بازاریابان تغییر هزینه های خطی از تلویزیون تبلیغات: Viant


Omnichannel استراتژی های به طور فزاینده مهم

به عنوان مصرف کنندگان خود را تغییر عادات مشاهده بازاریابان به دنبال تغییرات در راه آنها خود را صرف خرید رسانه عادات اساس یک نظرسنجی توسط Viant.

Viant انجام این بررسی در ماه ژانویه قبل از Coronavirus بحران در زمان نگه دارید اما بحران است به احتمال زیاد به فشار بازاریابان به حرکت سریع تر به عنوان آنها به دنبال راه های بهتر برای رسیدن به audencies.

این بررسی نشان داد که 84 درصد از نشانگر برنامه ریزی شده به صرف همان مقدار یا کمتر در خود خطی تبلیغات تلویزیون. و بیش از نیمی از بازاریابان گفت: آنها بر این باور سنتی, هزینه تبلیغات تلویزیونی به کمتر موثر تر از آن بود که پنج سال پیش.

برنامه ریزی خطی تبلیغات تلویزیونی است که در حال حاضر بخشی از رسانه ها در برنامه های ساخته شده توسط 20 ٪ از بازاریابان و پاسخ یکی دیگر از 20 ٪ گفت که آنها برنامه ریزی برای اجرای برنامه ریزی خطی مبارزات در آینده است.

خانواده-سطح هدف تبدیل شدن به مهم متریک برای بازاریابان که می خواهند به درک تاثیر است که رسانه های مختلف کانال در افراد است.

“همانطور که ما در مقابله با این وضعیت بی سابقه ای در آورده با COVID-19 تر از آن است که ضروری است برای بازاریابان به درخواست یک omnichannel استراتژی برای کمپین های بازاریابی خود را برای بهینه سازی بودجه تبلیغاتی خود را و نتایج کسب و کار” گفت: جان شولتز CMO در Viant. “تبلیغ سخت در حال کار برای تعادل تلویزیون سنتی تلاش با کانال های دیجیتال است که رسیدن به مصرف کنندگان در سراسر صفحه نمایش است که در حال طراحی توجه خود را. من معتقدم که ما تجزیه و تحلیل خواهد شد کمک به بازاریابان و تبلیغ کنندگان درک تلویزیون, نقش قبل از COVID-19 شیوع و همچنین به عنوان راهنمای تصمیم گیری های خود را تغییر داده مشاهده تلویزیون عادات.”

پس از Coronavirus وضعیت مجبور به لغو تقریبا تمام زنده رویدادهای ورزشی و کنسرت Viant تجزیه و تحلیل تغییرات در بیننده رفتار است.

یکی از یافته های آن این بود که زمانی که مردان NCAA کالج بسکتبال مسابقات لغو شد, مارس جنون طرفداران نمی تماشای کمتر تلویزیون. به جای hoops آنها به تماشای برنامه ها از جمله NBC NIghtly News SportsCenter Big Bang Theory و Diners, Drive-Ins and Dives در نرخ بالاتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>