لس آنجلس فوریه 20, 2020 — Xytech رهبر در مدیریت امکانات نرم افزار برای پخش و رسانه, صنایع, نمایش خواهد آن MediaPulse پرسنل راه حل های مدیریت در یک وبینار با عنوان “MediaPulse مدیریت پرسنل” با گرگ دولان و فروش مهندس Darrel گاردنر در فوریه. 26, 2020, در 1 p. m. و/10 a. m. PT.

وبینار خواهد نشان دهد که چگونه MediaPulse بصری ابزار می توانید مدیریت تمام پرسنل برنامه ریزی نیاز از تنظیم فهرست اسامی برای تعیین وظایف به برقراری ارتباط برنامه و ضبط فعلیت زمان تنها با چند کلیک. علاوه بر این, آن را نشان می دهد که چگونه MediaPulse حقوق و دستمزد قانون موتور محاسبه در زمان واقعی هر بالقوه نقض حقوق و دستمزد و سهام هزینه مفاهیم در حالی که ارائه جایگزین کارکنان برای هر موقعیت در یک سازمان را فهرست. به ثبت نام, بازدید: https://xytechsystems.zoom.us/webinar/register/8215807666499/WN_sQLamhx4QiSEu8zsdb48hQ

“MediaPulse طراحی شده است برای مدیریت کل نیروی کار از کارکنان و یا مترجمان آزاد” گفت: گاردنر. “تنظیم شمارنده داشبورد و دیدگاه های تلفن همراه نشان می دهد برنامه ریزی کارکنان آنچه در گذشته اتفاق افتاده و آنچه که برنامه ریزی شده است به آینده. قوانین تعریف شده ارائه هشدارهای در مرحله رزرو و محاسبات حقوق و دستمزد پس از کار کامل است. به عنوان یک نتیجه این وبینار است ایده آل برای هر کسی که مدیریت مردم و ارائه بینش چگونه MediaPulse می تواند کمک به مدیریت مرکز خود و اطمینان از مهم ترین منابع شاد ماندن.”

این ویژگی ها در دسترس هستند برای هر دو Xytech وب و تلفن همراه مشتریان و کار بر روی هر مرورگر بر روی هر دستگاه. این وبینار است ایده آل برای هر کسی که مدیریت کارکنان.

وبینار باز است برای شرکت کنندگان خارج از ایالات متحده از جمله اروپا است. اگر قادر به تماشای زندگی می کنند شرکت کنندگان دریافت خواهد کرد یک لینک وبینار تصویری روز بعد.

به ثبت نام برای Feb. 26 وبینار مراجعه کنید: https://xytechsystems.zoom.us/webinar/register/8215807666499/WN_sQLamhx4QiSEu8zsdb48hQ

در مورد Xytech

برای بیش از 30 سال جهان, اولین رسانه شرکت های وابسته Xytech برای اجرای کسب و کار خود را. MediaPulse تنها پایان به پایان راه حل برای تکمیل محتوای چرخه. MediaPulse فراهم می کند برنامه ریزی و اتوماسیون اداری مدیریت دارایی صدور صورت حساب و هزینه بازیابی برای پخش رسانه, شرکت های خدمات و امکانات انتقال در مقیاس پلت فرم مستقل از راه حل است. برای اطلاعات بیشتر xytechsystems.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر