Marin County, بازداشت مرد به اتهام نژادی لکه دار

یک Novato مرد بود arraigned در یک جنایت نفرت اتهام به اتهام استفاده از نژادی لکه دار کردن در برابر یک همسایه.

کریستوفر رابرت Grunebach, 36, همچنین شارژ با باتری در برابر همسایه. Grunebach التماس کرد گناه نیست به بزه اتهامات عنوان شده علیه.

Grunebach است و دیگر در بازداشت هستند. بعدی دادگاه برای مجموعه Jan. 19.

در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه, Grunebach محروم با استفاده از این لکه دار کردن زن همسایه مدعی.

“من هرگز گفت که به او و من هرگز می گویند که” او گفت:. “من در همه نژادپرست است. من نیمی از کوبا. آن مرد شده است اذیت و آزار من برای سال ها در اینجا.”

متهم در گزارش اتهامات به Novato اداره پلیس در روز جمعه. او به پلیس گفت که این حادثه اتفاق افتاد و در حدود 9 بعد از ظهر قبل از روز بخشند. کریستوفر یعقوب.

متهم و Grunebach زندگی در یک مجتمع در 1500 بلوک از مرکز جاده ها است. متهم گفت: Grunebach با استفاده از لکه دار کردن و تحت فشار قرار دادند و او را به عنوان آنها در زمان یک آسانسور به پارکینگ.

پلیس رزرو Grunebach در زندان شهرستان ظن باتری یک حقوق مدنی نقض و حکم برجسته. این حکم درگیر بزه فقره در اختیار داشتن مواد مخدر و رانندگی بدون مجوز.

مارین کانتی دفتر دادستان منطقه در زمینه اتهامات در روز دوشنبه. Grunebach شد arraigned شنبه. او در مورد اختصاص داده شده به یک مدافع.

“این تحقیقات در حال انجام است,” یعقوب گفت. “شواهد جمع آوری شده و ما در حال مصاحبه اضافی شهود. هر کسی که شاهد این حادثه را تشویق به تماس با Novato اداره پلیس است.”

Grunebach گفت که او زندگی می کردند در این مجموعه حدود 20 سال و مدعی شده است وجود دارد حدود شش. او گفت: همسایه دارای سابقه درگیری با ساکنان دیگر و ادعاها “اساسا یک راه اندازی.”

“او تا به حال تلفن همراه خود را در صورت من” Grunebach گفت. “من در تلاش بود به حرکت چیزهای من را از خانه من … و او مسدود کردن آسانسور و هل دادن تمام سطح کف کنید.”

Grunebach گفت: همسایه مانع او را به عنوان او تلاش برای رول اموال خود را خاموش آسانسور. او گفت: “همسایه “فقط در مورد به من درآورده” با دوربین تلفن همراه.

“من تقریبا از دست تعادل” او گفت:. “من تحت فشار قرار دادند و او را از من دور و به او گفت به من.”

متن حقوق مدنی مسئول بخش 422.6 (ع) می گوید: “هیچ فرد یا نه بازیگری تحت قانون رنگ باید با زور و یا تهدید استفاده از زور را عمدا injure ارعاب تداخل با ستم و یا تهدید هر فرد دیگری در ورزش رایگان و یا لذت بردن از هر گونه حق یا امتیاز امن به او و یا او را با قانون اساسی و یا قوانین این کشور و یا قانون اساسی یا قوانین ایالات متحده در تمام و یا در بخشی به دلیل یک یا بیشتر از واقعی یا درک فنی قربانی است.”

ویژگی های زیر جرم و جنایت نفرت قانون شامل ناتوانی و جنسیت و ملیت و نژاد و قومیت و دین و گرایش جنسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>