مردیت ترویج Sosnoff به جنرال موتورز در KMOV St. Louis


مورفی به بازنشستگی در پایان ماه ژوئن

مردیت Corp. گفت: آن را ترویج جیمز (JD) Sosnoff به معاونت و مدیر کل KMOV-TV, St. Louis, موثر ژوئیه 1.

Sosnoff در حال حاضر ایستگاه مدیر فروش موفق خواهد شد مایک مورفی که بازنشسته خواهد شد در پایان ماه ژوئن.

“این فوق العاده است برای پر کردن یکی دیگر از ارشد موقعیت رهبری در رسانه های محلی ما از درون صفوف” گفت: McCreery, رئيس جمهور از مردیت رسانه های محلی ، “JD شده است بخشی از KMOV خانواده برای نزدیک به یک دهه و باعث شده است که ایستگاه به سابقه و رکورد درآمد سهام در محلی و ملی ها و تبلیغات سیاسی در چهار سال گذشته است. JD ثابت کرده است خود را به عنوان یک رهبر مورد اعتماد و اطمینان دارم که او همچنان قوی حرکت در حال حاضر در KMOV.”

McCreery اضافه شده است که “مایک بوده است به رهبر فوق العاده برای KMOV و ساخته شده است یک تیم فوق العاده در سنت لوئیس. ما را از دست ندهید رهبری او حس شوخ طبعی و بزرگ خود را به قلب است. مایک حرفه ای گنجانده شده است localism از طریق ساختمان با بیش از ده خانه با زیستگاه برای بشریت و هزاران دلار برای مطرح صلیب سرخ برای کمک به آسیب دیدگان در سنت لوئیس.”

مورفی شده است جنرال موتورز از KMOV پس از 2015.

“من شروع به زندگی حرفه ای من با مردیت به عنوان یک حساب کاربری اجرایی در WSMV در نشویل و من آمده ام تا دایره کامل” گفت: مورفی. “من با افتخار از این تیم هستم و هیجان زده برای دیدن JD حرکت به سمت معاون و مدیر کل و موقعیت. من می دانم که KMOV و همکاران من در دست توانمند.”

Sosnoff پیوست KMOV محلی به عنوان مدیر فروش و ارتقا به مدیر فروش در سال 2014. قبلا او در KPLR-TV, سنت لوئیس و KMOX رادیو.

“مایک حمایت و نظارت بیش از پنج سال گذشته به معنای جهان به من و من می دانم که تیم ما ادامه خواهد داد برای ساخت در موفقیت او گفت:” Sosnoff. “من هیجان زده هستم که این فرصت را برای رهبری باور نکردنی تیم در KMOV. من از سنت لوئیس و من و همسرم مطرح کرده اند ما چهار فرزند در اینجا. این خانه و من افتخار می کنم به ادامه خدمت به این جامعه در این مهم نقش رهبری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>