منلو دختران بسکتبال بازی حذفی لغو شد به دلیل coronavirus shutdown

این منلو بسکتبال دختران نجومی جمعه به پایان رسید زمانی که از مدرسه خارج از کالیفرنیا Interscholastic فدراسیون برگشتی به دلیل coronavirus shutdown در محوطه دانشگاه.

اسقف o’dowd بود که به میزبانی شمال کالیفرنیا بخش چهارم بود که دوباره از شنبه تا جمعه را پیشبرد به مرحله نیمه نهایی روز شنبه در خانه برابر کلوویس شمال.

منلو این 10 دانه در براکت ناراحت هفتم-کشت اوک ریج در دور اول.

در آن انتشار اخبار منلو اعلام کرد که “نمی آمد به این تصمیم به آرامی و می دانم که این می آید به عنوان یک ناامیدی به (تیم) و طرفداران. منلو ارشد مدیران در دیدار با این تیم بعد از ظهر امروز به اطلاع تیم است.

“این منلو دختران با الهام از بسکتبال در این فصل و باید دست به برخی از نقاط عطف حماسه از جمله خطر ناک ناراحت پیروزی در آخرین سه شنبه شب در جاده برابر با استعداد اوک ریج تیم دبیرستان.

“CIF نشان داد که این در نظر گرفته شده است یک برانند. اسقف O’ Dowd پیشرفت خواهد کرد و به NorCal نیمه نهایی دوشنبه و شوالیه آرزو o’dowd بهترین است.”

منلو برنده بخش دوم قهرمانی کشور در فصل گذشته.

به زودی بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>