MediaKind راه اندازی نسل بعدی پخش راه حل به طلیعه چیزی بودن در آینده مبتنی بر IP-media تحویل

  • Aquila پخش را قادر می سازد در بازار پیشرو در کیفیت تصویر و کارایی ارائه قابلیت پشتیبانی از پخش کنندگان و اپراتورها به انتقال نسبت به همه-IP گردش و ابر
  • مزایای تلویزیون ارائه دهندگان خدمات با انعطاف پذیری لازم برای انتقال از لوازم به نرم افزار cloud-محور ارائه شده و ارائه گسترده ای از کدک پشتیبانی و افزایش پهنای باند صرفه جویی
  • ترکیبی از ارزش برنده جایزه مصرف کننده تحویل محصولات از جمله MK را پشتیبانی می کند, زندگی می کنند, MK جریان پردازش و کنترل nCompass

FRISCO, TEXAS – مارس 28 سال 2020 – MediaKind جهانی رسانه و فناوری رهبر راه اندازی نسل بعدی پخش راه حل Aquila, پخش, برای فعال کردن پخش و اپراتورها به ایجاد بدون درز گام به گام انتقال از دستگاه های مبتنی بر سیستم عامل برای همه-IP media تحویل. طراحی شده توسط نرم افزار بر اساس تصویری فشرده سازی و کنترل جریان پردازش Aquila پخش را قادر می سازد صنعت پیشرو در کیفیت تصویر با رزلوشن های بالا به UHD با HDR, پشتیبانی, در حالی که همچنین ارائه گسترده ای از کدک پشتیبانی و قابل توجهی در پهنای باند صرفه جویی.

به عنوان تقاضا برای محتوای زنده را افزایش می دهد, ماهواره ای و زمینی پخش و همچنین به عنوان برخی از کابلی و IPTV اپراتورها در حال مواجهه با چالش رو به رشد هزینه ها و کاهش در دسترس بودن – از ظرفیت های ماهواره ای. MediaKind توسعه Aquila پخش برای اطمینان از سازگاری در تمام IP های فن آوری و استانداردهای افزایش transponder تراکم در حالی که حفظ کیفیت ویدئو و خدمت به عنوان یک لوازم خانگی و یا به عنوان خالص نرم افزار با قابلیت پشتیبانی پیش فرض و آزمایشی پیاده سازی.

استوارت Boorn VP, محصول, مدیریت, MediaKind گفت: “با Aquila, پخش, ما در حال ترکیب بازار پیشرو در کیفیت تصویر و کارایی عملیاتی سادگی و استقرار را قادر می سازد مشتریان به انتقال از دستگاه های مبتنی بر رادیو و تلویزیون به ابر در حالی که همچنین با توجه به سرعت و زمان است که به بهترین وجه مناسب نیازهای کسب و کار خود.”

خدمت به عنوان یک دستگاه یا نرم افزار-تنها یا در محل و یا در ابر عقاب, پخش, پشتیبانی از زیر کدک های ویدئویی; MPEG-2, MPEG-4 AVC و HEVC.

برای فعال کردن صنعت پیشرو در کیفیت تصویر و صرفه جویی پهنای باند با گسترده لوازم خانگی, نرم افزار و ابر سیستم پشتیبانی Aquila پخش ترکیبی از تعدادی از پیشرو MediaKind مصرف کننده تحویل محصولات از جمله رمزگذاری Live Stream Processor و nCompass کنترل.

Aquila پخش نوید نسل بعدی پخش راه حل های مستقر در داخل ابر و مصرف کنندگان را قادر می سازد برای لذت بردن از تجربه زنده و بر روی تقاضا خدمات ویدئویی توسط کارآمد ارائه پین تیز تصویری و رسانه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>