“بازمانده” CBS reality show پدربزرگ بازده برای آن 40 فصل با بازیگران از گذشته بازی برندگان و پول جایزه.

بازگشت بازیکنان از نظر آماری انجام داده اند به خوبی از بازیکنان همیشه مضطرب به آنها را از بازی در اوایل — پس از آن باید جالب را ببینید که چگونه همه جانبازان بازیگران با اضافه پویا داشتن نمیفهمد چگونه به نفع خود حداقل یک بار.

فصل جدید که باز می شود با دو ساعت مراسم افتتاحیه شروع 8 p. m. روز شنبه, فوریه. 12 را ببینید بازگشت رستگاری جزیره که به بازیکنان فرصتی برای ورود مجدد بازی پس از اینکه رای دادند و این علاوه بر جدید از آتش نشانه که می تواند در مزایای.

ریسک بالاتر در این فصل بیش از حد. علاوه بر به دست آوردن عنوان بزرگترین از a $2 میلیون چک در انتظار برنده.

اجازه دهید دوباره دیدار با بازیکنان دوباره شکوه خود را روز و مجموعه ای شانس آنها را در ساخت آن را به نهایی.

Dakai قبیله

تایسون Apostol, 40

تایسون Apostol (رابرت Voets/CBS Entertainment)
 • شغل: دوچرخه سوار, مبلغ
 • زادگاه: مسا

حرفه ای نکات برجسته: رقابت سه بار: “بازمانده: توکانتینس” (فصل 18), “بازمانده: قهرمانان در مقابل خائنانی” (فصل 20) و برنده “بازمانده: خون در مقابل آب” (فصل 27).

بقای: در دو تلاش می کند در “بازمانده” تایسون بود به خوبی به ارزش هزینه پذیرش با اسید-زبان دوربین confessionals و روی صفحه antics. رای دادند و پس از 27 روز و 15 روز دوم بازگشت او به فصل 27 با نگرش های مختلف و برنامه بازی. او در روابط و خدا بود در چالش و برنده شد. بازیکنان دیده می شود هر دو طرف از تایسون به طوری که او ممکن است مجبور به دوباره اختراع خود را به یک چهارم زمان است. ما فکر می کنم او می تواند در اطراف در حالی که برای, اما ما با اعتماد به نفس او می تواند به جلو برد.

ساندرا دیاز-ریسمان 45

ساندرا دیاز-ریسمان (رابرت Voets/CBS Entertainment)
 • شغل: مدیر مورد در یک شرکت حقوقی
 • زادگاه: فلوریدا, فلوریدا

حرفه ای نکات برجسته: برنده “بازمانده: مروارید سلیمان” (فصل 7) برنده “بازمانده: قهرمانان در مقابل خائنانی” (فصل 20), بازی های برگزار شده “بازمانده: تعویض بازی” (فصل 34) و یک مربی در “بازمانده: جزیره بت” (فصل 39).

بقای: ساندرا تمایز از اینکه تنها دو بار قهرمان. او یا شما را تبدیل به تنها سه بار قهرمان و یا شرکت در بالا هنگامی که این فصل است. ساندرا در نظر گرفته شده است یکی از بازی افسانه و او دارای یک غریزه طبیعی برای آن است. او را نگه می دارد مشخصات پایین در حالی که بی سر و صدا پیدا کردن دوستان و کار در برابر مردم او را دوست نداشتن یا احساس تهدید. این استراتژی اجازه می دهد او را به کنترل مردم و بازی. او شکست نخورده و رکورد شکسته شد زمانی که او رای دادند و در سومین سعی کنید در “بازمانده” اما ما فکر می کنم او روش و نشانهای او باید او را از طریق به نهایی 4, اگر نه, نهایی برنده شوید.

Yul Kwon, 44

(رابرت Voets/CBS Entertainment)
 • شغل: مدیریت محصول
 • محل تولد: لوس التس

حرفه ای نکات برجسته: برنده “بازمانده: جزایر کوک” (فصل 13).

بقای: Yul یک کنکورد بومی شد فن های مورد علاقه خود را در طول فصل از “بازمانده” و یکی از نادر برندگان که با بازی تمیز کردن بازی با حداقل underhandedness. Yul می گوید: او در راه رفتن بر روی پوسته اما در این فصل او قصد دارد به “اجازه دهید آن را پاره” هر آنچه که بدان معنی است. ما امید زیادی برای ما محلی اما او نیاز به یک مقدار زیادی از چیزهایی که به سقوط راه خود را.

سارا Lacina, 35

سارا Lacina (رابرت Voets/CBS Entertainment)
 • شغل: افسر پلیس
 • زادگاه: Cedar Rapids, Iowa

حرفه ای نکات برجسته: بازی در “بازمانده: Cagayan” (فصل 28) برنده “بازمانده: تعویض بازی” (فصل 34).

بقای: در فصل اول سارا رو کمی بیش از حد-با اعتماد به نفس و خیانت شد توسط یک عضو اتحاد درست در ادغام. او در بازگشت به اکشن با نذر به بازی بیشتر پافشاریای و او را انتخاب زمان مناسب به بازی مزایا و سازماندهی تعدادی از blindsides. با توجه به مسابقه او را, او ممکن است در تلاش برای پیدا کردن یک نقش رهبری اما به اعتقاد ما او را از آن مراتب را به بازی.

سوفی کلارک 30

سوفی کلارک (رابرت Voets/CBS Entertainment)
 • شغل: مراقبت های بهداشتی مشاور
 • محل تولد: سانتا مونیکا کالیفرنیا

حرفه ای نکات برجسته: برنده “بازمانده: جنوب اقیانوس آرام” (فصل 23)

بقای: سوفی متکی به یک زن و شوهر خوش شانس معافیت به فصل 23 عنوان, اما آن را مانند او کار نمی کند سخت را برای او میلیون. او قادر به دستکاری مربی در اب راه رفتن را به رای گیری کردن یک متحد و او را تبدیل bluntness و زبان تیز به یک فرم هنری. متاسفانه ما فکر نمی کنم او را طولانی این زمان.

وندل هلند 35

وندل هلند (رابرت Voets/CBS Entertainment)
 • شغل: طراح مبلمان
 • محل تولد: فیلادلفیا, پنسیلوانیا

حرفه ای نکات برجسته: برنده “بازمانده: جزیره شبح” (فصل 36)

بقای: Wendell بود استاد از بازی های اجتماعی و رفت و با قوی اوایل داد را به نفع خود اگر چه آن را به آسانی به عنوان آن برای تلفن های موبایل. وندل و یک بازیکن دیگر Domenick Abbate به پایان رسید تا در فینال با 5 رای هر یک برای اولین بار — و هنوز فقط کراوات. لورل جانسون دیگر فینالیست بازیگران, تصمیم گیری, رای دادن Wendell پیروزی. وندل قوی است خوش برخورد و خوب در ساخت اتحاد است. اگر او را به یک شروع خوب او می تواند به دور است.

Amber Brkich Mariano, 41

Amber Brkich مرینو (رابرت Voets/CBS Entertainment)
 • شغل: بازاریابی و ارتباطات مدیر
 • زادگاه: پنساکولا فلوریدا

حرفه ای نکات برجسته: بازی “بازمانده: استرالیا جای دور افتاده” (فصل 2) برنده “بازمانده: All-Stars” (فصل 8).

بقای: کهربا اول فصل بود پر از انتخاب های بد که به نحوی او را نگه داشته در بازی, اگر چه فقط به سختی. او بقا را ادغام شد تا حد زیادی بر اساس اتصال به یک اتحاد قوی اما زمانی که اصلی او متحد انتخاب شد و در یک blindside کهربا بود در سمت چپ خود و به سرعت حذف شود. در فصل دوم او متفقین با بوستون راب که نقل مکان کرد آسمان و زمین را به نگه داشتن کهربا در بازی. هر دو آنها ساخته شده آن را به نهایی و مواجه فوق العاده تلخ داوران که به نفع خود به کهربا — به احتمال زیاد به دلیل غارت شد و بیشتر دوست نداشتند. در این فصل کهربا و غارت شروع قبایل مختلف و نه می توانیم به نگرانی بیش از حد در مورد دیگر اگر آنها می خواهند به ماندن در بازی. ما مطمئن هستیم کهربا است آنچه در آن طول می کشد اما ما فریب خورده شده است قبل از.

کیم Spradlin, 37

کیم Spradlin (رابرت Voets/CBS Entertainment)
 • شغل: طراح داخلی
 • محل تولد: سان آنتونیو تگزاس

حرفه ای نکات برجسته: برنده “بازمانده: یک جهان” (فصل 24).

بقای: کیم نگهداری مشخصات پایین و برگشت برگزار و در چالش های, در حالی که کار اجتماعی بازی. در زمان ادغام اتفاق افتاده است, او در شرکت و کنترل و رهبری موفقیت آمیز اولین زن داد برای از بین بردن رقبای مرد خود. او بزرگترین دارایی بود و این توانایی را به دیگران معتقدند او در سمت خود را; آنها به ندرت دیدم چاقو او هدف خود را پشت. اگر بازیکنان دیگر clued در بازی خود را در حال حاضر از آن خواهد شد خود را گسل اگر کیم به پایان می رسد تا به عنوان برنده.

تونی Vlachos, 46

تونی Vlachos (رابرت Voets/CBS Entertainment)
 • شغل: افسر پلیس
 • زادگاه: Allendale, New Jersey

حرفه ای نکات برجسته: برنده “بازمانده: Cagayan” (فصل 28), بازی های برگزار شده “بازمانده: تعویض بازی” (فصل 34).

بقای: تونی تا به حال یک بازی جالب طرح و عقلانی که به فصل اول خود را. او برنامه ریزی شده به دروغ و دروغ و دروغ بیشتر به جایی که او نیاز به. او ساخته شده است یک “جاسوسی زیستن” برای پیدا کردن آنچه که دیگران در مورد صحبت شد و سوگند بر سر گور مرده بستگان که در واقع هنوز بسیار زنده است. هنگامی که او صحبت راه خود را به نهایی او مهر و موم شده به نفع خود و توجیه رفتار خود گفت او همان مرد در این جزیره به عنوان او در زندگی واقعی که ما در بر داشت آه و راحت. تلاش های خود را به تصرف رعد و برق را در یک بطری برای بار دوم fizzled زمانی که او گرفتار ساندرا. اگر او می خواهد به آن را به پایان او را به به شکل یک راه در اطراف ملکه.

نیک ویلسون 29

(رابرت Voets/CBS Entertainment)
 • شغل: وکیل
 • زادگاه: Williamsburg, کنتاکی

حرفه ای نکات برجسته: برنده “بازمانده: David مقابل جالوت” (فصل 37).

بقای: اگر تخلیه پزشکی که ذخیره قبیله خود را از داشتن به کسی رای خاموش نیک می شده اند برای اولین بار از قبیله اش به خانه بروم. او تنبل در اطراف اردوگاه و واقعا به تحت تاثیر قرار دادن هر کسی — اما پس از تماس نزدیک او تغییر نگرش خود را مشغول به کار اجتماعی خوب بازی و رفت و در یک چالش, اجرا, برنده سه مورد آخر که همه او را به نهایی. او underdog وضعیت مهر و موم شده به نفع خود. اگر نیک از گذشته نیمی از فصل را نشان می دهد تا در شروع این فصل او شانس اندکی از تکرار.

فروش قبیله

ناتالی اندرسون 33

ناتالی اندرسون (رابرت Voets/CBS Entertainment) جفری Heyman/برای منطقه خلیج اخبار گروه
 • شغل: بازی رایانه مربی
 • زادگاه: اجواتر, New Jersey

حرفه ای نکات برجسته: برنده “بازمانده: San Juan del Sur” (فصل 29);

بقای: ناتالی ممکن است بهترین یاد می شود برای بازی در “بازمانده” با خواهر دوقلوی او بود که یکی از اولین رای دادند ، او نگه داشته و مشخصات پایین و موفق به بافتن راه خود را در اطراف حذف تا زمانی که او قوی ترین متحد انتخاب شد ، سپس ناتالی واقعا شروع بازی در حال حرکت به یک پشت صحنه متفکر که هماهنگ سه blindsides و قوی بود در چالش است. بزرگترین سوال این است که ناتالی را نشان می دهد و اینکه او چگونه درک خواهد شد.

این Danni Boatwright, 44

این Danni Boatwright (رابرت Voets/CBS Entertainment)
 • شغل: فروشگاه ورزشی صاحب رادیو ورزش میزبان
 • زادگاه: Shawnee, کانزاس,

حرفه ای نکات برجسته: برنده “بازمانده: گواتمالا (فصل 11).

بقای: Danni توصیف خودش را به عنوان یک بمب افکن خفا و او ثابت کرد که آن را در فصل 11 ماندن در زیر رادار در حالی که کار بر روی یک قوی بازی اجتماعی است. او در زمان یک خطر بزرگ در بازمانده حراج, خرید خودش یک مزیت است که تبدیل به ارزش 1 میلیون دلار به عنوان آن را به او مصونیت در روز 33 و مجبور حکم داد به نوبه خود. آن همه در سراشیبی از وجود دارد اما ما از ترس این Danni نمی تواند تکیه بر زیرزمین معامله این دور است.

جرمی Collins, 41

جرمی کالینز (رابرت Voets/CBS Entertainment)
 • شغل: آتش نشان
 • زادگاه: فاکسبرو ماساچوست

حرفه ای نکات برجسته: بازی “بازمانده: San Juan del Sur” (فصل 29); برنده “بازمانده: شانس دوم” (فصل 31).

“بقای: جرمی بود فن های مورد علاقه و یا حداقل او یکی از مورد علاقه های ما — و او در حال پیشرفت در این فصل بازی های کمی با احتیاط. اما زمانی که همه چیز رفت و بد برای او به پایان رسید تا در بازنده تسلیم. زمانی که او برای یک فصل دیگر او به مراتب تهاجمی تر و تا به حال یک برنامه مجزا: بازی صادقانه اما اطراف خود را با یک “سپر گوشت” از بازیکنان بزرگتر که شد بیشتر از یک تهدید. می توانید استراتژی که کار این زمان ؟ شاید. ما می خواهم برای دیدن او به خوبی انجام دهد.

بن Driebergen, 37

بن Driebergen (رابرت Voets/CBS Entertainment)
 • شغل: املاک و مستغلات و اقامت در خانه پدر و
 • زادگاه: بویزی ،

حرفه ای نکات برجسته: برنده “بازمانده: قهرمانان مقابل درمانگران در مقابل زرنگ” (فصل 35).

بقای: بزرگترین دشمن بن تا به حال در فصل برنده از “بازمانده” خود بود. او خلق و خوی سریع و خشم به زودی تبدیل به دیگر بازیکنان علیه او بود اما او قادر به آمده تا با سه دوربین ایمنی بت و رفتن به یک چالش برنده اجرای آن را به نهایی که در آن خود را مطلق pluckiness و عزم او را برنده میلیون. ما فکر نمی کنم او به تکرار آن است.

میشل فیتزجرالد, 29

میشل فیتزجرالد (رابرت Voets/CBS Entertainment)
 • شغل: مدیر توسعه کسب و کار
 • زادگاه: Hoboken, New Jersey

حرفه ای نکات برجسته: برنده “بازمانده: Kaôh Rōng” (فصل 32).

بقای: میشل زندگی است که آن را همیشه مشتاق استراتژی و عضلات را به نفع خود “بازمانده.” او این کار را بیشتر با بازی اغلب دستکمگرفتهشده بازی اجتماعی است. او cruised از طریق مقدار زیادی از فصل را به عنوان قابل اعتماد برای او رای داد و واقعا یک طرح بزرگ حرکت می کند. او ساخته شده آن را به نهایی بیشتر توسط شانس از طرح اما او موفق به کسب میلیون بنابراین حدس می زنم که خنده در حال حاضر ؟ مگر اینکه او را بالا برده و بازی او را, او می تواند آسان مجموعه ای از.

آدم کلاین 29

آدم کلاین (رابرت Voets/CBS Entertainment)
 • شغل: سخنران اصلی و میزبان
 • محل تولد: لس آنجلس

حرفه ای نکات برجسته: برنده “بازمانده: وای مقابل Gen X” (فصل 33).

بقای: آدم در فصل, او تا به حال مشکل گرفتن از راه خود را. او به پایان رسید تا در اقلیت بر اصلی قبیله Millennials و پس از چند قبیله تعویض بدبختانه پیوست و قوی تر داد. او misplayed دو پنهان ایمنی بت که محکوم اکثر بازیکنان اما او آن را به پایان و شد اعتبار برای داشتن استراتژی خوب و بازی خوب بازی اجتماعی است. ما نمی فکر می کنم او می ایستد خیلی شانس این فصل است.

بوستون راب Mariano 44

بوستون راب مرینو (رابرت Voets/CBS Entertainment)
 • شغل: ساخت و ساز
 • زادگاه: پنساکولا فلوریدا

حرفه ای نکات برجسته: بازی “بازمانده: Marquesas” (فصل 4), “بازمانده: All-Stars” (فصل 8), “بازمانده: Heroes Vs. خائنانی” (فصل 20) برنده “بازمانده: رستگاری جزیره” (فصل 22) و یک مربی در “بازمانده: جزیره بت” (فصل 39).

بقای: ما نمی دانیم که چه لاس وگاس کتاب است و در راب تبدیل شدن به یک دو بار قهرمان اما پول ما در او. او در این بازی چهار بار ساخته شده ظاهر مهمان در فصل 39 به عنوان یک مربی و احتمالا درک چگونه به بازی بازی بهتر از هر بازیکن دیگر. او یک رهبر کاریزماتیک و پس از سه عنوان ضرر و زیان او نمیفهمد که چگونه به آن را همه با هم. ما بدون شک او خواهید بود نقشه و توطئه حتی قبل از او مجموعه پا در این جزیره است. در میان بازیگران و بازیکنان جدید او می خواهم به سرعت در گوش او اما در یک بازی که در آن هر کس یک تهدید است ما معتقدیم او آن را به پایان.

Parvati Shallow, 37

Parvati Shallow (رابرت Voets/CBS Entertainment)
 • شغل: معلم یوگا, زندگی مربی و سخنران
 • محل تولد: لس آنجلس

حرفه ای نکات برجسته: بازی “بازمانده: جزایر کوک” (فصل 13) برنده “بازمانده: طرفداران در مقابل علاقه مندی ها” (فصل 16), بازی های برگزار شده “بازمانده: قهرمانان در مقابل خائنانی” (فصل 20).

بقای: پارواتی دارای سه فصل زیر کمربند و او بازی شده است بسیار سازگار است. او یک دستکاری لاس زدن که پنهان او را به حیله گری و گلو-توانایی برش با یک لبخند. او تشکیل Black Widow داد که برداشت نر بازیکنان کردن یک به یک و هرگز وجود هر گونه شک در مورد چه کسی مسئول است. او همچنین قابلیت قرار دادن یک هدف بزرگ در پشت او در فصل سوم اما درست مثل بوستون راب شانس خود را در حال بهبود یافته است چرا که در این فصل همه بازیکنان باید مهارت ها را به عنوان. که می تواند اجازه می دهد او را به قلاب و چوب در اطراف برای یک مدت زمان طولانی.

دنیس Stapley, 49

دنیس Stapley (رابرت Voets/CBS Entertainment)
 • شغل: گواهی درمانگر
 • زادگاه: Marion, Iowa

حرفه ای نکات برجسته: برنده “بازمانده: فیلیپین” (فصل 25).

بقای: دنیس برنده فصل 25 توسط از دست دادن. قبیله خود را از دست داد هر مصونیت چالش و او تنها بازیکن برای رفتن به هر قبیله ای شورای این فصل است. که بسیاری از گلوله ها به طفره رفتن اما او پس از یکپارچه کار با بسیاری از مختلف اجتماعی گروه ها و جناح ها و توسط برخی از درخشان بازی در از بین بردن تهدید بزرگتر. وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم او نمی تواند فقط به عنوان ماهر در این فصل پس ما به او شانس در نظر گرفتن آن همه است.

اتان Zohn, 46

اتان Zohn (رابرت Voets/CBS Entertainment)
 • شغل: کارآفرین اجتماعی و سخنران اصلی
 • زادگاه: Hillsborough, نیوهمشایر,

حرفه ای نکات برجسته: برنده “بازمانده: آفریقا” (فصل 3), بازی های برگزار شده “بازمانده: All-Stars” (فصل 8).

بقای: بازگشت هنگامی که “بازمانده” هنوز جدید, Ethan یکی از بازیکنان که به سرعت آموخته که چگونه برای برنده شدن در تشکیل و حفظ اتحاد قوی. پنج فصل و پس از پیروزی خود را بازی در حال حاضر شروع به تغییر به چیزی پیچیده تر است. زمانی که او برای یک فصل دیگر که شامل بازیکنان سابق او کاملا شکل از چگونه به جا. هنوز, او آخرین All-Stars بود رای دادند و او تا به حال یک مدت زمان طولانی برای کشف چیزهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de