Melania Trump را اسپری قهوهای مایل به زرد ظروف سرباز یا مسافر: Ex-بندگان جزئیات داخلی اسرار در کتاب جدید

Melania Trump می تواند عاطفی از راه دور با خواسته های سخت اما دو سابق خانه دار که کار را برای او و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نیوجرسی گلف — هر دو مستند نشده کارگران می گویند او همیشه درمان آنها را با احترام و به نظر می رسید به درک کار خود را.

در یک بیوگرافی جدید از بانوی اول Melania Trump دو نفر از کارکنان نیز توضیح داده شده یک زن و شوهر که نگهداری اتاق خواب جدا و جداگانه زندگی می کند در حالی که بازدید از مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه ملی گلف در بدمینستر, New Jersey.

“این عجیب و غریب ازدواج” سابق خانه دار Victorina مورالس گفت: مریم اردن برای او کتاب “هنر او معامله: داستان ناگفته Melania Trump,” که سه شنبه منتشر شد.

“من تو را دیدم هرگز آنها را مانند یک خانواده معمولی نشسته با هم در یک جدول خوردن با هم صحبت گفت:” مورالس که از گواتمالا. “هرگز. آنها صرف زمان در همان محل, اما آنها نمی تداخل می کنند.”

در بدمینستر باشگاه گلف شده است یک مکان مورد علاقه برای مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده به پدر می گوید: اردن, یک برنده جایزه پولیتزر سیاسی خبرنگار واشنگتن پست.

به طور معمول در بدمینستر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شده بودند گلف در تمام طول روز و پس از مصرف ناهار و شام در محل باشگاه وانجمن او ممکن است پیوستن به همسر خود و پسر خود بارون در محل اقامت خود مورالس گفت: اردن. مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد نشستن بر روی نیمکت با این پا بر روی میز قهوه در حالی که Melania خواهد بود بر روی چیزی متمرکز بر روی کامپیوتر خود. بارون خواهد بود نشسته بر روی زمین, تماشای تلویزیون یا بازی های ویدئویی.

در بدمینستر عمارت تهمت اتاق خواب در طبقه دوم بود در حالی که Melania و بارون هر حال سوئیت در طبقه دوم چند از کارکنان سابق اردن گفت. Melania مجموعه شامل یک اتاق که در آن او می تواند لذت بردن از به طور منظم ماساژ.

مورالس که مشغول به کار در بدمینستر از سال 2013 تا 2018 گفت: او را آماده اتاق ماساژ با شمع و موسیقی با آب در حال اجرا و طبیعت برای تلفن های موبایل بازی.

یکی دیگر از سابق خانه دار, ساندرا Diaz, توافق با مورالس’ نمایش که Melania گاهی اوقات به نظر می رسید “غم” و یا “بر دوش.” دیاز فکر می کردم که Melania رهبری یک “عایق” زندگی در بدمینستر. او به ندرت به حال دوستان و بازدید و صرف روز خود را در داخل بر روی کامپیوتر خود و بار دیگر با بارون و پدر و مادر ویکتور و Amalija Knauss.

Melania پدر و مادر که در حال مهاجرت از خانواده مادری اسلوونی معمولا همراه خود را و بارون در بدمینستر سفر. برای برخی از, summers, این سفر به طول انجامید دو ماه اردن گزارش شده است. Melania, پدر و مادر او و بارون معمولا شام با هم و صحبت اسلوونیایی باعث تهمت به شکایت به دیگران است که او تا به حال هیچ ایده چه چیزی آنها را گفت.

دیاز که از کاستاریکا و کسانی که مشغول به کار در بدمینستر از 2010 به 2013 گفت: هر دو دونالد و Melania بسیار خاص در مورد چگونه آنها می خواستند خود را از فضاهای خصوصی نگهداری می شود که گاهی اوقات به چالش کشیدن اردن گزارش شده است. بندگان تنها می تواند وارد عمارت پس از قرار دادن بر روی دستکش و پارچه آبی کفش را پوشش می دهد.

Melania همیشه می خواستم سفید و صورتی گل رز روی میز او و خدمتکاران دستور گرفته بودند “به ترک خلاء کامل آهنگ های سفید فرش و نه به لمس شش دارچین-شمع معطر او نگه داشته در نزدیکی کامپیوتر خود را.”

اما یکی از بدترین و چالش برانگیز ترین شغل شد, تمیز کردن Melania حمام های خانه دار گفت: در اردن است. چرا که Melania به طور منظم اعمال می شود برنزه اسپری با استفاده از آن تقریبا هر بار که او خانه را ترک کرد. اما bronzer شسته و خدمتکاران تا به حال به “مطمئن شوید که هر اثری برداشته شد از سطوح سفید در حمام.”

اما اگر Melania می تواند خواستار او حداقل نمی بازی “رقابتی” بازی شبیه زن, Ivanka Trump, the خانهدار گفت: در اردن است.

Ivanka Trump و شوهرش جارد کوشنر به حال عمارت خود را در بدمینستر گلف پس از ازدواج وجود دارد در سال 2009. وقتی که آنها آمدند به ماندن با فرزندان جوان خود را به “تیره و تار روابط” بین Melania و Ivanka بودند مشهود خانهدار گفت: در اردن است.

دیاز به یاد می آورد Ivanka گفتن او را به آمدن به او را پاک عمارت دقیقا در همان زمان Melania می خواست خانه اش را تمیز کرد. دیاز گفت: اردن “به نظر می رسید مانند یک عمدی قدرت بازی کند.”

اما Ivanka Trump گزارش بازی قدرت بیش از بدمینستر تمیز کردن خانه است انعکاسی از گزارش او در تلاش برای به حاشیه Melania از او بانوی اول نقش با توجه به اردن کتاب. در طول شش ماه اول مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری زمانی که Melania بحث برانگیز باقی ماند, در شهر نیویورک, Ivanka در میان چیزهای دیگر, پیشنهاد تغییر نام “بانوی اول” امروز “برای اولین بار از خانواده ،

هر دو مورالس و دیاز گفت: آنها ترجیح داده کار برای Melania “که با وجود زبان شکاف و خواسته های سخت همیشه درمان آنها را با احترام بیشتر.”

اما خانهدار رو تغذیه کار برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از بحث در مورد مکزیک جنایتکاران و “متجاوزان” در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و دولت او از سیاست جدا کودکان مهاجر از خانواده خود را در مرز ایالات متحده و مکزیک. در سال 2018 زنان به مصاحبه با واشنگتن پست و نیویورک تایمز به “برجسته کردن آنچه آنها در نظر گرفته مغلوب ساختن پیشی جستن نفاق و بی عدالتی به مهاجران است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>