McFeely: دوقلوها پخش برمر زندگی مینه سوتا پسر رویای

“این اولین بار بود که من تجربه بوی خاص به یک لیگ بزرگ ballpark یک ترکیب فوق العاده از تازه mown چمن پنبه آب نبات سوسیس و آبجو” برمر می نویسد که در سال 1964 بازی برابر Boston Red Sox در “بازی استفاده می شود: زندگی من در بخیه با دوقلوها مینه سوتا.”

“وجود دارد بیشتر روز به دنبال” برمر افزود: “اما آن روز بود به آن نقطه در زندگی من بزرگترین تا کنون.”

وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از Minnesotans (و اهالی داکوتای شمالی جنوبی اهالی داکوتای و مردم آیووا نمایندگان شان) که زندگی کرده ام که همان تجربه و احساس به همان شیوه که در مورد اولین سفر خود به ورزشگاه بیس بال که آیا این ملاقات هدف زمینه و یا حتی بله Metrodome. برخی از ما دهه پس از اولین زمان هنوز هم که هیجان راه رفتن به ورزشگاه.

شاید آن است که مشترک پس زمینه است که باعث می شود برمر را خاطرات یک حواس پرتی سرگرم کننده. و با جریان اتفاقات ما را تمام حواس او را پرت های ما می توانید دریافت کنید.

“هنگامی که شما نوشتن خاطرات, امیدوارم شما بگویید مردم چیزهایی است که طنین انداز یا که اتصال آنها به نه فقط داستان در مورد شما” برمر گفت: در یک پادکست مصاحبه من با او. “دیگر طرفداران خود به یاد داشته باشید اولین بار که رفت به شهری ورزشگاه و یا اولین بار آنها را دیدم هارمون digital marketer. که قصد و امیدوارم موفق شد.”

(گوش دادن به مایک McFeely گفتگو با کیر برمر در این پادکست:)

این کتاب منتشر شد و در اواسط ماه مارس به معنای همزمان با اجرای بیس بال فصل شروع در اواخر این ماه. Coronavirus همه گیر پایان دادن به آن و مجبور به لغو برمر اولین مینه سوتا امضای کتاب که برنامه ریزی شده بود برگزار می شود در یک بار در شهر کوچکی از دومنت در غرب بخشی از دولت است.

که در آن برمر صرف شکل گیری سال از عمر خود را تا زمانی که او بود (9) به تصویب رسید پسر یک کشیش لوتری و همسرش. اولین تجربه او زنده بیس بال بود محلی شهر-تیم دومنت پرستاران. دوقلوها از آن دوران باور نکردنی: digital marketer, تونی الیوا ارل Battey غنی رولینز و برمر را بازیکن مورد علاقه, باب Allison.

“شما به یاد داشته باشید همه چیز در مورد دوران کودکی خود را. شما به یاد داشته باشید بخش قابل توجهی از دوران کودکی خود را و برای من که دوقلو بیس بال” برمر گفت.

این کتاب بازگو برمر زندگی از دومنت به میسوری به کالاهای اساسی, Minn., به خیابان دانشگاه و از طریق حرفه ای خود را صعود به عنوان یک گوینده ورزشی. آن را مرتب در نه “نوبت” (به جای بخش) و 108 “بخیه” (به جای فصل). وجود دارد 108 بخیه در یک بازی بیس بال از این رو است که رقم است.

هر یک از “کوک” مختصری از شرح کوتاه از Bremer, زندگی, مخلوط کردن داستان های شخصی در مورد خود و یا خانواده خود را با بیس بال و مربوط به دوقلوها موارد. برمر عاقلانه است به اندازه کافی برای بیشتر بیس بال از داستان های شخصی اما قابل توجه است که چگونه اغلب دوقلوها و خانواده اش قطع در زندگی خود. برمر سبک است deprecating گفت: از دیدگاه یک مرد که می داند او می گوید داستان اما خود داستان.

این کلیدی است: Bremer, داستان, در بیشتر قسمت ها جالب است. همه گوینده ورزشی خاطرات هستند. او تا به حال به اندازه کافی تجربه مالش شانه با نوابغ به کامپایل یک فروشگاه از داستان و آزمون محور آنها را به اندازه کافی بار emceeing ضیافت که او می تواند جداگانه جالب از نه چندان.

به اختصار از این داستان ها کمک می کند تا بیش از حد.

“من فکر کردم این امر می تواند خوب فرمت برای کتاب به آن را آسان به انتخاب کنید تا به دلیل نبود برای رفتن به یک تعهد به صرف 25 دقیقه خواندن یک فصل از” برمر گفت.

شما را پیدا خواهد کرد هر برانگیختن قصه اما برمر می کند به اشتراک گذاری برخی از بینش به گذشته دوقلوها تیم که ممکن است تعجب حتی جان سخت طرفداران. یکی از با استعداد تیم ملی, برای مثال, شد, شکسته در محل باشگاه وانجمن, در بخشی به دلیل عمیقا مذهبی بالا مشخصات بازیکن اعتقاد خلسه رفتن به رخ می دهد در یک تاریخ خاص در طول فصل.

برمر بیش از حد سهام یک داستان در مورد زمان او به عنوان یک خبرنگار در پوشش یک دبیرستان در مسابقات ممکن است ام باید برقرار اولین فوری پخش در تاریخ ورزش.

بسیاری از خاطرات او در مورد دوقلوها اجازه می دهد تا خواننده را به سفر به عقب در زمان و بطور منظم احساس حق رای دادن لحظات بالا از اواسط 1980s. گاهی اوقات او رفتن حافظه. برای من, آن برمر را دوباره گفتن از دوقلوها’ نهایی خانه به طور منظم فصل بازی در سال 1987 بود که من در جستجوی گوگل و یوتیوب برای تصویری که فوق العاده مسابقه در برابر Kansas City Royals.

آن را آسان به یاد آنچه که اتفاق افتاده در سال 1987 postseason اما آیا شما به یاد داشته باشید چه اتفاقی افتاد که در بازی ؟

اگر شما نمی زمان را در طول این همه گیر shutdown به خواندن برمر کتاب. شما یادآوری شود از آن و به طور کلی wonderfulness از بیس بال. که چیز بدی نیست در طول این زمان های عجیب و غریب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>