McManus: بحران به طور معمول را آمریکایی ها با هم — چرا حالا ؟

واشنگتن — در آغاز هر گونه جنگ — فکر می کنم پرل هاربر یا حملات تروریستی 9/11 — آمریکایی ها به طور سنتی کنار هم به عنوان یک, پاک کردن حزبی و منطقه ای تقسیم.

جنگ ما با کروناویروس نمی رفته که در راه است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خودش را اعلام جنگ رئیس جمهور اما او انجام نشده زیادی برای متحد کردن ملت به عنوان واقعی زمان جنگ رئیس جمهور انجام دهد.

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن حزبی بخش تداوم داشته باشند در مواجهه با خطر مشترک است. مناطق شده اند در برابر یکدیگر بازمی گردد — مناطق روستایی در برابر شهرستانها ایالات قرمز در مقابل آبی.

به جای آن از یک استراتژی ملی برای سرکوب همه گیر و احیای اقتصاد 50 متحده به دنبال فردی تلاش. ما در حال زندگی در Disunited متحده آمریکا است.

خیلی از این نشان دهنده یک واقعیت عملی. ایالات نیویورک و نیوجرسی و لوئیزیانا شده ویران. دیگران را به سختی لمس شده است.

Coronavirus است ظالمانه تشدید شهری-روستایی تقسیم شده است. این آمار شهرستانها اول: سیاتل, New York, San Francisco, شیکاگو, دیترویت, New Orleans. حداقل در ابتدا روستایی آمریکایی ها بخشوده شد.

“خانواده ما نیست, لوئیزیانا, ما, نه, نیویورک, دولت ما نمی کالیفرنیا” آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey به او گفت دولت در ماه مارس توضیح داد که چرا او تا به حال صادر stay-at-home سفارشات. در حال حاضر آلاباما است بیشتر COVID-19 مورد در هر 100,000 نفر از کالیفرنیا اگر چه کمتر از لوئیزیانا و یا نیویورک.

اما شهری-روستایی تقسیم نیز سیاسی خط گسل. مناطق روستایی رای حزب جمهوری خواه در شهرستانها رای دموکراتیک است. در سال 2016 یک رکورد افزایش جمهوریخواه رای در مناطق روستایی شهرستانهای استان به خود را مغلوب ساختن پیشی جستن حاشیه پیروزی.

در بسیاری از کشورهای روستایی محافظه کاران — که برخی از آنها هنگامی که شک داشتند که همه گیر شد واقعی خود را می خواهند و فرمانداران به بازگشایی اقتصاد در حال حاضر.

تهمت می تواند را انتخاب کرده اند به فرمانداران جمهوریخواه در برخی از سیاسی حمایت اگر آنها تصمیم به نگه داشتن مدارس و کسب و کار بسته چند هفته بیشتر به خاطر ترس از یک موج جدید در coronavirus.

اما او می خواهد به “بازگشایی” اقتصاد قبل از او چهره رای دهندگان در ماه نوامبر. بنابراین او روشن ساخته است که دولت ها باید لغو محدودیت به زودی — اما او نیز ساخته شده مطمئن شوید که فرمانداران را تحمل عواقب اگر همه چیز به اشتباه ،

وی با تمجید pro-مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرکنندگان که راهپیمایی در میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer را خواستار است که به او آرامش اجتماعی فاصله مقررات. “آزادسازی ویرجینیا” و “آزاد مینه سوتا!” او توییتی جمعه ترغیب پیروان خود را به اعتراض دموکراتیک فرمانداران در دیگر نوسان متحده است.

این یک نابجا پیام از هر رئيس جمهور اجازه دهید به تنهایی زمان جنگ یکی است.

برخی از فرمانداران جمهوریخواه در حال حاضر در حال حرکت. روز جمعه گرگ ابوت از تگزاس اعلام کرد که او آرامش بخش است محدودیت در فروشگاه های خرده فروشی و پارک دولت.

دیگران شده اند محتاط تر. داکوتای جنوبی کریستی Noem رو یک شیوع کروناویروس در Sioux Falls, برنامه ای برای رفتن آهسته است.

دیوان عدالت لوئیس براندیس معروف متحده به نام “آزمایشگاه دموکراسی است.” Overeager فرمانداران می تواند به نوبه خود کشورهای خود را به ظروف پتری به جای.

برخی از فرمانداران خواهد بود وسوسه خود را اعلام متحده “برای کسب و کار باز” به جذب سرمایه گذاری جدید, آنجا که آنها پس از رقابت برای کارخانه های جدید با معافیت های مالیاتی.

در حال حاضر آنها در حال رقابت در برابر یکدیگر برای لوازم پزشکی و وجوه فدرال.

ماه گذشته فرمانداران در بر داشت مناقصه خود را در برابر یک دیگر برای خرید ماسک صورت و هواکش برای خود بیمارستان. در حال حاضر آنها در حال رقابت برای به دست آوردن کیت های آزمایش آنها نیاز به مطمئن شوید که آن را امن برای بازگشایی شده است.

“این ضرب وشتم” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو شکایت کرده است. “ما نمی توانیم این کار را بدون فدرال کمک کند.”

کومو هم از مد افتاده شکایت. او متهم است که کنگره shortchanging نیویورک با توزیع فدرال کمک های اولیه به بیمارستان بدون در نظر گرفتن سطح خود را از نیاز به حساب آورد.

اورژانس امداد لایحه که کنگره با تصویب در ماه گذشته است توزیع 100 میلیارد دلار به کشورهای خود را بسته به تعداد گیرندگان مدیکر خود را coronavirus بیماران.

به عنوان یک نتیجه با توجه به قیصر سلامت, اخبار نیویورک را حدود 12000 دلار در هر coronavirus بیمار در حالی که نبراسکا خواهد شد در مورد $379,000.

در غیاب فدرال نظارت یک شکل جدید از بخش میان کشورها به نظر می رسد: 17 متحده باید با هم متحد شده و در منطقه ای فشردگی برای هماهنگ کردن تلاش هایشان.

کالیفرنیا در حال حاضر در اقیانوس آرام متحده آمریکا است. نیویورک و شش همسایه ها در حال حاضر در شمال شرقی کنفدراسیون. ایلینوی و شش نفر دیگر در حال دریاچه های بزرگ مشارکت.

OK رسمی خود نام بی روح: کشورهای غربی پیمان و چند شورای دولتی. متوسط Midwesterners حتی نام خود را داد.

اما آن را یکی دیگر از اندازه گیری تضعیف ما اتحادیه ملی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن: این اختراع به دنیا آمد و از ضرورت مینی فدراسیون.

نه از 1861 بسیاری از کشورهای متحد با هم برای رفتن از راه خود را. این زمان حداقل این مناطق نیست در جنگ با یکدیگر است.

“وجود دارد هیچ چیز از راه دور شبیه به این در تاریخ ما” Donald F. Kettl یک پژوهشگر از فدرالیسم در دانشگاه تگزاس به من گفت.

“ما وارد می شود می تواند دوره های باور نکردنی اصطکاک در میان کشورهای” او ادامه داد. “پیامدهای سقوط خواهد کرد و نه تنها در اقتصاد و بهداشت عمومی اما در ما زندگی سیاسی ملی نیز هست. اگر ما مراقب خواهیم کشف 18 ماه از هم اکنون که ما را ساخته اند انتخاب خواهد شد که ما را یک کشور کمتر — کمتر از یک واحد کمتر کاربردی کشور است.”

ملت نیست و آینده از هم جدا. اما مطمئن نیست و آینده با هم. ما فدرال اتحادیه فرسایش قبل از چشم ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>