مارتینز: مظنون خرابگری سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری در مرکز شهر

مارتینز — یک زن و مرد تخریب یک مجاز سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری در شهر, مرکز شهر, دقیقه بعد از, اعضای جامعه, به پایان رسید, نقاشی, آن, پلیس گفت:.

اعضای جامعه به دست آمده بود اجازه از شهرستان به رنگ سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری شنبه در مقابل ویکفیلد تیلور دادگاه در دادگاه خیابان.

هنگامی که نقاشی دیواری به پایان رسید پلیس گفت: یک ناشناس مرد سفید و زن وارد و شروع به نقاشی بیش از نقاشی دیواری با رنگ سیاه و سفید به عنوان آنها ساخته شده نظرات به تماشاچیان dengrating سیاه زندگی مهم جنبش و گفت که “این اتفاق می افتد نیست در شهر من.”

بسیاری از این حادثه دستگیر شد در یک فیلم ویدئویی در یوتیوب که در آن یک زن دیده می شود با استفاده از نورد رنگ قلم مو به گسترش رنگ سیاه و سفید بیش به پایان رسید زرد رنگ در خیابان نقاشی دیواری.

“روایت از خشونت پلیس از ظلم و ستم نژادپرستی دروغ است” مرد می گوید: به عنوان زن رنگ بیش از نقاشی دیواری. “این نژادپرستی است آنچه در آن است. این یک چپ دروغ است.”

مارتینز پلیس گفت: آنها اطلاع داده شد اما در زمان آنها وارد مظنون رفته بودند.

پلیس گفت: یک شاهد ارائه یک عکس از مظنون خودرو بود که به عنوان یک نیسان وانت با کلمه نیکول در سمت راست برای عقب اتومبیل در نقره حروف. این کامیون دارای یک camper پوسته و پلاک است 52701B1, پلیس گفت:.

“جامعه صرف مقدار قابل توجهی از زمان قرار دادن نقاشی دیواری هم تنها به آن رنگ در نفرت و بی معنی شیوه” پلیس در بیانیه ای گفت. “شهر مارتینز ارزش تحمل و آسیب به دیواری بود که تفرقه و مضر. لطفا به ما در شناسایی کسانی که مسئول این جنایت به طوری که آنها می تواند پاسخگوی اعمال خود است.”

این خرابکاری آمد فقط یک هفته بعد از پلیس گفت نژادپرستانه آگهی پخش شده بودند در اطراف شهر مارتینز تهدید Black Lives Matter فعالان. حوادث نیز بخشی از یک روند بزرگتر نژادپرستانه گرافیتی خرابکاری و جنایت نفرت اتهامات در سراسر منطقه خلیج در ماه گذشته است.

مورد در حال حاضر تحت بررسی است. هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس مارتینز پلیس در 925-372-3440.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>