ماساچوست گزارش 4,257 coronavirus موارد نه جدید و میر

نه بیشتر که مردم از رمان coronavirus در ماساچوست به عنوان موارد در اینجا افزایش یافت و به 4,257 در روز شنبه با توجه به وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است.

COVID-19 موارد شروع به پریدن کرد بیش از 1000 از جمعه. در مجموع 44 نفر در حال حاضر مرده است.

نه جدید مرگ و میر گزارش روز شنبه شامل پنج زن و چهار مرد. آنها در سن از محدوده یک زن در 60s در شهرستان اسکس به یک زن در 90s در Hampden County است. حداقل نیمی از کسانی که مرده بودند شناخته شده به شرایط از پیش موجود.

در مجموع 350 بیماران نیز در بیمارستان بستری شده است با توجه به این ویروس است.

Suffolk County پیشی گرفته Middlesex County برای بیشترین تعداد از موارد شنبه. Suffolk گزارش 843 موارد در حالی که میانه گزارش 842. در سراسر کشور 50-59 سال, گروه سنی دارای بیشترین فراوانی موارد با 812.

بیش از 35000 نفر از مردم تست شده برای این ویروس در ماساچوست که از روز شنبه از 29,371 در روز جمعه.

بوستون گزارش 614 مورد تأیید و مرگ دو نفر در روز شنبه و همچنین 47 نفر که بهبود حال با توجه به شهر سلامت عمومی کمیسیون. موارد در ایالات متحده عبور 119,000.

تعداد مراقبت های بهداشتی کارگران پیمانکاری این ویروس همچنین در ادامه به افزایش است. بث اسرائیل Deaconess مرکز پزشکی گزارش 45 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که یکی دیگر از 79 موارد گزارش شده در بیمارستان در سراسر بث اسرائیل Lahey نظام سلامت که از صبح روز شنبه. Brigham و بیمارستان زنان گزارش 58 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت از شب جمعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>