McFeely: مشهور مینه سوتا اپیدمیولوژی می گوید coronavirus را آمار هر شهر کوچک’

Osterholm یکی از برجسته کشور اپیدیولوژی مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است. او یک صدای رسانه ملی از رادیو فردا به نیویورک تایمز به everyman podcaster جو روگان را تبدیل به تخصص.

در اینجا چیزی است که Osterholm می گوید در مورد روستایی که اعتماد به نفس از coronavirus خواهد رسید و نزدیک به خانه.

“من فقط باید بگویم حق در ابتدا: این آمار در هر شهر کوچک هر شهرستان اعم از شهری یا روستایی یا نه. آن را نمی خواهد یک آبی یا قرمز است. virus.”

آبی و قرمز اشاره به وابستگی سیاسی دموکرات و جمهوری خواه. که Osterholm دیپلماتیک راه گفت: فقط به خاطر شما زندگی نمی کنند در شهر نیویورک و یا مینیاپولیس نمی تواند بیش از حد از خود راضی.

او ارائه می دهد به عنوان شواهد ایالت مینه سوتا و 87 بوده است. از بعد از ظهر جمعه 68 شهرستانهای استان حداقل یک مورد تایید شده از ویروس. Clay County, که در آن مورهد واقع شده است, تا به حال 29 مورد به آن رتبه نهم از نظر عفونت.

“این است که رفتن به بدتر. این است که رفتن به بسیار بدتر است. من فکر می کنم اکثر مردم درک نمی کنند که” Osterholm گفت. “مانند آنچه که ما در حال انجام در حال حاضر است فقط آغاز از آنچه که به احتمال زیاد خواهد شد 16 – شاید 20 ماه دوره از زمان که همه ما در حال رفتن به برخورد با این موضوع است. از آن خواهد شد یک چالش واقعی است.”

در صورتی که به نظر می رسد مانند یک جدی ارزیابی به عنوان آخر هفته عید پاک پس از آن می شود. من به انتظارنشسته بودند تا یک مصاحبه با Osterholm با ایده درخواست او در مورد چالش های داشتن مرز متحده تصویب متفاوت coronavirus سیاست.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz دستور داده است Minnesotans به پناهگاه در محل. رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم حاضر به انجام این کار به جای هم یک سیاست او معتقد است بهتر است متناسب با, North Dakota. رژیم صهیونیستی. کریستی Noem است که مصرف خود مسیر در داکوتای جنوبی که به نظر می رسد به مراتب کمتر منسجم از ایالت مینه سوتا و داکوتای شمالی.

متفاوت به سیاست و روش را در زمان منجر به سردرگمی و با توجه به عدم شرکت فدرال جهت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسد به گودال یک دولت در برابر دیگری.

هر کسی می خواهید به بحث در مورد Minnesotans سفر به داکوتای جنوبی به ماهی walleyes یا اهالی داکوتای شمالی رفتن به دریاچه کابین در مینه سوتا?

“یکی از زیبایی های داشتن یک کشور مانند ما این است که ما باید 50 متحده” Osterholm گفت. “یکی از چالش های ما امروز در بهداشت عمومی است که ما در 50 ایالت و هر یک فرماندار می تواند تصمیم بگیرد.”

15 دقیقه مکالمه تبدیل به کمتر مورد نقد دولت توسط دولت پاسخ و بیشتر در مورد چگونه بسیاری از ما نیست و متوجه می شوند که مبارزه با این بیماری همه گیر است که به یک عملیات طولانی مدت.

بسیاری از ما در حال فکر کردن در مورد کسب و کار پخت و پز را دوباره پس مردمی می تواند بازگشت به کار. و یا ما در حال فکر کردن در مورد چیزهای سرگرم کننده مانند دریاچه, چمن, باغ, زمین گلف و یا فارغ التحصیلی.

Osterholm نیست. او بلند نظر. در جهان از عجله کردن این ویروس خواهد شد در نظر گرفتن آن لعنت زمان.

“ما قصد داریم در این برای مسافت های طولانی و من فکر می کنم که آنچه که بیشتر در مورد. اکثر مردم اصلا حس این به راحتی می تواند اقامت در اطراف برای آینده 16 به 18 ماه و یا تا زمانی که ما یک واکسن موثر که من فکر می کنم در حال رفتن به حداقل 18 ماه دور” Osterholm گفت.

(گوش دادن به مایک McFeely مصاحبه با دکتر مایکل Osterholm در این پادکست:)

این بدان معنا نیست که ما نمی تواند شروع به باز کردن کسب و کار و انجام کارهای سرگرم کننده بسیار زودتر از آن. Osterholm می گوید در مینه سوتا, پیچ ممکن است شروع به سست بودن در چند هفته آینده به یک ماه است. Walz پناهگاه در محل سفارش اجرا می شود ممکن است به 4.

“ممکن است” این است که کلمه از عمل وجود دارد.

“من نمی دانم” Osterholm می پذیرد.

Osterholm گفت: این باور است که مبارزه با این ویروس است یا/و یا انتخاب — که به سرعت گسترش ویروس بدان معنی است که ما باید از بین بردن اقتصاد ما — نادرست است. ما می تواند حرکت کند و همه چیز به سمت عادی در حالی که سرکوب این بیماری است. ما هیچ انتخاب دیگری.

“اقتصاد بسیار مهم است ما باید به عملکرد جامعه است. این بدان معناست که ما نمی توانیم این نرخ بیکاری. آنها خود باعث مشکلات سلامتی جدی در شرایط عدم دسترسی به مراقبت در نظر مسائل روانی و خودکشی” Osterholm گفت. “ما باید خیلی بیشتر از ما باید انجام دهیم. در این راستا ما در تلاش برای آوردن هر دو جهان با هم — جهان پیشگیری و جهان از زندگی ما زندگی می کند. من فکر می کنم ما در حال رفتن به در نهایت پیدا کردن تعادل مناسب و نباید آن یکی که در آن آبی یا قرمز موضوع است.

“این باید ما مبارزه با این ویروس, این چیزی است که باید آن را در مورد.”

شهرستان یا شهر کوچک است. شهری یا روستایی. مینه سوتا یا داکوتای شمالی. هدف همان است. حتی اگر آن را گاهی اوقات به نظر می رسد مانند ما در حال زندگی در جهان متفاوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>