بسیاری از غیر دهندگان اعتماد ندارند سیستم انتخاباتی مطالعه می گوید:

بیسمارک — آمریکایی که رای نمی دهند کمتر درگیر با اخبار و ایمان کمتر در سیستم انتخاباتی از کسانی که رای به طور منظم در یک مطالعه جدید به این نتیجه میرسد.

نزدیک به 100 میلیون آمریکایی واجد شرایط بودند که رای نمی بازیگران انتخابات در سال 2016 به دلایل اعم از دوست نداشتن از نامزدها به عدم علاقه در نتیجه با توجه به این گزارش که به سفارش بنیاد نایت میامی غیر انتفاعی و انجام شده توسط شرکت مشاوره Bendixen و Amandi.

محققان خواسته 12,000 مزمن nonvoters بیشتر از نوسان متحده مانند مینه سوتا چرا آنها را انتخاب کنید برای رای دادن. حدود 38 درصد از پاسخ دهندگان گفته آنها “بسیار با اعتماد به نفس” و یا “اعتماد به نفس در همه” که نتایج انتخابات نشان دهنده اراده مردم است. گفت: بسیاری از آنها بر این باورند که سیستم انتخاباتی است “تقلب” در حالی که دیگران گفت: وجود این کالج انتخاباتی و unimportance از آرای مردمی در انتخابات ریاست جمهوری کمک به خود و عدم اعتماد به این نهاد است.

“من فقط نمی دانم به چه کسی اعتماد کنه که چرا من داد تا در رای گیری گفت:” unnamed نر عدم رای دهندگان در مینیاپولیس.

بسیاری از غیر از رای دهندگان نیز گفت: آنها نمی باید به اندازه کافی اطلاعات در مورد نامزدها به بازیگران یک رای شدند و به مراتب کمتر احتمال دارد به دنبال کردن اخبار از کسانی که رای به طور منظم. تنها حدود یک چهارم از عدم رای دهندگان گفت: آنها به دنبال اخبار سیاسی بسیار نزدیک نسبت به 40% برای رای دهندگان.

“همه چیز در زندگی ما آنقدر منحرف. من فکر می کنم من واقعا باید رای بدهند اما در آن طول می کشد بسیاری از مشق شب” گفت: یک زن غیر رای دهندگان از مینیاپولیس.

دیگران گفته محققان آنها رای نمی دهند به سادگی به دلیل اساسی عدم علاقه به سیاست است. نزدیک به 30 درصد از ثبت نام رای دهندگان واجد شرایط گفت: آنها نیست ثبت نام چرا که آنها اهمیتی نمی دهند در مورد سیاست و یا نتایج انتخابات است.

این مطالعه همچنین نشان داد که اگر همه غیر از رای دهندگان به بازیگران در یک رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر آنها به احتمال زیاد تقسیم آرا بین دو طرف است. حدود 33 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که رای برای حزب دموکرات نامزد در حالی که 30 درصد گفتند که رای به انتخاب مجدد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. یکی دیگر از 18 درصد گفت: آنها را برای رای دادن به یک شخص ثالث نامزد اگر آنها تا به حال به را انتخاب کنید.

کمی بیش از نیمی از عدم رای دهندگان پاسخ دهندگان گفته اند که باید ادراک منفی از تهمت اما 40 درصد گفت: آنها نظر او مساعد است. اما غیر از رای دهندگان کمتر به احتمال زیاد به حزبی وابستگی و یا نظرات خود را در مورد مسائل بحث برانگیز مانند سقط جنین و مهاجرت از رای دهندگان.

محققان همچنین در نظر سنجی عضو “نسل Z” و نشان داد که آمریکایی ها در سنین 18 تا 24 ساله هستند به احتمال زیاد حداقل برای رای دادن در سال 2020 است. نزدیک به 40 درصد گفت: آنها نمی باید اطلاعات کافی برای انتخاب یک نامزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید