مربی دلوت

دیدار Jeremiyah, 6.

Jeremiyah برخوردار است فعالیت هایی مانند پرش بازی با لگو, ساختمان, چیز, رنگ آمیزی و به خواندن. وقتی پرسید که چه او دوست داشت در مورد او گفت که او خوش تیپ خنده دار و پر انرژی. زمانی که او رشد می کند تا او را به عنوان یک قدرت رنجر یا سرباز.

Jeremiyah واقعا لذت بردن از یک مربی است که می تواند محیط داخلی و خارجی فعالیت خود را با او. او را دوست دارم برای رفتن به نمایشگاه و یا بازدید از باغ وحش با آینده مربی. Jeremiyah می خواهد به مطمئن شوید که او مربی است یک فرد خاص است که مایل به بازی با او و می خواهد به دوست خود. همچنین می تواند یک جایزه اگر مربی خود را می تواند او را به یک دوچرخه سوار به عنوان او در حال حاضر نمی داند که چگونه. چند چیز Jeremiyah علاقه مند است در انجام این کار با مربی خود در حال بازدید از مکان خالی از سکنه کافی شاپ ها و یا فعالیت های که در آن او را مجبور به اجرا فوق العاده سریع.

به مربی Jeremiyahتماس مربی دلوت در (218) 722-3600.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>