بسیاری از مینه سوتا دبیرستان استادیوم خواهد نور تا دوشنبه. اینجا چرا

سپس او را به نشستن در غرفه به مدت 20 دقیقه قبل از خاموش کردن آنها. او نمی تواند به تنهایی در انجام این کار است.

این “نور” جنبش در حال گسترش در سراسر کشور و به مینه سوتا در طول هفته گذشته.

جان Millea این دبیرستان مینه سوتا امور خارجه در لیگ متخصص رسانه گفت: حرکت آغاز شده در مارس 24 در دوما دبیرستان در تگزاس است. مدرسه اصلی رانندگی در بازگشت به خانه از یک جلسه هنگامی که او در گذشت دوما’ ورزشگاه که تاریک بود. بنابراین او آن را تغییر. اصل رسید را به خارج از مدرسه مربی فوتبال در مورد گرفتن چراغ روشن هر شب برای همه برای دیدن. دوما دبیرستان سپس به چالش کشیده دیگران در دولت به انجام همان. آن را از وجود دارد.

جنبش آمار مینه سوتا در هفته گذشته که سده دبیرستان در دایره سنبه روشن این زمینه آن چه قرار بود اولین روز از چوگان سرپهن شیوه های. Millea قرار داده و ابتکار عمل را در رسانه های اجتماعی و مدارس در سراسر کشور آغاز شده و با پیوستن به در. بسیاری از مدارس تا حد زیادی در outstate منطقه شرکت کردند. بسیاری از مترو منطقه, مدارس, برنامه ریزی برای پیوستن به دوشنبه.

“این واقعا شگفت انگیز بوده است,” Millea گفت. “من نمی دانم که این چه خواهد بود.”

آنچه در آن است به بسیاری از نماد امید و یک یادآوری از مناطق و مدارس است که دانش آموزان خود را هنوز هم در بالای ذهن حتی زمانی که آنها در ساختمان است. همانطور که از اوایل بعد از ظهر یکشنبه Millea شمارش بیش از 130 مینه سوتا مدارس بود که هر دو شرکت در نور و یا برنامه ریزی شده در روزهای آینده.

“وجود وحدت درست است ؟ و همبستگی” شمالی, St. Paul فعالیت های مدیر Jed Helwig گفت. “(آن را) به اجازه (دانش آموزان) می دانیم که ما آنها را از دست ندهید. ما مشتاقانه منتظر دیدن آنها را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

بسیاری از مدارس برنامه را به خود چراغ های ورزشگاه در مدتی بین 8 بعد از ظهر و 9 p. m. دوشنبه. آنها بدست خلاق با قاب زمان که بسیاری از آنها نماد. پارک روشنایی آن زمینه در 8:33 بعد از ظهر دلیل آن را بخشی از منطقه 833. اوکدیل را Tartan دبیرستان, بخشی از منطقه 622 خواهد شد که چراغ های خود را در برای 622 ثانیه است. مدرسه نور آن زمینه در 8:20 بعد از ظهر — 20:20 ارتش زمان به آن افتخار ارشد کلاس.

کسانی که سالمندان هستند Kuemmel احساس می کند در حال از دست رفته است. آنها احتمالا نمی خواهد خود را به حافظه های فوق ممکن است خود را در مراسم فارغ التحصیلی و زمستان ورزشی ورزشکاران خود را نهایی ورزش های نجومی یا لغو شده و یا به طور قابل توجهی به صورت مختصر. برای بسیاری از ورزشکاران Kuemmel اشاره کرد که فصل نهایی خود را فرصتی برای گرفتن یک کالج برنامه توجه است.

او می داند سالمندان درد به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی. پسرش جیک ارشد.

Millea شنیده است یک زن و شوهر از اولیه شکایت در مورد نور حرکت. شماره 1 برخی گفته اند این است که اتلاف انرژی است. اما Kuemmel اشاره کرد که به طور معمول چراغ خواهد بود و چندین بار در هفته برای رویدادهای ورزشی. No. 2, برخی نگران آن باعث خواهد شد مردم به جمع آوری زیر چراغ.

اما مدیران مدرسه باید روشن ساخته است که نه آنچه که آنها می خواهند دانش آموزان را به انجام. این چراغ به معنای لذت می برد از راه دور است.

“این کمی مانند بت سیگنال. ما نمی خواهیم آنها را برای آمدن در حال اجرا و یا هر چیزی شبیه به آن” Kuemmel گفت. “ما امیدواریم که بچه ها نیست رانندگی در اطراف, اما اگر آنها در کاتیج گرو و آنها را چراغ فقط به اجازه دهید آنها را می دانم که همه از منطقه همه از پارک دبیرستان, ما در حال فکر کردن در مورد شما.”

Kuemmel اشاره کرد که برخی از مدارس جدیدتر چراغ است که می تواند عمل به صورت بی سیم به طوری آگهی می توانید آنها را روشن از راه دور. او را مجبور به سفر کوتاه به مدرسه و خوب است با او. برای کسانی که 20 دقیقه او باید یک حس عادی و می داند که در نهایت هنگامی که زمان مناسب است, جامعه خواهد دوباره او را در می ایستد.

“ما قصد داریم به عقب بر گردیم به حالت عادی و همه ما در حال رفتن به در این استادیوم برای تشویق تیم ما,” Millea گفت. “چه کسی می داند که, اما ما در حال رفتن به گرفتن وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>