مردیت ایستگاه های توسعه COVID-19 طرح اضطراری


اضافی خبری و جایگزینی لغو ملی برنامه نویسی

مردیت Corp. محلی رسانه های گروهی گفت: آن را آماده کرده است برنامه های احتمالی است که باید آن را قادر به ادامه برای حفظ بینندگان مطلع در طول coronavirus بحران است.

این شرکت گفت که همه از آن 17 ایستگاه باز باقی می ماند و عملیاتی در این نقطه, اما آن را ایجاد کرده است از راه دور هاب در فینیکس و آتلانتا به منظور نگه داشتن آن در ایستگاه های هوا و آنلاین اگر یکی یا بیشتر مجبور شدند به طور موقت نزدیک است.

هر ایستگاه تمرین شده است طرح های احتمالی از جمله تولید و پخش اخبار از جایگزین مکان.

مرتبط: پنج تلویزیون بخش نهفته COVID-19

همه مردیت اخبار ایستگاه های در حال پخش coronavirus به روز رسانی در هر دقیقه از طریق تلفن همراه برنامه اخبار و کانال های اجتماعی. برخی از ایستگاه ها و همچنین اضافه کردن ویژه خبری و در برخی موارد برای پر کردن شکافها قبلا اشغال شده توسط برنامه نویسی شبکه است که لغو شده است.

“اولویت شماره یک ما است که سلامت و ایمنی کارکنان و ما هم بر این باورند که از بیشترین اهمیت را به ادامه به ارائه عمومی با روزنامه نگاری با کیفیت بالا می تواند اعتماد در طول این زمان. من بسیار افتخار از کار هر یک از کارکنان در حال انجام است” گفت: رسانه های محلی گروه رئیس جمهور پاتریک McCreery. “ایستگاه های ما در حال گرفتن یک شماره از اقدامات پیشگیرانه برای انجام بخشی از ما در مسطح منحنی از جمله درخواست از همه خبرنگاران و عکاسان و چند رسانه ای روزنامه نگاران به کار از راه دور که ممکن است مجریان اقامت حداقل شش فوت از هم جدا در طول خبری و استفاده از مکان های مختلف در اخبار مجموعه و در اتاق های خبر و ارائه مشاوره به تمام کارکنان دیگر مهم نیست به تولید اخبار به کار از خانه.”

مردیت, MALLY-تلویزیون در هارتفورد قصد دارد به درجه سه ساعت ویژه از 8 بعد از ظهر تا 11 p. m. دوشنبه شب. این ساعت برای اولین بار ارائه خواهد شد یک روکش از کانکتیکات دولت در پاسخ به بحران است. ساعت دوم را پوشش می دهد پاسخ از جامعه پزشکی است. نهایی ساعت خواهد تمرکز بر چگونه جوامع محلی در پاسخ.

مشاهده مردیت ایستگاه های محلی شده است تا به دلیل بحران است. بین 9 مارس و آوریل 16, نیلسن داده ها نشان می دهد خانواده ها با استفاده از تلویزیون در بالاترین حد خود در سال 2020 است.

“ما اخبار ایستگاه بخشی از جوامع به آنها خدمت می کنند و در حال حاضر این مهم است که ما از آن جوامع” گفت: Gary قهوه ای, ایستگاه, گروه ارشد معاونت از محتوا است. “ما تعجب پیراهن تیم های در بازارهای سراسر کشور برجسته هستند و ضمن تشکر از پرسنل پزشکی و اولین پاسخ که خطر جان خود را برای نجات دیگران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>