مایو کلینیک پزشکان آسایش یک ملت با تفسیر تصور ‘

ST. پل — مایو کلینیک پزشکان در لباس مالش و نشان دادن خود استعداد موسیقی را مجذوب کاربران اینترنت در این هفته با یک “تصور” تفسیر ارائه شده به یک خسته و وحشت زده کرد.

پزشکی کارکنان شناسایی می شوند در یک ویدیو آنلاین به عنوان دکتر الویس L. فرانسوا و دکتر ویلیام رابینسون که کار به عنوان رئیس ساکنان.

“در طول چند ماه آینده ما سیستم مراقبت های بهداشتی خواهد بود آزمایش” فرانسوا که آواز می خواند در این ویدئو نوشت: در Facebook. “بسیاری از زندگی از دست خواهد رفت. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را تحت یک مقدار باور نکردنی از استرس برای نجات هزاران نفر از مردم.

“اما هنگامی که بار به عنوان تیره آنها امروز هیچ چیز می درخشد روشن تر از روح انسان” فرانسوا گفت. “وجود دارد چیزی زیبا در مورد جمعی مبارزه است. و در آنچه ما امروز با آن مواجه است این است که تنها راه برای غلبه بر این بیماری همه گیر است که برای ما به همه گرد هم می آیند به عنوان یکی.

“پرستاران, پزشکان, دانش آموزان, تحقیقات دانشمندان و سیاستمداران بارگذاری می خورد رانندگان تحویلدار, کارخانه کارگران و غیره. … گرفتن از طریق این سخت خواهد بود اما یک چیز قطعی است … تنها راه ما را از طریق آن با هم به عنوان یک,” او اضافه شده است.

روز دوشنبه اجرای موسیقی باعث شده است که هم جلب توجه از افراد مشهور از جمله به عنوان روزنامه نگار تلویزیون کیتی کوریک.

مشاهده این پست در Instagram

من این را دوست دارم و من دوست دارم همه از بهداشت و درمان کارگران که در خط اول جبهه صرفه جویی در زندگی!!! #Repost @دکتر.الویس.فرانسوا: در زندگی وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که ما را تقسیم. دین, نژاد, سیاست اجتماعی و بسیاری دیگر….اما امروز جهانی همه گیر ما به ارمغان می آورد همه با هم به عنوان یک. پرستاران, پزشکان, دانش آموزان, تحقیقات دانشمندان و سیاستمداران بارگذاری می خورد رانندگان تحویلدار, کارخانه کارگران و غیره…..گرفتن از طریق این سخت خواهد بود اما یک چیز قطعی است…تنها راه ما را از طریق آن با هم به عنوان یک. @w_a_robinson در پیانو @kpace1914 خیلی دوست دارم به همه 7.53 میلیارد نفر از مردم خارج وجود دارد, دکتر الویس PS من خیلی دوست دارم برای دیدن فیلم بیشتر از بهداشت و درمان کارگران آواز یا رقص با هم به طوری اگر شما هر گونه و یا هر گونه – لطفا از ارسال آنها راه من, بنابراین من می توانید به اشتراک گذاری و حفظ و گسترش برخی از مقدار مورد نیاز ، #covid_19 #healthcareworkers #تصور کنید

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط کیتی کوریک (@katiecouric) on

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>