Mayweather در معامله به صورت مجازی در fuboTV


دیگر جنگجویان افسانه ای به نظر می رسد در حملات شبیه سازی شده

بازنشسته قهرمان بوکس Floyd Mayweather امضا کرده است یک معامله با fuboTV که ایجاد یک تصویر دیجیتال از جنگنده و ویژگی های او را در مجازی مسابقات ظاهر خواهد شد که در این شرکت جریان پلت فرم.

FuboTV به تازگی به دست آورد FaceBank که ایجاد و مدیریت نسخه های مجازی مشهور است. این شرکت در حال حاضر در عمل تحت fuboTV نام.

“فقط در هفته گذشته fuboTV و FaceBank بسته ما ادغام. با FaceBank فن آوری مبتنی بر IP در ورزش, فیلم و اجرای زنده و fuboTV را مستقیم به مصرف کننده زنده تلویزیون جریان پلت فرم برای طناب برش ما در حال حاضر در حال ساخت گام به سمت ساخت این نوع از سرگرمی های دیجیتال شرکت ما پیش بینی” گفت: fuboTV مدیر عامل دیوید Gandler.

مجازی مسابقات بوکس خواهد گودال مجازی Mayweather در برابر دیگر جنگجویان افسانه ای. زمان واقعی شبیه سازی را عامل سرعت مشت سرعت واکنش استراتژی و استقامت این شرکت اعلام کرد.

این مسابقات خواهد بود منحصر به فرد به fuboTV و pay-per-view همکاران اعلام خواهد شد.

FaceBank را با ترجمه به تحقیق و ضبط و تجزیه و تحلیل صورت و بدن برای توسعه بیش از حد واقع بینانه دیجیتال مثل برای برنامه های کاربردی تجاری.

“تیم من همواره به گذشته و حال و آینده ورزش و سرگرمی” گفت: Mayweather. “در حال حاضر همراه با FaceBank, fuboTV و یکی از سرگرمی های من ادامه این روند است.”

این شرکت انتظار برای اعلام موافقت نامه های مشابه با دیگر چهره های ورزشی در این شرکت هفته.

“ما سرمایه گذاری مشترک با Floyd Mayweather و سرگرمی باعث می شود ممکن است تعداد کمی از بزرگترین دعوا در تمام دوران است که هرگز اتفاق افتاده است که می تواند هرگز اتفاق افتاد…تا به حال” Gandler گفت. “شکست نخوردگان در حلقه پس از سال Mayweather هم اکنون می توانید مرحله به رقابت در بیش از حد واقع بینانه دنیای مجازی رقابت به چالش کشیدن افسانه بوکس در hyper-واقعی شبیه سازی شده مسابقات بوکس با نتایج خواهد شد که به عنوان تعجب آور به رزمندگان به عنوان یک زندگی مخاطبان جهانی.”

“اگر شما فکر می کنم این یک بازی ویدئویی شما در اشتباه هستید. این نگاه نمی خواهم هر چیزی که شما تا کنون دیده ام در ایکس باکس حتی در 4K” اضافه شده FaceBank بنیانگذار جان Textor. “ما مجازی قهرمانی بوکس را به نمایش گذاشتن استعدادها و تکنولوژی جلوه های بصری جامعه همراه با معتبرترین نظامی شبیه سازی جامعه است. هدف ما این است که برای ساخت یک بصری خیره کننده قهرمانی-کالیبر جلسه که مثبت اثرات آینده مبارزه با سرگرمی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>