“آن روز غم انگیز هنگامی که یک شهر را نمی خواهد حمایت کند و به جای تضعیف و تمسخر یک داوطلب کمیسیون به صورت ایستاده برای مینه سوتا حقوق مدنی قانون” ویتنی Leming-سالیسبوری گفت: در بخش نظرات عمومی از روز دوشنبه شورای شهر نشست.

این موضوع خاص گفت: Leming-سالیسبوری و چند نفر که به حمایت از او بود که دستور کار آیتم های ارسال شده در ژانویه در مورد پذیرش پناهندگان در شهرستان ایتاسکا. اگر چه کمیسیون حقوق بشر هیچ می گویند که ماده — این یک تصمیم گیری است که می تواند ساخته شده توسط هیئت شهرستان — گروه گفت: در این مورد شده بود اضافه شده توسط شهر مدیر تام Pagel. سپس به آنها گفت: دستور کار بوده است منتشر شده در رسانه های اجتماعی و الهام بخش بسیاری از نظرات منفی از یک گروه به نام ایتاسکا مالیات دهندگان داد.

Braidy نیکولز سابق عضو کمیسیون گفت: در حال حاضر و برخی از اعضای سابق شده بود در معرض “doxxing” با اطلاعات شخصی مانند آدرس و نام اعضای خانواده پست شده در رسانه های اجتماعی.

اعضای کمیسیون مورد بحث و نگرانی های خود را در یک ایمیل و تصمیم به لغو این نشست, Leming-سالیسبوری گفت. اما پس از آن چاد Sterle این شهر وکیل به آنها گفت که ایمیل را نقض کرده دولت باز-جلسات قانون است. این کمیسیون توافق کردند که یک جلسه اختصاص داده شده به آموزش مجدد در جلسات قانون Leming-سالیسبوری گفت. اما شهر و مدیران او ادعا کرد که یک نقطه از دعوت جامعه, تلویزیون, گراند رپیدز روزنامه و رهبران ایتاسکا مالیات دهندگان داد به این نشست است.

“ما همه توافق دارند که جلسات باز هستند اما به عنوان یک جلسه به سادگی تعیین شده برای باز جلسه قانون بازآموزی با هیچ چیز دیگری مجاز در دستور کار این صدا مانند راه اندازی یک فرصت یادگیری,” Leming-سالیسبوری گفت. “این برای تلفن های موبایل مانند راه اندازی برای حلق آویز.”

Leming-سالیسبوری و عضو کمیسیون پائولا لوپز-Cortes همچنین گفت که Sterle خواستار ایمیل شخصی و اطلاعات است که آنها به نوبه خود بیش از کپی همه مکاتبات ایمیل و پیام های متنی در میان آنها است. او گفته گفت هر یک خواهد بود به اتهام بزه اگر آنها منطبق نیست.

لوپز-Cortes در مصاحبه ای گفت: او خودداری کرد چرا که او Sterle پیام در روز چهارشنبه و پاسخ مورد نیاز بود که جمعه است.

چهار اعضای شورای شهر نشسته همراه با Pagel و Sterle گوش به عنوان Leming-سالیسبوری خواندن بیانیه و چند تن دیگر ساخته شده مختصر نظرات در حمایت از او. اما هیچ یک پاسخ یا پرسش و پاسخ.

“این است که زمان برای انجمن های عمومی و نه عقب و جلو” گفت: عضو شورا دیل کریستی اقدام به عنوان شهردار pro tem در غیاب شهردار دیل Adams. “اما من فکر می کنم شورای شنیده با صدای بلند و روشن افکار خود را امروز.”

Pagel کاهش یافته است به نظر زمانی که او در زمان یک استراحت مختصر در این جلسه. چون Sterle باقی مانده به توصیه شورای طول طولانی مدت کسب و کار موارد News Tribune قادر به جستجو و نظر او را در زمان برای این داستان.

هیچ کس که شناسایی خود را به عنوان اعضای ایتاسکا مالیات دهندگان داد صحبت کرد در بخش نظرات این نشست است.

پناهندگان مسئله و پاسخ به آن به نظر می رسید که زمینه ساز برای Leming-Salisbury یک حس است که رپیدز بزرگ نیست استقبال به برخی از گروه های از مردم است.

“من نمی توانم مبارزه با یک دولت که نمی خواهد حمایت چیزی به عنوان اساسی به عنوان شهروندان خود’ حقوق مدنی,” او گفت:, در بیانیه ای. “و من مانند بسیاری از جوانان شجاع افرادی که در حال حاضر به ترک شهر خود را نمی تواند زندگی می کنند در یک محیط که در آن این هنجار است.”

خواسته در مصاحبه چه مرجع به افراد جوان ملاقات کرد 26 ساله Leming-سالیسبوری گفت که او به طور خاص به معنای مردم رنگ و جامعه تجاوز.

“تا آنجا که من می دانم هر فرد کمتر از 25 سال سن است که من دوست اینجا یا در برخی از نقطه یا چپ و عقب می آیند و می خواستم به ترک دوباره یا چپ به طور دائم,” او گفت:.

Leming-Salisbury خودش Grand Rapids, مادری است که ترک کار خود را به عنوان مدیر ارتباطات از MacRostie مرکز هنر او گفت و او و شریک زندگی خود را خریداری یک خانه در مینیاپولیس.

لوپز-Cortes, 34, همچنین یک گرند رپیدز بومی اما او گفت که او و شوهرش که از لس آنجلس می خواهم به ترک.

آنها نقل مکان کرد به گراند رپیدز پنج سال پیش “و پذیرش نیست آنچه که ما انتظار می رود پس از رفته از 10 سال” او گفت:. “چیزی تغییر نکرده است. من فکر کردم با پیوستن به کمیسیون من می توانید سعی کنید برای کمک به این تغییر اما پس از آنچه اتفاق افتاده است در ماه ژانویه به نظر نمی رسد به احتمال زیاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im