مارکو لوپز Rejoins چمن دره به درایو زنده تولید کسب و کار به سطح بعدی


مونترال – 7 آوریل سال 2020 – چمن دره امروز اعلام کرد که مارکو لوپز به بازگشت این شرکت به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور از زندگی و تولید و بهره برداری از ثروت خود را از تجربه و تخصص به هدایت واحد کسب و کار از طریق به مرحله بعدی در تکامل آن است. دوباره چمن دره از ChyronHego لوپز خواهد بود مسئول برای تسریع نوآوری در سراسر کلیدی مناطق استراتژیک مانند کنترل از راه دور تولید IP متصل زنده گردش و مجازی, رسانه های گردش. منطقه خود را از مسئولیت شامل چمن دره محتوا ایجاد راه حل های مانند دوربین های دیجیتال, سیستمهای تولید و پخش به علاوه تولید راه حل های مدیریت از جمله تولید مدیریت دارایی و ابزار اتوماسیون تولید و ویرایش.

خدمت به عنوان رئیس جمهور میراندا فن آوری و گرس ولی قبلا لوپز خواهد اهرم دانش عمیق خود را از زنده تولید و ایجاد محتوا بخش به سرمایه گذاری بر روی چمن دره رهبری در رانندگی این صنعت انتقال به نرم افزار تعریف شده پردازش ابر رایانه از راه دور و و توزیع در گردش است.

تیم شانه چمن دره جمهور اظهار داشت: “زنده تولید و مدیریت کارآمد از منابع رسانه ای مرکزی به چمن دره DNA. به عنوان ما همچنان به رانندگی رهبری در کمک به سازمان های رسانه ها موفقیت ساخت و تحویل محتوای فوتی و فوری, ما خوشحال به استقبال مارکو بازگشت به چمن دره خانواده است. تخصص و تجربه مستقیم در ایجاد محتوا طرف از این صنعت ارزشمند خواهد بود در ارائه به مشتریان ما نوآوری است که کمک خواهد کرد که آنها را به رشد در ما به طور مداوم در حال تغییر چشم انداز.”

اظهار نظر در بازگشت خود را به چمن دره لوپز گفت: “ایجاد محتوا بخش شده است هرگز بیشتر پویا با نیاز رو به رشد به نحو احسن ایجاد و ارائه حجم بالاتر از حرفه ای تولید محتوا به تعداد زیادی از سیستم عامل مشاهده. به عنوان آنها در انطباق با تغییر پویایی بازار مشتریان را مجبور به تکیه بر شرکای قابل اعتماد برای کمک به آنها انتقال به چالاک کسب و کار و مدل های عملیاتی است که اهرم ابر و رو به رشد SaaS pay-per-استفاده از مدل های. چمن دره یکپارچه و قدرتمند بهترین نژاد سبد محصولات است که به شدت موقعیت برای دیدار با تغییر نیازهای بازار است و هیچ شریک بهتر در خارج وجود دارد – در خدمت نیازهای زندگی در فضای تولید بیش از 60 سال است.”

در نقش جدید خود, لوپز خواهد بود قادر به ساخت قوی حرکت از شرکت سیستمهای راه حل های که تحویل یک رکورد سربازان ارتش در فروش در طول سال 2019. Q1 سال 2020 نیز شاهد Grass Valley اعلام استقرار IP آن زندگی می کنند و راه حل های تولید شده توسط NEP و جاذبه رسانه ها بیشتر شرکت گسترش صنعت پیشرو, تعداد, جهانی, IP استقرار در تولید زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>