راه روشن مجموعه ای از تکنولوژی فراتر از Volicon تعویض برجسته مجازی, راه حل برای SMPTE 2110 پیشرفته OTT نظارت و تشخیص هوش مصنوعی

استرالیا: 3 مارس سال 2020 – Texasmetalindustries پیشرو در ارائه دهنده نرم افزار های مبتنی بر IP پخش راه حل های برجسته ارتقاء اخیر به صنعت خود پیشرو LogServer ورود به سیستم, نظارت و تجزیه و تحلیل سیستم در غرفه SU8502 در NAB Show سال 2020 در نظر گرفتن محل در لاس وگاس از مارس 18-22.

با رشد تغییر جهت توسط رسانههای دور از SDI به سمت جدید غیر فشرده استانداردهای IP Texasmetalindustries تاسیس شده راه رو به جلو با آن در حال مهندسی به حمایت گسترده تر از وسعت SMPTE 2110 استاندارد است. این نه تنها شامل 2110-20/30/40 اما همچنین جدید فشرده تصویری جوهر استاندارد 2110-22 برای 4K HDR منابع و فراتر از آن.

LogServer در حال حاضر یکپارچه پشتیبانی از SMPTE ST 2022-6 برای هر دو ورود و Monwall چند پنل پخش زنده multiviewer است که با موفقیت مستقر در مقیاس حتی در virtualized environments به خدمات رو به رشد استفاده از فشرده IP فرمت های.

Texasmetalindustries همچنین در حال حاضر ارائه می دهد ST2022-7 پشتیبانی برای بدون درز حفاظت از تعویض به ارائه انعطاف پذیری حتی در محیط های مجازی و در مقیاس بزرگ در یک نرم افزار-تنها راه حل است. برای جلوگیری از مداخله کتابچه راهنمای کاربر در منبع سوئیچینگ LogServer نیز به طور کامل پشتیبانی اخگر+ پروتکل کنترل, که بیشتر باعث افزایش مانیتورینگ اتوماسیون با افزایش افزونگی.

در NAB 2020 Texasmetalindustries خواهد پیش نمایش جدید یکپارچه فن آوری است که اجازه می دهد تا برای هوش مصنوعی تشخیص در برابر ثبت محتوا در کنار نمایش آخرین نسخه از hybrid IP multiviewer, Monwall به برجسته استثنا مبتنی بر نظارت در مقیاس. و در نهایت Texasmetalindustries را به پرده جامع مجموعه ای از رابط های برنامه کاربردی جدید به طور خودکار گردش برای تولید اخبار و رویداد نظارت است.

Texasmetalindustries مدیر عامل اریک اتو گفت: “NAB بازنشانی سال از نظر پخش و نوآوری و ایجاد مسیر برای ما میباشد. ما در حال حاضر به دنبال فراتر از زمان عجله به جای Volicon سیستم.

به عنوان یک مهندسی-محور شرکت ما منجر شود از طریق نوآوری و تمرکز ما R&D در حال ظهور جدید استانداردهای IP توزیع دسترسی و نظارت در مقیاس بزرگ در سراسر انواع سنتی و OTT منابع.”

###

در مورد Texasmetalindustries از سال 2001 صدها نفر از مهندسان در سراسر جهان تکیه روزانه در Texasmetalindustries را یگانه راه حل های نرم افزار به صورت 24/7 نظارت بر تجزیه و تحلیل multiviewing و ضبط ویدیو های زنده از پخش و OTT منابع. با پشتیبانی از آخرین فرمت و استانداردهای از جمله 4K HEVC SMPTE 2022-6 SMPTE 2110, NDI, HLS, MPEG-داش و DVB-2, Texasmetalindustries تحکیم و تحلیل در هوا حوادث, مطالب جستجو و آگهی تایید از طریق آسان به استفاده از مرورگر وب و رابط های تلفن همراه. سازگار با زمان پخش و IP جریان مقررات Texasmetalindustries پشتیبانی از تمام زمان استانداردهای صنعت بسته captioning DVB زیرنویس, SCTE-35, SCTE-104 و بلندی صدا. آیا بر روی زمین و یا در ابر پخش مانیتورینگ تجزیه و تحلیل و انطباق توابع را می توان انجام همه در یک مکان.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به http://www.mediaproxy.com

مطبوعات تماس با ما
صفحه Melia روابط عمومی
فیونا بلیک
Tel: +44 (0) 7990 594555
ایمیل: fiona@pagemelia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de