مایو مدیر عامل شرکت بازدید کاخ سفید برای بحث در مورد COVID-19 ویروس

روچستر, Minn. — رهبر کلینیک مایو در کاخ سفید در روز چهارشنبه 11 مارس برای دیدار با ملی coronavirus نیروی کار.

کلینیک مایو مدیر عامل و رئیس جمهور دکتر Gianrico Farrugia به این نشست دعوت شد توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس وظیفه نیروی رهبر. ساعت بعد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به ملت درباره بحران اوکراین اعلام کرد که ایالات متحده در مرزهای خواهد بود بسته به هر کسی که از اروپا به جز بریتانیا.

روز چهارشنبه جلسه شامل یک دوجین دیگر از بیمارستان های رهبران, به علاوه مراکز مدیکر و مدیکید خدمات. نیروی کار می خواستم به صحبت کردن با رهبران به طور مستقیم و برای تحریک بیشتر همکاری.

“به عنوان trusted voice در مراقبت های بهداشتی از مسائل ما در حال ورود به آدرس عمومی نگرانی اطمینان از مراقبت های بهداشتی کارکنان به اندازه کافی محافظت شده و توسعه راه حل های به COVID-19 چالش های منحصر به فرد,” Farrugia نوشت: این نشست است. “با توجه به تاثیر بالقوه این ویروس در جوامع کوچک و بزرگ ما باید با هم یکپارچه برای استقرار منابع ما. امروز (چهارشنبه) بحث و گفتگو شد و یک گام در مسیر درست است و ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری است.”

این نیروی کار است که با تمرکز بر پاسخ ملی به وقوع COVID-9 برای کمک به “اطمینان از بدون درز همکاری” بین دولت فدرال و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با توجه به کلینیک مایو.

اولین مورد از COVID-19 تایید در روچستر اعلام شد در روز چهارشنبه. کلینیک مایو به سرعت شروع یک درایو از طریق فرایند برای جمع آوری نمونه ها از مردم با نشان دادن علائم ممکن است و یا در معرض خطر بالا. نمونه خواهد شد و سپس تست شده توسط مینه سوتا وزارت بهداشت.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>