مردیت کاهش پرداخت 60 ٪ از کارکنان از جمله مدیر عامل


شرکت تعلیق ارشاد به عنوان درآمد آگهی کاهش

مردیت Corp. در دوشنبه به نقل از یک “قابل توجهی” کاهش درآمد تبلیغات با توجه به COVID-19 بحران اعلام کرد چندین کاهش هزینه اقدامات از جمله کاهش پرداخت هزینه برای حدود 60 درصد از مردیت 5,000 کارکنان.

این شرکت بالاترین پرداخت کارکنان از جمله مدیر عامل شرکت تام Harty و هیئت مدیره به نمایندگی از حدود 15 درصد از کارکنان این شرکت خواهد پرداخت کاهش اعم از 20 درصد به 40 درصد است.

حدود 45 درصد از کارمندان این شرکت را 15% کاهش پرداخت.

پوشش کامل: COVID-19 و تاثیر آن بر صنعت

کاهش پرداخت خواهد شد و در اثر از آوریل 4 از طریق سپتامبر. 4. کارمندان که پرداخت شده است کاهش خواهد یک روز مرخصی با حقوق در هر هفته در طول این دوره است. حقوق دستمزد و استخدام در حال منجمد و مستقل استفاده شده است که قطع به عنوان به خوبی.

مردیت گفت: این برداشت مالی و هدایت آن به وال استریت در مورد عملکرد مالی خود. آن را نیز متوقف سهام آن سود است و دیگر حرکت می کند به کنترل هزینه ها و هزینه های سرمایه ای.

“این COVID-19 بحران ایجاد کرده است بسیار چالش برانگیز محیط کسب و کار از جمله مهم کمپین تبلیغاتی لغو و تاخیر گفت:” Harty. “در حالی که ما موقعیت مالی قوی است با توجه به تاثیر تبلیغات – که نشان دهنده حدود نیمی از درآمد ما mix – ما فعالانه در نظر گرفتن اقدامات تهاجمی برای تقویت نقدینگی و افزایش انعطاف پذیری مالی در کوتاه مدت به طور موثر حرکت در محیط فعلی است.”

Harty اشاره کرد که بسیاری از کارمندان این شرکت در حال حاضر کار از راه دور.

“این مردیت تیم به چالش افزایش یافته است و همچنان به موفقیت در خدمت مشتریان و مصرف کنندگان و نشان دادن ارزش های پایدار از مردیت” گفت و اشاره کرد که دیجیتال ترافیک است تا اخبار محلی بینندگان بالا است و چاپ اشتراک ثابت هستند.

مردیت شرکت ایستگاه تلویزیونی خود را افزایش داده اند, اخبار محلی, خروجی, اما این شرکت به عنوان یک کل دیده است “قابل توجه کمپین تبلیغاتی لغو و به تاخیر می اندازد.”

“من همچنان به اعتماد به نفس در قدرت و انعطاف پذیری از مردیت متنوع مدل کسب و کار” Harty گفت. “اقدامات ما در حال بدست گرفتن نمی آیند به آرامی اما لازم است به تقویت نقدینگی و افزایش انعطاف پذیری مالی.:

“در حالی که این در حال حاضر یک زمان دشوار برای کارکنان و سهامداران به طور یکسان به عنوان یک هیئت مدیره ما معتقدیم این اقدامات مهم به بهترین موقعیت مردیت برای موفقیت در آینده” اضافه شده هیئت مدیره نایب رئیس Mell مردیت فریزر. “ما آب و این دوره سخت به عنوان ما در طول زمان های دیگر ما در 118 سال سابقه و ظهور به عنوان یک حتی قوی تر شرکت است که ما می تواند همچنان به آن افتخار کنیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>