نقشه: 3 آتش سوزی سوختن در نزدیکی سواحل کالیفرنیا

در میان گرم و خشک است آب و هوا سه آتش سوزی مشتعل شنبه در شهرستان ساحلی در شمال لس آنجلس.

نوشابه آتش, جنوب, San Luis Obispo County است. آغاز شده حدود 2 بعد از ظهر چهارشنبه. در عرض سه ساعت آن را به حال سوخته 1,150 هکتار است. صبح روز پنجشنبه گزارش از CalFire قرار داده و آن را در 1,672 هکتار و 80 درصد مهار. بزرگراه 58 طریق کالیفرنیا دره باز می ماند.

آهک آتشدر شمال Simi Valley, شهرستان ونتورا. آغاز شده حدود 5 p. m. دوشنبه. با 25 سازه های در معرض تهدید در کمی بیش از یک ساعت تخلیه شد و دستور داد برای گردشگران در دریاچه Piru منطقه تفریحی و ساکنان همراه Piru دره جاده ها است. همانطور که از صبح روز پنج شنبه در آن سوزانده شده بود 450 هکتار و 20 درصد موجود CalFire گفت.

الیزابت آتشفقط در شرق شهرستان ونتورا. آغاز شده حدود ظهر جمعه. همانطور که از پنج شنبه صبح و آن را به حال سوخته 275 هکتار و 70% موجود است. آتش در نزدیکی اسکار از ماه نوامبر ماریا آتش آن سوخته بیش از 10 ، 000 هکتار است.

درجه حرارت بعد از ظهر چهارشنبه در آتش مناطق شد در پایین 90s. سانتا ماریا 35 مایل از نوشابه آتش را شکست 41 ساله حرارت ثبت شده برای این روز است. رطوبت در حدود 10% با نور بادها gusting به حدود 15 مایل در ساعت.

این صبح خشکی جریان بازگشت آوردن مه به سنترال کوست آب و هوا خدمات ملی گفت. درجه حرارت بالا پنج شنبه انتظار می رود که در 70s و درجه رطوبت حدود 60٪.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>