NBCUniversal جنگ گوینده Maury تمدید شده است برای دو فصل در ملی پیوند گفت: Tracie Wilson, معاون اجرایی رئیس جمهور, خلاق امور NBCUniversal تلویزیون توزیع شد.

که خواهد شد را نشان می دهد به 2021-22 تلویزیون های نجومی — Maury را 24th در پیوند است.

“این جای تعجب نیست که Maury همچنان به طنین انداز با مخاطبان” ویلسون در بیانیه ای گفت. “Maury ارتباط با مهمانان خود و بدون مزخرف تجاری از قصه گویی همراه با ما با استعداد تیم تولید شده Maury یک عامل اصلی در طول روز تلویزیون به طور مداوم ارائه سرگرم کننده محتوا.”

“مثل پدر من استفاده می شود به می گویند در مورد ازدواج او به مادر من بعد از 60 سال ما را در این یک دهه در یک زمان. با Maury نشان می دهد و NBC این یک ازدواج” ستاره Maury Povich گفت: همچنین در بیانیه ای.

در این کشور بالا, بازار, Maury پخش عمدتا در Nexstar متعلق به ایستگاه های که قبلا بودند متعلق به تریبون. نشان می دهد اغلب پخش در بعد از ظهر بلوک همراه با NBCU را استیو Wilkos و در بسیاری از موارد دو اجرا. در این سال بسیاری از کسانی که سابق تریبون ایستگاه سعی Sony Pictures Television را مل رابینز در کلید 4 p. m. اسلات اما نشان می دهد که در نهایت کار نمی کند و به پایان خواهد رسید و پس از این فصل است.

در هفته منتهی به فوریه. 16, Maury به طور متوسط 1.2 زندگی می کنند به علاوه همان روز ملی خانواده, رتبه بندی, با توجه به Nielsen Media Research و پنجم-رتبه بندی نشان می دهد بحث در پیوند است.

مرتبط با: پیوند رتبه بندی: مجلات نمره رتبه بندی با پست-اسکار پوشش

Maury اجرایی تولید شده توسط پل Faulhaber از NBCU را استمفورد Conn., تولید توپی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im