بازاریابان باید مختل عملیات برای رسیدن به یک مخاطب در همه جا


نسل بعدی آگهی های فن آوری ساخته شده است برای همگرایی

تبلیغ در آستانه اجرای “یکی از مخاطبان در همه جا” استراتژی لطف دهه از پیشرفت های فن آوری. اما قبل از تبلیغ کنندگان می تواند اجرای این استراتژی و درو مزایای رسانه ای بهره وری و اثربخشی تبلیغات آنها باید اول روشن شدن برخی موانع عملیاتی.

نسل بعدی آگهی های فن آوری ساخته شده است برای همگرایی. نسل قبلی نبود.

به درک اولین نسل از برنامه ریزی تبلیغات—مدل تبلیغ باید در حال حاضر مختل—ما نیاز به در نظر گرفتن چالش اساسی, آخرین نسل از ad tech حل شد و بپرسید که چه چیزی را در سال دخالت.

اولین نسل از برنامه ریزی تبلیغات, تکنولوژی ساخته شده بود برای ایجاد ارزش در مانده رسانه های صفحه نمایش. این فناوری بر اساس دو فرضیات کلیدی: اولین, شما همیشه می خواهید کاربر اندازه گیری (کوکی های مرورگر). دوم عرضه بی نهایت است—که بدان معنی است که بازاریابان می توانید پلاگین در مخاطبان خود را و گیلاس-انتخاب کنید فقط آن دسته از برداشت آنها می خواهند برای خرید. امروز تلویزیون و رسانه های دیجیتال در حال همگرا و آن دو فرض دیگر درست است. اندازه گیری برای هر دو تلویزیون متصل و خطی تلویزیون اساسا متفاوت رخ می دهد و از طریق بینندگان پانل. در همین حال تلویزیون حق بیمه تامین محدود شده است. به عنوان یک نتیجه, تلویزیون بازار transacts در upfronts. به عنوان یک های اخیر گزارش Forrester در بر داشت ما یک نسل جدید از ad tech ساخته شده برای همگرایی است که ازدواج های چشمگیر خرید مدل با هدف قرار دادن و بهینه سازی قابلیت های.

در حالی که آینده همگرا رسانه ها حاضر شده است که توسط منسوخ عملیاتی مدل تکه تکه شدن و تغییر رفتار مخاطبان. با توجه به نیلسن گزارش مخاطبان دسترسی به رسانه ها در هزاران راه به طور همزمان. این پویایی نیست در جایی که نسل قبلی از ad tech ساخته شده بود. همین دلیل است که مبرم ترین چالش این واقعیت است که اکثر بازاریابی شرکت های فعال امروز ساخته شده برای یک siloed رسانه اکوسیستم.

از یک طرف وجود دارد و دیجیتال و موبایل و افزایش مقدار آن در حال فعال شدن در خانه توسط علامت های تجاری. در طرف دیگر وجود دارد تلویزیون است که باقی می ماند این استان از آژانس. تبلیغ فکر می کنم در مورد چگونگی تخصیص بودجه و منابع بین کانال است که یک راه مودبانه گفت: هر کانال باید مبارزه برای دلار و ارتباط در درون سازمان. که اصطکاک همچنان ادامه دارد اما از آنجا که ما در حال از دست رفته رایج اندازه گیری در سراسر کانال های به عنوان به خوبی به عنوان برنامه ریزی و عملیاتی/تراز سازمانی مورد نیاز به پل و آنها را با هم.

تبلیغ نیاز به حرکت به سرعت و مختل کردن عملیات خود را

با اتصال تلویزیون دیجیتال, تبلیغ, می توانید تمرکز بر روی مخاطبان است. برای مثال آن را در حال حاضر امکان استفاده از your first-party digital مخاطبان داده های خود را به درایو خطی در صف مقابل برنامه ریزی است. با استفاده از همان مخاطبان داده و همگرا اندازه گیری های خود را تضمین می کند و تلویزیون دیجیتال اقدام به خرید همه کار هماهنگ است. اما گام بعدی نیاز به برندها برای تراز کردن بودجه عملیات ها و سازمان ها. آیا دیجیتال یا تلویزیون در خانه و یا آژانس, تیم نیاز به توافق بر اطلاعات مشترک فرآیندها و ابزار. برخی ممکن است این را به عنوان یک دعوت نامه برای چمن جنگ. اما این طرز فکر معکوس است به دلیل آن نتواند برای درختان جنگل.

هدف اصلی این اختلال است که برای ایجاد یک چیدمان ارائه می شود که در حال انجام هماهنگ سازی. تغییرات به تلویزیون بخشی از مخاطبان رسانه های مبتنی بر برنامه ریزی به ناچار تحت تاثیر جانبی دیجیتال و بالعکس. و یا قرار داده راه دیگر اجرای “یکی از مخاطبان در همه جا” استراتژی به این معنی است که همه اعضا باید با هم و هماهنگ به دلیل تکه تکه شدن و تغییر رفتار مصرف کننده را به این ایده علاقه یک کانال بیش از دیگری باشد.

در نهایت علامت های تجاری که عملیات همگام سازی خواهد شد و تراز خرید و فروش-سمت اطراف مخاطبان خود را. سریع تر تبلیغ می توانید بکشید این اختلال بهتر است. در کوتاهمدت وجود دارد یک مزیت برای هر نام تجاری است که می تواند بهره برداری از ناکارآمدی در جریان منحرف بازار است. اما در دراز مدت بازاریابان نیاز به ایجاد تخصص در اطراف “یکی از مخاطبان در همه جا” استراتژی. هر چه زودتر بازاریابان یادگیری مدل های جدید سریع تر آنها قادر خواهید بود به درخواست کسانی که درس و شناسایی فرصت های آنها در نظر گرفته نشده است.

نویسنده فیلیپ Smolin ارشد استراتژی افسر Amobee. به عنوان رئیس استراتژی افسر فیلیپ Smolin مسئول رانندگی Amobee استراتژی جهانی و کلید رشد از طرح های است که ادغام داده ها تجزیه و تحلیل و برنامهای فعال برای ارائه به صنعت پیشرو, راه حل های جهانی بازاریابان عامل در Amobee پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید