شهردار لیبی Schaaf بازدید عقب زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن مقایسه اوکلند به “زندگی در جهنم” به

در مصاحبه روز شنبه با رادیو فردا میزبان Sean Hannity, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه اوکلند و سه دیگر اکثریت-اقلیت شهرستانها — به “زندگی در جهنم” که به خود جلب کرد در نزدیکی-فوری خشم شهردار لیبی Schaaf.

Schaaf هدر رفته هیچ زمان در بهره گیری از لحظه ای او را تحت مغلوب ساختن پیشی جستن را در کانون توجه است. پس از یک ساعت یک کلیپ ویدیوئی از مصاحبه ارسال شده به توییتر Schaaf نقل قول-توییتی خود را ملامت.

“جهنم است که چهار سال دیگر از این نژادپرستانه در کاخ سفید” Schaaf نوشت: اضافه کردن هشتگهای #رای #ElectionsMatter.

منجر به تبادل Hannity تا به حال قاب گفتگو در اطراف “نظم و قانون” باعث تهمت با گفتن “من نمی دانم که چگونه مردم به دنبال خود شادی و رویاهای اگر در زندگی آنها ندارد و پایه های اساسی امنیت است.”

“شما نمی توانید” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد و سپس بدون شواهد به نام شیکاگو “بدتر از افغانستان … بدتر از هندوراس و گواتمالا. …

“نگاهی به دیترویت, نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در اوکلند نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در بالتیمور” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “و هر کس ناراحت می شود وقتی که من می گویند آن را; آنها می گویند” من این است که یک نژادپرست بیانیه ای ؟ او یک نژادپرست است.’ رک و پوست کنده, مردم سیاه و سفید آمده است تا به من و بگو با تشکر از شما, با تشکر از شما آقا برای گفتن آن است.’ آن را نمی خواهد کمک کند. این شهرستانها آن را مانند زندگی در جهنم.”

تهمت و ادعا کرد “در هفته گذشته آنها شات 14 و 18 نفر کشته شدند” اما او مشخص نکرد که “آنها” بودند.

با توجه به اوکلند PD هفتگی جرم و جنایت گزارش شد و نه کل قتل و تیراندازی هفته گذشته و هفت هفته قبل از.

“شما ببینید در سیاتل است. شما ببینید شهر نیویورک است. شما ببینید مردم در حال مرگ خودمختار منطقه” Hannity گفت: بدون ارائه هر گونه اطلاعات دیگر. شده اند وجود دارد چهار تیراندازی در سیاتل کاپیتول هیل خودمختار منطقه — پس از تغییر نام کاپیتول هیل سازماندهی اعتراض — ترک یک فرد مرده است.

“اگر آنها چیزی را انجام نمی با سیاتل, ما در حال رفتن به رفتن در آن وجود دارد” مغلوب ساختن پیشی جستن در معرض تهدید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین حمایت آوردن “توقف و frisk” پلیس بود که حکومت بر خلاف قانون اساسی.

“شما را به دور اسلحه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در سال گذشته اداره پلیس نیویورک تحت عمل “توقف و frisk” سیاست 55 درصد از نیویورک بودند متوقف شدند و سیاه و سفید در حالی که مردم سفید برای اختصاص 10 درصد از متوقف می شود با توجه به نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی. از همه متوقف می شود, 89% بودند که TECHFREEDOM گفت.

Schaaf نیست اولین منطقه خلیج شهردار برای ورود به یک عمومی اخیر دشمنی با رئیس جمهور. در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر کوروناویروس سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد به نام مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای بازگشایی این کشور با عید پاک “مضحک” و پرسید: “چرا ما هنوز هم گوش دادن به رئیس جمهور؟”

در آن زمان فقط وجود دارد بیش از 60 ، 000 موارد تایید شده در سراسر کشور. وجود دارد در حال حاضر بیش از 2 میلیون نفر, با بیش از 110,000 آمریکایی که درگذشت.

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به نام خیابان های سان فرانسیسکو “من نفرت انگیز” که نژاد پاسخ داد: “در هر صورت شما رئیس جمهور همه از ایالات متحده و یا شما فقط انتخاب به عنوان رئیس جمهور از چند.”

در اینجا یک رونوشت از مغلوب ساختن پیشی جستن ارز با Hannity, که بخشی از یک 30 دقیقه ای که پخش ژوئن 25:

Hannity: ما اول باید به قانون و نظم است. این شهر بزرگ ما را تماشا کرده ام شیکاگو را به خشونت برای چه مدت در حال حاضر ؟ همه از طریق اوباما و جو بایدن دولت —

مغلوب ساختن پیشی جستن: سال پیش.

Hannity: — آنها به سختی ذکر آن در هشت سال است. شما ببینید سیاتل. شما ببینید شهر نیویورک است. شما ببینید در حال حاضر مردم در حال مرگ در منطقه خودمختار. من نمی دانم که چگونه مردم به دنبال خود شادی و رویاهای اگر در زندگی آنها ندارد و پایه های اساسی امنیت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن: شما نمی توانید. شیکاگو به عنوان مثال. آن را مانند بدتر از افغانستان است. آن را بدتر از من نباید بگویم چون آنها در حال کار با ما — هندوراس و گواتمالا. همه آنها با ما کار کن. شما می دانید که ما کمترین اعداد ؟ شماره فوق العاده در مرز. گشت مرزی انجام داده است یک کار بزرگ است. ما ساخته شده 220 کیلومتر از دیوار. آن’;s بالا رفتن بسیار به سرعت. ما باید انجام حدود 10 مایل در هفته در حال حاضر. آن را تکمیل خواهد شد بسیار به زودی. آنچه ما انجام داده ایم وجود دارد اما شما نگاه کنید در هندوراس گواتمالا همه این مکان های مختلف ما در شهرستانها هستند که بدتر در برخی موارد به مراتب بدتر است. نگاهی به دیترویت, نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در اوکلند نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در بالتیمور. و هر کس ناراحت می شود وقتی که من می گویند آن را; آنها می گویند ” من این است که یک نژادپرست بیانیه ای ؟ او یک نژادپرست است.’ رک و پوست کنده, مردم سیاه و سفید آمده است تا به من و بگو با تشکر از شما, با تشکر از شما آقا برای گفتن آن است.’ آن را نمی خواهد کمک کند. این شهرستانها آن را مانند زندگی در جهنم. هفته گذشته و من فکر می کنم دو هفته قبل از این که آنها به ضرب گلوله 14 و 18 نفر کشته شدند. و 68 نفر در شیکاگو است.

Hannity: 104 آخر هفته گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن: اگر من تا کنون دیده ام یک مورد — من می دانم که آن را بسیار بحث برانگیز می گویند توقف و frisk باشه ؟ توقف و frisk. شما اسلحه را دور. رودی جولیانی بزرگ بود شهردار. او آن را در نیویورک. او شروع به آن را و آن را. بلومبرگ آن را منفجر چرا که او دیوانه رفت با آن و در نهایت در زمان دور بسیاری از حقوق و نبود یک کار خوب او. اما رودی جولیانی آغاز شده متوقف و frisk و آن یک چیز عالی بود او را برای نیویورک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>