مارتینز: آتش نشانان شامل دو زنگ چمن آتش

مارتینز — آتش نشانان شامل دو زنگ پوشش گیاهی آتش بعد از ظهر یکشنبه اما شرایط انتظار می رود به نگه داشتن آنها را در صحنه برای چند ساعت, مقامات گفت.

مدت کوتاهی قبل از 12:55 بعد از ظهر, Contra Costa County Fire Protection District آتش نشانان در پاسخ به گزارش از آتش سوزی در 4000 قطعه الحمرا راه نزدیکی داگلاس و ویستا اکس درایوهای یک ConFire سخنگوی گفت.

وقتی آتش نشانان وارد آنها یافت می شود شعله های آتش, پخش كردن, در امتداد یک شیب تند دامنه کوه پر از علف های هرز براش درختان و پوشش گیاهی متراکم به شدت اشغال شده توسط برخی از بی خانمان encampments و شروع به کار برای جلوگیری از گسترش سخنگوی گفت.

شرق خلیج پارک منطقه ای منطقه آتش نشانان و برخی از غرب شهرستان ماموران آتش نشانی نیز در پاسخ به افزایش پاسخ و کمک به مهار در عرض چند دقیقه.

با درجه حرارت در اواسط ماه به بالا-90s و وزش باد انتظار می رود را انتخاب کنید تا بعد از آن در بعد از ظهر آتش نشانان شد و انتظار می رود در صحنه به انجام تعمیرات اساسی گسترده از صحنه است.

جرقه از یک فرد پیرایش علف های هرز مجاور ممکن است باعث آتش ConFire سخنگوی گفت. وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب.

بررسی برای به روز رسانی.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>