بسیاری از خطوط هوایی ایالات متحده نیاز مسافران به پوشیدن ماسک صورت onboard

مسافران به زودی نیاز به پوشیدن ماسک در هنگام پرواز برای کمک به مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

آمریکا و دلتا در میان تعداد فزاینده ای از خطوط هوایی ایالات متحده است که اعلام کرد قصد دارد به نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در حالی که پردازنده پرواز.

“ما خدمه پرواز در حال حاضر با پوشیدن ماسک در پرواز” Kurt Stache و آمریکا و معاون ارشد رئیس جمهور از تجربه مشتری می گوید: اخیرا در یک بیانیه ویدئویی به مشتریان. “آغاز مارس 11, ما نیز نیاز به تمام مشتریان به پوشیدن ماسک برای مدت زمان از هر پرواز است.”

دلتا ایالات و JetBlue شرکت های هواپیمایی گزارش لگد زدن ماسک های صورت نیاز حتی زودتر, شروع, on May 4.

“در حالی که ما همچنان متعهد به ما استاندارد جدید از پاک کردن و به ارائه فضای بیشتر برای مشتریان زمانی که آنها سفر ما به طور جدی CDC دستورالعمل برای اضافه کردن این لایه اضافی از حفاظت” لایحه Lentsch دلتا ارشد تجربه مشتری افسر در بیانیه ای گفت: با توجه به سی ان ان. “به اعتقاد ما این تغییر را به مشتریان و کارکنان برخی از راحتی بیشتری را هنگام سفر با ما.”

Frontier Airlines خواهد شد بنا به گزارش شروع نیاز به مسافر به سایش پوشش صورت در 8 مه.

همچنین مهم است به یاد داشته باشید که مسافران باید به یاد داشته باشید برای بسته خود را, ماسک صورت قبل از رفتن به فرودگاه به جای فقط انتظار دارند که شرکت های هواپیمایی خواهد شد که برخی در دست در انتظار آنها است.

“ما از مشتریان را به خود ماسک یا پوشش صورت آنها راحت هستند زمانی که آنها سفر” Stache می گوید. “ما در حال کار برای تهیه ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست به عنوان یک مکمل.”

سارا نلسون رئيس جمهور از انجمن از خدمه پرواز (AFA) خوشحال است با این تحولات جدید.

“ما خوشحال برای دیدن شرکت های هواپیمایی اقدام به نیاز به ماسک یا پوشش صورت برای مسافران, خدمه و دیگر کارکنان خط مقدم” او این گزارش گفت:. “ما همچنان به تماس با دولت فدرال — که آیا آن نقطه FAA, DHS, CDC — نیاز به ماسک برای خدمه خط مقدم کارکنان و همه مسافران است.”

با ایالات دلتا و آمریکا در حال حرکت در همان جهت در این موضوع شما در حال حاضر باید سه چهار تا از بزرگترین خطوط هوایی ایالات متحده گفت: آنها به زودی نیاز به ماسک صورت onboard پرواز. تنها holdout در میان چهار بزرگ است و خطوط هوایی جنوب غربی است که این گزارش گفت: آن را “ارائه ماسک برای کسانی که می خواهند آنها را اما نه آنها را ساخته اجباری” مسافران” با توجه به زمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>