آدرین برودی حرفه ای هرگز کاملا منفجر شد و در این راه بسیاری از فکر این امر پس از او جوانترین مرد به برنده بهترین بازیگر جایزه اسکار برای بازی در رومن پولانسکی را در سال 2002 هولوکاست را برای فیلم “پیانیست.” به جای این بازیگر دارای ماند در حاشیه صنعت بازی های نامتعارف نقش در Wes Anderson فیلم ها و ظاهر شدن گاه به گاه در فیلم های ترسناک.

آدرین برودی بوسه مجری بازیگر هلی بری به عنوان او خود را می پذیرد اسکار برای [erformance توسط یک بازیگر مرد در نقش اصلی برای بازی در فیلم “پیانیست” در طول 75 جوایز اسکار در کداک تیاتر در هالیوود کالیفرنیا 23 مارس 2003. (عکس های اعتباری باید به عنوان خوانده شده TIMOTHY A. کلاری/خبرگزاری گتی ایماژ)

به ظاهر خوش برخورد برودی نیز بهتر شناخته شده تبدیل شد به معروف وادار کردن یک بوسه بر هلی بری در سال 2003 اسکار. او علاوه بر این شد یک هدف برای #MeToo انتقاد پس از دفاع از Polanaksi و دیگر مشکل ساز مدیر, دوست, وودی آلن.

شاید برودی تجدید نظر نظرات خود را ثروتمند و مشهور مردانی که به اتهام سوء استفاده از قدرت خود را به لحاظ جنسی طعمه دیگران در حال حاضر که او بنا به گزارش دوستیابی جورجینا چپمن این Marchesa طراح مد که خودش تبدیل به بهترین و شناخته شده بودن Harvey Weinstein همسر سابق.

چپمن ریخته دادند شوهرش از 10 سال و پدر دو فرزند او پس از چند زنان جلو آمد در نیویورک تایمز و نیویورکر به متهم این فیلم مغول از تجاوز اتوبوس جنسی و اذیت و آزار آنها.

خبری که برودی, 46, است, دوستیابی, Chapman, 43, می آید به عنوان Weinstein محکوم شد, در دادگاه منهتن از جنایت جنایات جنسی در یک دادگاه که شد نقطه عطفی در #MeToo جنبش به نیویورک تایمز گفت. پس از Weinstein بود مجرم جنایی تجاوز جنسی در درجه اول و تجاوز به عنف در درجه سوم او را به زندان برده شد و بنا به رهبری به یک سلول زندان در Riker جزیره.

خورشید برای اولین بار در گزارش های عاشقانه بین برودی و چپمن گفت که آنها برای اولین بار ملاقات از طریق شوهر سابق او. برودی ستاره دار در دو Weinstein را Miramax محصولات “Hollywoodland” و “Jailbreakers.”

برودی و چپمن کردم reacquainted در آوریل در لانگ بیچ لباس برای رویداد در پورتوریکو که در آن آنها بنا به گزارش “پیوند بیش از کوکتل” صفحه شش گزارش شده است. عکس از این رویداد نشان می دهد جفت “به دنبال گرم و نرم” به عنوان آنها نشست و در مقابل هر یک بیش از یک شمع شام با دوستان, صفحه شش گفت.

حضور در سال 2017, Vanity Fair Oscar Party میزبانی Graydon کارتر در والیس آننبرگ مرکز هنرهای نمایشی در فوریه 26, 2017 در بورلی هیلز کالیفرنیا.

با زاویه ای به نظر می رسد و منحصر به فرد صفحه نمایش حضور برودی برای اولین بار پشت سر هم بر روی صحنه هالیوود زمانی که او ستاره دار در “پیانیست” و ضرب و شتم جانبازان مانند جک نیکلسون برای اسکار. اما این بازیگر سپس 29 نیز ساخته شده اسکار تاریخچه شب او برنده — و نه بهترین راه — زمانی که او بر روی صحنه به پذیرش جایزه خود از توت و او را برداشت و بازیگر را بوسید ،

در مطالعه حاضر تحت تمدید موشکافی در پی Weinstein اتهامات و ظهور #MeToo جنبش است.

بری گفت: در سال 2017 که بوسه چپ او را حیرت زده و تعجب “چه (expletive) است اتفاق می افتد؟” برودی گفت که نمی حسرت بوسه. “وجود دارد مقدار زیادی از عشق آن است که اتاق, عشق واقعی و به رسمیت شناختن” برودی گفت: Hbo. “این فقط یک لحظه خوب و…من آن را گرفت.”

برودی نیز بی اعتنا از بیشتر سروز اتهامات علیه پولانسکی و آلن زمانی که او به صحبت جنی مک کارتی برای او SiriusXM نشان می دهد در سال 2016.

پولانسکی بستری drugging و تجاوز به یک دختر 13 ساله در لس آنجلس در سال 1978 اما فرار از ایالات متحده قبل از صدور حکم. پس از پنج زن دیگر را متهم کردند که برنده جایزه آکادمی مدیر یا تجاوز یا آزار جنسی آنها را زمانی که افراد زیر سن قانونی بودند.

در همین حال آلن دختر به تصویب رسید دیلن فارو را حفظ کرده است که مدیر تعرض خود را زمانی که او 7 سال در سال 1992. آلن است بارها و بارها با رد اتهامات.

زمانی که مک کارتی خواسته برودی در مورد انتقاد از بازیگرانی که انتخاب می کنید به کار با هنرمندانی که با آن مواجه اند از جمله جدی اتهامات برودی با توسل به مشترک خیز دال, Refinery29 گزارش شده است. او گفت: “من فکر می کنم زندگی بسیار پیچیده است” و “مردم اشتباهات در زندگی است.”

برودی در دفاع از پولانسکی گفت: “پولانسکی به عنوان مثال تا به حال بسیار پیچیده و دشوار زندگی است.” برودی نیز تلاش برای به حداقل رساندن این اتهامات با مقایسه آنها به تلخیص شایعات بی اساس است.

“من را انتخاب کنید نه به افراط در این نوع علوفه” برودی گفت. “من حتی نمی بخوانید در مورد کسانی که همه چیز.”

چپمن قطعا نمی تواند رد اتهامات علیه Weinstein به عنوان “گوشت دم.” زندگی او کاملا طرح میتوانست و او تا به حال به صورت موشکافی در مورد این که آیا او می دانست که در مورد شوهر سابق او رفتار نسبت به زنان دیگر است. چپمن اصرار به رواج مجله در سال 2018 که او هرگز نمی دانستند که Weinstein گفته مورد آزار قرار گرفته یا به آزار جنسی ساخته شده است که آیات تکان دهنده تر.

“این چیزی است که باعث می شود این خیلی فوق العاده دردناک: من تا به حال آنچه که من فکر کردم یک ازدواج شاد. من عاشق زندگی من” چپمن گفت وگ. “من خیلی عجیب و خیلی شکسته… که… من من من… فکر نمی کنم آن را محترمانه به بیرون بروید.”

چپمن نگهداری پایین-مشخصات حدود یک سال پس از ترک ، او پس از به کار کرده و برای نجات خود با نام تجاری, گرفتن پشتیبانی از رواج سردبیر Anna Wintour و بازیگر دوستان مثل اسکارلت جوهانسون و Constance Wu, چه کسی او را به همراه 2019 Met Gala.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de