ماسک نمی تواند جایگزین اجتماعی فاصله. اما آنها می تواند تبدیل به بزرگتر بخشی از coronavirus مبارزه

در هفته اولیه مسابقه شامل coronavirus مقامات دولتی گفت: در یک اضطراب عمومی وجود دارد بدون نیاز به افراد سالم به پوشیدن ماسک اگر آنها تا به حال برای رفتن به خارج.

اما این موضع بوده است تغییر به عنوان تعداد موارد و مرگ و میر ناشی از کوروناویروس افزایش یافته است با بهداشت عمومی رهبران در فدرال و سطح دولت گفت: آنها با توجه به دستورالعمل جدید است که می تواند مستقیم بیشتر مردم به پوشیدن ماسک — به احتمال زیاد در تلاش برای جلوگیری از افرادی که این ویروس از گسترش آن به دیگران و نه به سالم نگه داشتن افراد از ابتلا به آن در وهله اول.

یکی کالیفرنیا, شهرستان شروع به گفتن ساکنان در روز سه شنبه برای پوشش چهره خود را هر زمان که آنها خانه های خود را ترک.

“هنگامی که وضعیت تغییرات rulebook تغییرات” Riverside County بهداشت عمومی افسر کامرون قیصر در بیانیه ای گفت که کارگردانی ساکنان به پوشیدن یک ماسک و یا حتی به عنوان پوشش رسمی به عنوان bandanas و گردن گتر بیش از خود بینی و دهان در حالی که در. “این یک لایه اضافی از حفاظت است که من فکر می کنم ما نیاز به اضافه کردن.”

ظاهری تغییر از ماسک هدایت است و در عین حال نشانه دیگری است که مقامات هنوز در حال دست و پنجه نرم کردن با چقدر زندگی آمریکایی را مجبور به تغییر به سرعت گسترش مرگبار آنفلوآنزای مرغی پس از یک ماه از تغییرات چشمگیر است که اساسا زمین زندگی عمومی در منطقه خلیج و بیشتر از این کشور را متوقف کند.

روز اول آوریل هر چند آمد با این خبر که منطقه خلیج باقی خواهد ماند پناه در محل حداقل تا مارس 3, اگر نه بیشتر و این که مدارس در سراسر کالیفرنیا به احتمال زیاد سر نمی فیزیکی کلاس های قبل از تابستان است. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom ساخته شده است که به طور گسترده ای انتظار می رود اطلاعیه در روزانه خود را در رسانه ها در جلسه روز شنبه هر چند او اشاره کرد که با فشار به یاد میلیون ها نفر از کودکان از راه دور “مدرسه بسته است اما کلاس هستند.”

از بعد از ظهر چهارشنبه 9,828 مردم در سراسر کشور تایید شد به کروناویروس و 211 نفر کشته شده اند. کسانی که با این بیماری Newsom روز چهارشنبه گفت 1,855 بستری شده اند از جمله 774 نفر تحت درمان در Icu.

در منطقه خلیج سانتا کلارا کانتی هنوز آگهی با تعداد موارد تایید شده در 956 و گزارش 32 مرگ و میر. در ضمن در شهرستان کنترا کوستا ایالت گزارش شده 250 مورد و 3 مورد مرگ و میر سان متئو کانتی تا به حال 388 موارد و 10 مرگ و میر, San Francisco 434 موارد و 7 مورد مرگ و میر و آالمدا کانتی دیده است 359 موارد و 8 مرگ و میر.

با وجود Riverside County سفارش سخنگوی گفت: شهرستان سانتا کلارا عمومی در بخش بهداشت و درمان است که هنوز هم با تکیه بر ارشاد از مراکز کنترل بیماری است که به تشویق افرادی که بیمار هستند و کسانی که مراقبت از بیمار را به پوشیدن ماسک, اما در غیر این صورت می گویند که آنها لازم نیست.

در حالی که تاکید بر این که ماسک باید مکمل و نه جایگزین تلاش برای مهار این ویروس مانند ایالت پناهگاه در محل سفارش Newsom شنبه نشان داد که کالیفرنیا به زودی می تواند به تشویق بیشتر مردم به پوشیدن پوشش صورت. اما در حالی که فرماندار گفت: بیشتر راهنمایی خواهد بود که به زودی مقامات دولتی منتشر نشده بود, کسانی که دستورات را تا اواخر بعد از ظهر.

ماسک و دیگر چهره پوشش Newsom گفت: “یک جایگزین برای فاصله فیزیکی. آنها نه یک جایگزین برای اقامت در خانه سفارش دهید.”

و او اضافه کرد: “آنها یک تماس برای دریافت مردمی برای پیدا کردن N95 ماسک یا ماسک های جراحی و کشیدن آنها را به دور و یا رقابت با ما اولین پاسخ دهندگان.”

پزشکان و پرستاران و امدادگران و دیگران در خط مقدم مبارزه با این ویروس در حال حاضر در حال مبارزه با یک کشور کمبود ماسک به خصوص N95 ماسک که ارائه حفاظت بیشتر. کالیفرنیا و ایالت دیگر شتافت و به جمع آوری ده ها میلیون نفر از این ماسک برای بیمارستان ها و سایر موسسات با ضروری ترین نیاز برای آنها.

مقامات بهداشت عمومی شده اند و تمایلی به عموم مردم است که آنها باید پوشیدن ماسک نیز نگران کننده است که افزایش تقاضا تنها کمبود بیشتر وخیم.

“مراقبت از ما تحویل سیستم باید حفظ شود” دکتر سونیا Angell مدیر کالیفرنیا وزارت بهداشت در این جلسه گفت: با Newsom چهارشنبه. “اگر ما به دفاع از ما مراقبت از سیستم تحویل, آن را نمی خواهد وجود دارد به صرفه جویی در زندگی می کند.”

وجود دارد مقدار زیادی از دلایل دیگر چرا مقامات بهداشت عمومی تا زمانی صرف گفتن مردم آنها نمی نیاز به پوشیدن ماسک گفت: دکتر جان Swartzberg بالینی استاد بازنشسته از بیماری های عفونی و vaccinology در UC برکلی.

برای یکی از بسیاری از پوشش صورت — به خصوص در خانه پارچه آنهایی که — ارائه کمی اگر هر گونه حفاظت برای سالم نگه داشتن مردم از ابتلا به ویروس, او گفت:.

“مردم پوشیده شده اند [فولاد و خانه] ماسک تفکر است که ماسک را محافظت از آنها را از آلوده شدن وجود دارد و نه اطلاعات خوبی نشان می دهد که که مورد” Swartzberg گفت. حتی حفاظت ارائه شده توسط موثرتر N95 ماسک می تواند تضعیف شود اگر استفاده کنندگان لمس چهره خود را با آلوده دست او اضافه شده است.

مقامات همچنین نگران هستند که با پوشیدن ماسک به مردم از امنیت کاذب ساخت آنها فکر می کنم آنها می تواند بیرون رفتن و نزدیک شدن به افراد تحت مفروضات است که پوشش صورت را به حفاظت از آنها. آنها نمی خواهد.

کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات معتقدند که موثرترین راه برای نگه داشتن خود را به خوبی و محافظت از مردم در اطراف شما است به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و اجتناب از گرفتن فیزیکی به دیگران زمانی که شما در خارج که آیا شما با پوشیدن یک ماسک و یا نه.

در نهایت مقامات در حال تلاش برای حمله به یک تعادل است که محدودیت های آن بالقوه جنبه های منفی Swartzberg گفت: در حالی که همچنین کاهش گسترش ویروس.

بنابراین به همین دلیل است که تعادل منتقل?

Swartzberg گفت: یک دلیل کلیدی در حال ظهور است شواهدی وجود دارد که حتی سهم بیشتری از مردم از آنچه قبلا فکر می کردم شما با آلوده coronavirus و نمی دانم که آنها بیمار هستند.

تحقیقات نشان داده است که به عنوان بسیاری از آنجا که 25 درصد از افراد آلوده به COVID-19 هرگز نمایش هر یک از علائم مراکز کنترل بیماری مدیر رابرت Redfield گفت: در اوایل این هفته. آژانس اکنون در حال بررسی آن توصیه هایی برای ماسک در نور است که تحقیقات Redfield گفت.

همراه با کسانی که بدون علامت حامل Swartzberg اشاره کرد ما به مدت طولانی شناخته شده در مورد خطر ناشی از افرادی که گرفتار این ویروس اما هنوز رتبهدهی نشده است شروع به نشان دادن علائم و همچنین به عنوان کسانی که از بهبود علائم خود را اما هنوز هم می تواند به گسترش این بیماری به دیگران. ماسک پس از آن کمتر در مورد نگه داشتن این ویروس در خارج از نگهداری آن در.

“در آن شرایط زمانی که شما به بیرون بروید و سپس آن را حس می کند اگر شما به پوشیدن یک ماسک برای محافظت از مردم در اطراف شما” Swartzberg گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>