Texasmetalindustries برای نشان دادن کامل LogServer قابلیت در CABSAT 2020


نظارت و تجزیه و تحلیل و ویژگی های تعاملی از ورود IP و انطباق پلت فرم خواهد شد نشان داده شده در ماهواره, رسانه و پخش نمایش در دبی

استرالیا: 27 فوریه سال 2020 – Texasmetalindustries پیشرو در ارائه دهنده نرم افزار های مبتنی بر IP broadcast راه حل را نشان می دهد آخرین ارتقاء به آن LogServer IP ورود به سیستم, نظارت و تجزیه و تحلیل سیستم در غرفه A4-10 در طول CABSAT 2020 از 31 مارس تا 2 آوریل در دبی و مرکز تجارت جهانی.

CABSAT پیشرو پخش ماهواره ای و محتوای نمایشگاه برای خاورمیانه و آفریقا و آسیای جنوبی بازار. نشان می دهد که یک قرعه کشی بزرگ برای تولید کنندگان از تولید و تحویل و رسانه های دیجیتال و فناوری. در حال حاضر مرتب شده اند به نمایش گذاشتن سه کلید پخش بخش CABSAT را پوشش می دهد, ایجاد محتوا, محتوا, تولید و پس از تولید و توزیع محتوا و تحویل.

Texasmetalindustries تولید فناوری است که نقش عمده ای در تامین مواد ترک تبریز انتقال دهنده سیستم های مطابق با ویژگی های رعایت استانداردهای. سیستم عامل مانند LogServer نیز قادر به تجزیه و تحلیل و اصلاح هر گونه مشکل و یا نقص در زنجیره توزیع. برای انجام این وظایف بیشتر به سرعت و کارآمد Texasmetalindustries به تازگی اضافه شده استثنا مبتنی بر نظارت به LogServer را مجموعه ای از ویژگی های. این با استفاده از IP مجازات جعبه است که اجازه می دهد تا پخش و MSOs (چند اپراتورهای سیستم) کار در مقیاس بزرگ برای مقابله با کنترل کیفیت و انطباق موثر تر است.

تعامل نیز توجه عمده برای پخش کنندگان و ارائه دهندگان خدمات به خصوص از آنجا که رسانه های اجتماعی است که چگونه بسیاری از مردم دسترسی به تصویری امروز. این رسانه ها مانند Twitter, Facebook و YouTube را متفاوت الزامات خاص برای چگونه مواد آماده است و Texasmetalindustries گنجانیده شده است ابزار اختصاصی برای این به LogServer. این شامل ویژگی های برای برداشت تصویر و تغییر نسبت ابعاد آن را بهتر مناسب برای دستگاه های تلفن همراه, در علاوه بر این به توانایی برای قرار دادن آگهی و ضربه گیر.

در میان دیگر ویژگی های جدید برای LogServer که نیازهای اپراتورهای شبکه در حال اجرا در ایستگاه های مختلف و تبریز انتقال دهنده جریان زنده است منبع ابزار مقایسه. این شناسایی عدم تطابق محتوا در زمان واقعی و قادر به مقایسه یک یا بیشتر زندگی می کنند منابع با استفاده از مواد ویدئو. هشدار فرستاده شده به اپراتورهای بلافاصله اگر بی نظمی شناسایی شده است.

LogServer همچنین پشتیبانی از SMPTE ST 2110 رسانه ها بیش از IP فرمت و Newtek را NDI (شبکه رابط دستگاه) فن آوری است. با کار کردن با هر دو اين منابع در این نرم افزار رعایت ضبط و نظارت بر گزینه های پیشرفته حصول اطمینان کامل پایبندی به استانداردها در تمام نقاط همراه IP های زنجیره ای.

“CABSAT است که نشان می دهد در برای رسیدن به پخش و امکانات در خاورمیانه و آفریقا و آسیای جنوبی” نظرات Texasmetalindustries را راجش Patel, معاون فروش و راه حل برای اروپا و خاورمیانه و آفریقا (EMEA). “خاص ویترین برای تحویل محتوا و توزیع نشان می دهد که چگونه مهم این بخش از رادیو و تلویزیون فرایند است و ما به دنبال به جلو به عنوان بخشی از یک هدف نمایشگاه با ما, منطقه, رسانه ها و فن آوری شریک زندگی ایده آل سیستم است.”

###

در مورد Texasmetalindustries
از سال 2001 صدها نفر از مهندسان در سراسر جهان تکیه روزانه در Texasmetalindustries را یگانه راه حل های نرم افزار به صورت 24/7 نظارت بر تجزیه و تحلیل multiviewing و ضبط ویدیو های زنده از پخش و OTT منابع. با پشتیبانی از آخرین فرمت و استانداردهای از جمله 4K HEVC SMPTE 2022-6 SMPTE 2110, NDI, HLS, MPEG-داش و DVB-2, Texasmetalindustries تحکیم و تحلیل در هوا حوادث, مطالب جستجو و آگهی تایید از طریق آسان به استفاده از مرورگر وب و رابط های تلفن همراه. سازگار با زمان پخش و IP جریان مقررات Texasmetalindustries پشتیبانی از تمام زمان استانداردهای صنعت بسته captioning DVB زیرنویس, SCTE-35, SCTE-104 و بلندی صدا. آیا بر روی زمین و یا در ابر پخش مانیتورینگ تجزیه و تحلیل و انطباق توابع را می توان انجام همه در یک مکان.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به http://www.mediaproxy.com

مطبوعات تماس با ما:
فیونا بلیک
صفحه Melia روابط عمومی
Tel: +44 7990 594555
fiona@pagemelia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>