‘ماریو Kart’, فوتبال, شرکت, تصادفات و سوختگی پس از جذاب نینتندو حاکم

mario kart tokyo

یک YouTuber لباس نینتندو شخصیت ماریو درایو یک توالت رفتن در خیابان های توکیو است. Screencap از یوتیوب. تور ادعا وجود دارد که بدون ارتباط با نینتندو.

در ژانویه 29, 2020, ژاپن مالکیت معنوی دادگاه عالی رد درخواست تجدید نظر توسط محبوب در توکیو بر اساس اپراتور تور در یک طرح دعوی در دادگاه است که نینتندو علیه شرکت خود را. به جای دادگاه عالی به طور چشمگیری افزایش خسارت قابل پرداخت به بازی و سرگرمی از 10,000,000 ین ($100,000 دلار ایالات متحده) به 50,000,000 ین (US $500,000).

MARI تحرک و توسعه و همچنین شناخته شده به عنوان Maricar اجاره کردن خیابان حقوقی go-kart ها در مکان های مختلف در سراسر توکیو, ژاپن. شرکت کنندگان به مدت طولانی تشویق به لباس در لباس های ارائه شده توسط Maricart به عنوان شخصیت های محبوب نینتندو ‘ماریو Kart’ سری, سپس, ‘مسابقه’ از طریق ترافیک شهرستان در ناوگان go-karts. هر کسی با یک گواهینامه یا مجوز رانندگی بین المللی می توانید درایو go-karts.

با توجه به BengoDotCom ژاپنی سایت خبری که گزارش در مسائل حقوقی قبل از شکایت کرد که توسط نینتندو Maricar وب سایت اظهار داشت:

スーパーマリオのコスプレをして乗れば、まさにリアルマリオカート状態!

اگر شما لباس به عنوان یک سوپر ماریو شخصیت, از آن خواهد شد به عنوان اگر شما در حال رانندگی واقعی Mario Kart [از بازی های ویدئویی]!

BengoDotCom همچنین گزارش داد که Maricar استفاده ماریو-مضمون غرفه مجسمه و رسمی نینتندو کالا برای تزئین و بازار های مختلف آن تور مکان های اطراف توکیو.

اگر چه Maricar ادعا آن است که هیچ ارتباط یا وابستگی با نینتندو — “خیابان توالت به هیچ وجه بازتاب نینتندو [یا] بازی Mario Kart'” می خواند پنجره سلب یک حق رای دادن در سایت — کیوتو-بر اساس تصویری خالق ‘ماریو Kart’ تصمیم به Maricar به دادگاه در ماه سپتامبر سال 2018 است. نینتندو استدلال کرد که تحت ژاپن رقابت ناعادلانه پیشگیری از عمل با استفاده از ‘ماریو Kart’ شخصیت ها در مواد بازاریابی بدون اجازه Maricar درگیر در “رقابت ناعادلانه’ (“不正競争行為にあたる”).

یک دادگاه توکیو موافقت با نینتندو اعطای تصویری بازی ساز 10,000,000 ین ژاپن در خسارت پرداخت می شود Maricar که در همان سال است. Maricar اعتراض توکیو حکم دادگاه به ژاپن مالکیت معنوی بالا و دادگاه آن را رد کرده و درخواست تجدید نظر در موقت حاکم در مارس 2019 بیان کرد که “Maricar اقدامات تجاوز نینتندو منافع کسب و کار” (“MARI社の行為は、任天堂の営業上の利益を侵害する”).

در ژانویه سال 2020 مالکیت معنوی دادگاه عالی افزایش نینتندو جایزه به 50,000,000 ین:

نینتندو شهرت برای بودن دعوایی. در حدود همان زمان این شرکت برنده آن درخواست تجدید نظر در برابر Maricar آن را نیز برنده یک مالکیت معنوی قضاوت در ایالات متحده در آن طولانی مدت در مبارزه برای ممنوعیت نسخه های محبوب خود در بازی های قدیمی تر از میزبانی آنلاین. در اروپا نیز در ماه ژانویه سال 2020 نینتندو برنده آن نبرد قانونی برای جلوگیری از برخی از مشتریان از لغو قبل از دستور.

تا آنجا که Maricar می رود پس از نینتندو قصد دارد برای باز کردن یک پارک بعد از این سال در اوزاکا که شامل شخصیت های از ‘ماریو Kart’ وجود توکیو go-kart تور شرکت با استفاده از نینتندو نام تجاری — حتی غیررسمی — پتانسیل به اشتباه به بازدید کنندگان است. و همچنین Maricar go-kart ها را ناشی از حوادث چند توکیو مردم محلی به طور کلی نمی خواهم برای دیدن آنها را در خیابان های شهر, لباس مطرح ملموس خطر ابتلا به نینتندو نام تجاری:

地元の住民たちは、街ゆく公道カートを見かけては、任天堂に対する怒りを抱いて、苦情のメールや電話をするまでに至っていた。

بعد از دیدن go-karts سفر پایین خیابان در مکان های محلی رشد بسیار عصبانی با نینتندو خود را با ارسال ایمیل و شکایت به [ویدئو بازی شرکت].

در حالی که Maricar هنوز هم ارائه می دهد go-kart تورهای در توکیو آنجا که ممکن است 2019 موقت حاکم این شرکت گرفته شده خود را از وب سایت اصلی و حذف لباس و نینتندو مربوط به نام تجاری از آن در مکان های مختلف. این روز از ماریو و دیگر شخصیت های نینتندو رانندگی go-kart ها در خیابان های توکیو شهرستان هنوز در بسیاری از فیلم های یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید