ملبورن علمی کایلی مور-گیلبرت باقی مانده سیاسی ‘گروگان’ در داخل ایران در زندان قرچک

Kylie Moore-Gilbert interview with The Modern Middle East October 2017

کایلی مور-گیلبرت مصاحبه با مدرن خاورمیانه اکتبر 2017 – تصویری تصویر

انتقال از دانشگاه ملبورن علمی کایلی مور-گیلبرت به ایران را بدنام زندان قرچک در تهران متمرکز در سراسر جهان توجه خود را به شدت ،

قرچک شده است بدنام برای سلامت خود و شرایط امنیتی. کایلی تبدیل شده است و از لحاظ جسمی بیمار و روحی افسرده. او همچنین چهره واقعی امکان پیمانکاری COVID-19.

کایلی است که دو شهروند استرالیا و بریتانیا محکوم شده بود و در سال 2018 به ده سال حبس به اتهام جاسوسی است. او را حبس نگه داشته بود مجازی راز برای یک سال به عنوان بخشی از دولت استرالیا را آرام دیپلماسی استراتژی است. برخی از همکاران خود را از دست داده اند صبر و شکیبایی با این رویکرد و راه اندازی یک طومار خواستار دولت استرالیا و دانشگاه به انجام یک فعال کمپین عمومی.

ایرانی آمریکایی جیسون رضاییان منتشر شده در ژانویه 2016 در آشکار دیپلماتیک معامله پس از پانزده ماه حبس در جاسوسی و اتهامات در توئیتر خود نوشت:

مور-گیلبرت حفظ بی گناهی اما ادعا می کند که مجاهدین از تلاش برای جذب او را در ازای آزادی او.

رادیو زمانه بخشی از یک فارسی زبان رسانه های سازمان که ” با پشتیبانی از تلاش های فعالان حقوق بشر و جامعه مدنی در ایران است که از نزدیک زیر مورد:

آزاده دواچی، پژوهشگر در دانشگاه دیکن ملبورن و از دوستان و همکاران کایلی مور-گیلبرت در گفتوگو با زمانه میگوید او انسان بسیار آرامی است و اتهامهایی که به او وارد شده، برای افرادی که از نزدیک او را میشناسند، قابل باور نیست.

“ایشان محقق و پژوهشگر در حوزه اسلامشناسی و مدرس اسلامشناسی در دانشگاه ملبورن بودند. حوزه تحقیقی ایشان در مورد شیعیان بحرین و جنبشهایی بود که در آن منطقه وجود دارد. به همین دلیل به زبان عربی هم مسلط بودند و به کشورهای حوزه خلیج فارس هم سفر کرده بودند. چند سال پیش هم به ایران سفر کردند برای تحقیق در مورد شیعه و اسلام. بدون هیچ مشکلی هم برگشتند.

آزاده Dawachi یک محقق در دانشگاه کانبرا در ملبورن و یک دوست و همکار از کایلی مور-گیلبرت گفته زمانه که او بسیار آرام و فرد است که اتهامات علیه او بودند باور نکردنی برای کسانی که می دانستند او نزدیک.

… او یک محقق در زمینه Islamology و مدرس مطالعات اسلامی در دانشگاه ملبورن است. او در زمینه پژوهش در مورد بحرین شیعیان و حرکات وجود دارد که در این منطقه است. او عربی صحبت می کند روان و همچنین در سفر خود به ایران از چند سال پیش به تحقیق شیعیان و اسلام است. او بازگشت و بدون هیچ مشکلی.

یکی دیگر از دوست و همکار جسی Moritz به نام برای عمل بیشتر و کمتر پنهان کاری در یک پست در این گفتگو:

من شده اند با سکوت در امید آرام رویکرد دیپلماتیک را حفظ آزادی او.
اما آن سخت است برای مبالغه چگونه وحشتناک این هفته توسعه است. استرالیا نیاز به انجام بیشتر.

اخیر قرار گرفتن در معرض از وضعیت او به ارمغان آورد برخی از پیشرفت با سفیر جمهوری اسلامی ایران امیدوار کننده دسترسی به کایلی. حساب توییتر @FreeKylieMG یک موضوع:

چینی آمریکایی Xuyie وانگ دیگری که منتشر شد در سال 2019 در مزارشریف پس از سه سال حبس در ایران صحبت کرد و به ABC Radio ملی صبحانه برنامه. او می بیند کایلی به عنوان یک سیاسی “گروگان” برگزار شد به منظور ایجاد یک معامله مانند یک مبادله. او استدلال می کند که “به همان اندازه توجه عمومی به عنوان امکان پذیر است” لازم است در این موارد.

رضا خندان فعال حقوق بشر و همسر نسرین ستوده که در زندان بود برای دفاع از حقوق بشر در ایران به اشتراک گذاشته شده خود را در Facebook که کایلی “منتقل شد و به عنوان یک قانون مجازات”. او می نویسد که در طول یک تماس از زندان او توضیح داد که در شرایط بسیار بد است. “من نمی توانم خوردن هر چیزی … من نمی دانم … من … من … افسرده …”.

خندان می افزاید که در قرنطینه زندان قرچک زندانیان نگهداری می شوند برای تمام انواع دلایل از جمله قتل و مواد مخدر و جرائم مالی. نیز وجود دارد که تعداد قابل توجهی از COVID-19 بيمار در زندان قرنطینه بخش است.

خاور میانه مدرن یک جریان امور, مجموعه تلویزیونی, مصاحبه کایلی در اکتبر 2017. با قابل کتمان حقیقت او انعکاس در قبل از بهار عربی سفر در منطقه دارای اهمیت فوق العاده در حقیقت: “خاورمیانه بود کمی با ثبات تر از آن امروز است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر