McFeely: چگونه معاون رئیس جمهور Klobuchar صدا ؟

حداقل یک دادستان کل Klobuchar.

مینه سوتا مورد علاقه سیاستمدار کمک ارائه سه شنبه به جو بایدن. بنابراین چه چیزی او را دریافت کنم ؟

اگر بایدن حرکت همچنان از طریق بازار اولیه و کلی انتخابات قطعا یک چیز مطمئن شوید که وجود دارد باید سالم بازپرداخت به ctq دموکراتیک سناتور ایالات متحده از زمین hotdish و سوپر باول نا امیدی.

آیا شما برای رای دادن جو بایدن-ctq ریاست جمهوری بلیط ؟

با تشکر از شما برای رای دادن!

  • بله

    84%

  • هیچ

    16%

نمی مچاله کردن صورت خود را. این است که راه این چیزها کار می کنند.

Klobuchar تحویل در بایدن لحظه نیاز است. Bigly به عنوان برخی ممکن است می گویند. هدیه خود را باید فقط به عنوان bigly.

او باید بایدن را در حال اجرا همسر در انتخابات عمومی ،

که یک چیز مطمئن با توجه به بایدن انتخاباتی رز از قبر سه شنبه به گرفتن و فقط کمی عبور بهداشت ، برنی ساندرز به عنوان جبهه دموکراتیک-دونده.

اما oh boy, آیا Klobuchar پرتاب بایدن تاسیسات.

چند روز گذشته ممکن است به پایین که در میان قابل توجه ترین در آمریکا تاریخ سیاسی چرا که آنها خواهد شد که مسیر تاریخ را تغییر اگر بایدن رئیس جمهور می شود.

معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی نگاه مرده خسته و بی معنی تلاش در حال اجرا توسط ساندرز و ارتش خود را پر انرژی و تهاجمی پیروان. ساندرز به دست آورده بود چند کلید اولیه اولیه متحده و می تواند ضربه فنی می بایدن و بقیه دموکراتیک زمینه با فوق العاده, سه شنبه, سلطه, حتی با بایدن بزرگ پیروزی در کارولینای جنوبی چند روز قبل.

دور چپ پهلو حزب که قرار بود به steamroll این میانه از جمله بایدن. بزرگترین ترس از بزرگسالان در حزب دموکرات که رفتن آنها به ارائه عصبانی سوسیالیستی در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر بود در مورد به حقیقت می پیوندند.

و پس از آن قابل توجه ترین چیز اتفاق افتاده است, با تشکر از Klobuchar.

روز دوشنبه Klobuchar معلق خود کندوپاش انتخابات ریاست جمهوری و اعلام کرد که پرواز به یک بایدن تجمع در دالاس به تایید او. یکی دیگر از نسیم که ترک ریاست جمهوری خود را به آرمان, پیت Buttigieg انجام همان. Beto o’rourke محبوب دموکرات جمهوری خواه تگزاس نیز تایید فرمودند.

این سد را شکست.

بایدن در زمان تعجب آور پیروزی در مینه سوتا تگزاس و چند ایالت دیگر — که بیشتر آن او نمی کمپین در و که در آن رای گیری ضعیف. نامزدی که به نظر می رسید به پایان رسید و از چند روز قبل به پایان رسید و سهشنبه با بیشتر نمایندگان از ساندرز و روشن اما تضمین شده نیست مسیر به نامزدی.

و آن لطف بیشتر به Klobuchar.

درس از سه شنبه یکی Klobuchar موعظه در او کمپین توقف در فارگو در هفته گذشته: دموکرات ها می خواهند و نیاز عملی مناسب و صدای بسیاری را در سمت چپ متمایل ائتلاف می تواند تجمع در اطراف. او به صراحت ضمنی ساندرز بود و نه آن شخص. Klobuchar نیز گفت: هدف واقعی دموکرات باید از دست ندهیم بود شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

او در صحبت با عملی حس مشترک با صدای در فارگو.

Klobuchar است, انتخابات ریاست جمهوری, مواد, هیچ سوال.

او نمی بینم یک مسیر است که در سال 2020 پس از قرار دادن حزب و کشور قبل از خودش برای کمک به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. چه مفهوم است.

معاون رئیس جمهور Klobuchar? به نظر می رسد حداقل بایدن می تواند انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر