مردیت واحد راه اندازی OTT بهینه سازی پلت فرم


MNI شعار ارائه می دهد نزدیک به زمان واقعی تبدیل شاخص

مردیت Corp. MNI هدفمند رسانه های بخش آن گفت: راه اندازی جدید به بالای تبلیغات بهینه سازی سیستم آن است که تماس با شعار.

شعار که با این نسخهها کار با MNIx, MNI را programmatic آگهی خرید پلت فرم ارائه می دهد در نزدیکی زمان واقعی تبدیل شاخص های برای رشد سریع تلویزیون متصل و OTT بازارهای تبلیغاتی و تبلیغ کنندگان اجازه می دهد تا ببینید که چگونه جغرافیا, خلاق, زمان روز, ناشران مختلف و دستگاه های مختلف بر اثر مبارزات.

“این نوآورانه اپتیک داشبورد طراحی شده به طور انحصاری برای برندها و آژانس های خود را گسترش فراتر از پست-کمپین اسناد و ارائه بازاریابان با بی همتا, بهینه سازی مبتنی بر درک OTT کمپین تبلیغاتی عملکرد گفت:” بروک Willcox مدیر رسانه های دیجیتال در MNI.

شعار می تواند در پا ترافیک بازدید سایت, آنلاین checkouts و نصب برنامه به منظور ارزیابی چگونه به خوبی مبارزات در حال انجام است. آن را فراهم می کند خریداران و تبلیغ با معیارهای از جمله بازگشت تبلیغ صرف و هزینه هر عمل است.

“شعار ما پلت فرم پل فاصله بین CTV/OTT و تبدیل ارائه یک راه حل برای این مشکل بازاریابان صورت وقتی که می آید به قرار دادن یک تماس به عمل در یک CTV/OTT, آگهی” اضافه شده Willcox. “این فن آوری های پیشرفته آنلاک دسترسی به یک سطح گزارش دهی و تجزیه و تحلیل آن در دسترس بوده است در فضا. با شعار برندها در حال حاضر یک راه برای پیگیری که تبلیغات تاکتیک های در حال رانندگی بالاترین تبدیل شده در طول مبارزات انتخاباتی و تغییر بودجه و تلاش بر این اساس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>