توسط Alex Viega | آسوشیتد پرس

میانگین صنعتی داو جونز افزایش یافت و حدود 1,300 امتیاز یا 5% از دوشنبه به عنوان سهام roared از هفت روز تار و مار در امیدوار است که بانک مرکزی اقدام خواهد کرد برای محافظت از اقتصاد جهانی از اثرات شیوع کروناویروس.

دستاوردهای بزرگ چیتی برخی از زمین از دست داد و در هفته گذشته در فروش گسترده کردن که به سهام خود را به بدترین کشش پس از بحران مالی سال 2008 است.

شرکت های فن آوری led گسترده دستاوردهای که به داو بزرگترین-همیشه نقطه به دست آورید و بزرگترین درصد افزایش از ماه مارس 2009. S&P 500 شاخص شروع به پریدن کرد 4.6% بهترین خود را بعد از دسامبر 2018.

اروپایی معیار اکثرا بالاتر و بازارهای آسیایی افزایش یافت گسترده.

قیمت اوراق قرضه کاهش یافت و هل دادن بازده بالاتر پس از لمس یک رکورد دیگر کم پیش از آن در روز. عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید افزایش یافت و به 1.15% از 1.12% اواخر جمعه.

شیوع ویروس آغاز شد که در مرکز چین بوده و تعطیل مراکز صنعتی در حال تخلیه مغازه ها و شدت چین دار, سفر در سراسر جهان است. بیشتر شرکت ها در حال هشدار به سرمایه گذاران است که منابع مالی خود را در آمار به دلیل اختلال در زنجیره تامین و فروش.

در میان بدتر شدن چشم انداز سرمایه گذاران به طور فزاینده ای پیش بینی است که فدرال رزرو و دیگر بانک های مرکزی در سراسر جهان خواهد شد و نرخ بهره پایین تر و یا دیگر اقدامات برای محافظت از اقتصاد جهانی از اثرات وقوع.

“سرمایه گذاران باید خود را متقاعد است که بانکهای مرکزی به احتمال زیاد خواهد شد و حتی بیشتر تطبیقی به منظور اتصال کوتاه هر گونه آسیب های روانی” گفت: سام Stovall رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در CFRA.

بیل نلسون اقتصاددان ارشد در بانک موسسه سیاست و سابق بانک فدرال اقتصاددان گفت: بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی احتمالا از جمله چین می تواند هماهنگ اعلام کاهش نرخ بهره توسط چهار شنبه صبح. برش که حداقل نیم نقطه و شاید حتی سه چهارم او گفت:.

“تنها راه برای گرفتن یک واکنش مثبت مواجه است که به ارائه بیش از انتظار می رود,” او گفت:.

صندوق بین المللی پول و بانک جهانی اعلام کرد به طور همزمان روز شنبه که آنها آماده هستند برای کمک به کشورهای آسیب دیده از coronavirus خود را از طریق اعطای وام اضطراری برنامه ها و ابزار های دیگر.

“ما استفاده از ابزار موجود به حد کمال ممکن” صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva و رئیس بانک جهانی دیوید Malpass گفت: در یک بیانیه مشترک. “همکاری های بین المللی ضروری است.”

در این بیانیه تکرار مشابه وعده به عمل در صورت لزوم از فدرال رزرو در روز جمعه و بانک مرکزی ژاپن بیش از آخر هفته. معامله گران قیمت در 100% احتمال که فدرال رزرو را کاهش دهد نرخ یک و نیم درصد در طول یا قبل از آن نشست.

یکی از نشانه امیدوار به معامله گران است که وزیران دارایی و بانک مرکزی رهبران گروه هفت عمده کشورهای صنعتی برگزار خواهد شد در یک کنفرانس تلفنی روز سه شنبه به بحث اقتصادی در پاسخ به شیوع بیماری های ویروسی.

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin و رئیس فدرال جروم پاول منجر خواهد شد تماس بگیرید. این گروه شامل ژاپن و آلمان و بریتانیا و فرانسه, در میان دیگران. G-7 اغلب مسائل بیانیه حمایت از همکاری میان اقتصاد جهانی تلاطم.

علائم وجود دارد که تاثیر اقتصادی بود که در ادامه به کوه. اندازه گیری تولید خروجی سقوط ماه گذشته به پایین ترین سطح خود در تاریخ ثبت شده به عنوان شیوع ویروسی بسته کارخانه ها و اختلال در زنجیره تامین.

و سازمان های اقتصادی و توسعه و سازمان پژوهش های ساخته شده تا بیشتر اقتصادهای پیشرفته روز دوشنبه گفت که شیوع ویروسی “ارائه اقتصاد جهانی با بزرگترین خطر پس از بحران مالی” در سال 2008.

OECD قطع آن جهان رشد پیش بینی کرد و گفت که حتی اگر وجود دارد تنها محدود شیوع بیماری در خارج از چین, اقتصاد جهانی رشد خواهد کرد فقط 2.4% در این سال, که پایین ترین قیمت از زمان بحران. پیش بینی مسابقات چندین خصوصی تخمین می زند.

اگر کشورهای دیگر در حال ضربه زدن با شیوع بیماری شبیه به چین رشد می تواند به عنوان کم به عنوان 1.5 درصد OECD گفت.

به طور جداگانه اقتصاددانان در گلدمن ساکس کاهش پیش بینی های خود برای رشد اقتصادی ایالات متحده به فقط 0.9 درصد در سه ماهه اول و به صفر آوریل تا ژوئن چهارم.

برای سرمایه گذاران مقدار زیادی از عدم قطعیت بیش از چگونه رفتار مصرف کننده و هزینه خواهد شد تحت تاثیر قرار شده است نگران کننده است.

“این یک نمونه اقتصادی ضربه” گفت: لایحه Strazzullo از منحنی بل تجارت. “اگر شهرستانها عمده در نوعی از یک مستند? چه خواهد شد که آیا به رستوران, سرگرمی, خرید, سفر ؟ آن را تقریبا غیر ممکن است برای بازی کردن از این است.”

هفته گذشته را تار و مار زدم عمده هر شاخص به آنچه ناظران بازار را “اصلاح” و یا سقوط از 10% یا بیشتر از یک قله است. ناظران بازار میگویند برای ماه که سهام آسیا شد و طولانی سر رسیده و دیگر به عقب برگشت.

آخرین باری که بازار تا به حال یک قطره از آن اندازه بود که در اواخر سال 2018 زمانی که جنگ تجاری با چین افزایش و سرمایه گذاران نگران افزایش نرخ بهره. با روز دوشنبه افزایش و شاخص S&P 500 در حال حاضر 8.7 درصد کمتر از رکورد بالا به آن رسیده مارس 19.

سهام افزایش با وجود این واقعیت است که سرمایه گذاران در حال برگزاری بر روی Treasurys در نزدیکی پایین ترین رکورد در بازده نشان می دهد آنها هنوز هم نگران است.

“عامل ترس است که هنوز هم بسیار بالا” گفت: Kirk هارتمن رئیس جمهور از ولز فارگو مدیریت دارایی ها. “آیا شما واقعا می خواهید برای خود یک 10 ساله خزانه داری در 1 درصد ؟ من فکر نمی کنم. من فکر می کنم این یک کلاسیک بازار در بحران است.”

خریداران جوراب زنانه ساقه بلند در هر روز کالا به ترس بیش از coronavirus’ گسترش بازدید کنندگان کمک بالابر سهام در خانواده محصولات شرکت. Costco شروع به پریدن کرد از 10٪. خارج رز 7.6%. Procter & Gamble به دست آورد 5.6%.

فن آوری و بهداشت و درمان سهام اختصاص سهم بزرگی از سود. اپل صعود 9.3% و علوم جلعاد افزایش 8.7%. بیوتکنولوژی شرکت شده است تست یکی از آن مواد مخدر به عنوان یک درمان بالقوه برای coronavirus.

محرک امید کمک به تقویت بازارهای آسیا پیش از آن. شاخص Nikkei 225 شاخص بسته 1% بالاتر در حالی که شانگهای کامپوزیت رشد شاخص 3.2%.

چین دیده می شود بسیاری از 90,000 یا پس ویروس موارد در سراسر جهان است. در ایالات متحده مقامات شمارش حداقل 80 مورد از این ویروس شش کشنده و نگرانی رانندگی برخی برای پاک کردن قفسه های فروشگاه های تمیز از آب بطری, ضد عفونی کننده دست و سایر ملزومات. هر دو مرگ مرد بودند با مشکلات بهداشتی موجود که در بیمارستان بستری شدند در واشنگتن است.

بازار خلاصه:

داو شروع به پریدن کرد 1,293.96 امتیاز یا 5.1% به 26,703.32. S&P 500 شاخص به دست آورد 136.01 امتیاز یا 4.6% به 3,090.23. Nasdaq اضافه شده 384.80 امتیاز یا 4.5% به 8,952.16. راسل 2000 شاخص کوچکتر سهام شرکت برداشت 42.06 امتیاز یا 2.9% به 1,518.49. حتی با شنبه را بزرگ رالی عمده شاخص های ایالات متحده آمریکا باقی می ماند در ، قیمت نفت نیز کاهش یافت به عنوان گران قیمت در چشم انداز کاهش تقاضا به عنوان یک نتیجه از شیوع ویروس. در هفته گذشته قیمت نفت چهار حدود 15 درصد است. روز دوشنبه معیار خام ایالات متحده افزایش یافت $1.99 یا 4.4% به حل و فصل در $46.75 در هر بشکه رسید. برنت استاندارد بین المللی به دست آورده $2.23 به $51.90.عمده فروشی بنزین افزایش 57 سنت افزایش به $1.54 هر گالن است. نفت گرمایشی صعود 5 سنت افزایش به $1.53 در هر گالن است. گاز رز 7 سنت افزایش به $1.76 در هر 1000 فوت مکعب رسید.

طلا افزایش یافت $28.20 به $1,592.30 در هر اونس نقره با افزایش 29 سنت افزایش به $16.68 در هر اونس مس و 5 سنت افزایش یافت به $2.60 در هر پوند.دلار کاهش یافت و به 107.87 ین ژاپن از 108.42 ین در روز جمعه. یورو تقویت شد و به $1.1163 از $1.1028.

AP اقتصاد نویسندگان کریستوفر Rugaber پل وایزمن و مارتین Crutsinger و AP کسب و کار نویسندگان برنارد Condon و پان Pylas کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im