مرد با ‘مقدار زیادی از کوکائین’ برگزار شد پس از سن متعو چراغ قرمز توقف, پلیس می گویند

سن متعو — افسران بازداشت یک مرد مشروط جمعه پس از کشیدن او را بر پشت چراغ قرمز و بعد از پیدا کردن بیش از دو کیلو کوکائین در خانه اش, پلیس گفت:.

پلیس متوقف استیون فیشر حدود 1 بعد از ظهر جمعه در نزدیکی South Norfolk خیابان و مد جزیره بلوار پس از شکست او به توقف در پشت چراغ قرمز, مقامات گفت. پلیس متوجه شد که فیشر در مشروط شدن و خود را جستجو خانه در این نزدیکی هست به عنوان مجاز است نظر خود را مشروط.

در خانه که پلیس چهار جعبه حاوی بیش از دو کیلو کوکائین یک ماکت اسلحه گرم و مقدار زیادی از پول نقد.

استیون فیشر دستگیر شد روز جمعه به ظن داشتن بیش از دو کیلو کوکائین برای فروش پس از متوقف در پشت چراغ قرمز. (سن متعو پلیس عکس)

فیشر, 38, سان متئو بود به اتهام در اختیار داشتن مواد تحت کنترل را برای فروش در اختیار داشتن یک کنترل ماده در حالی که مسلح و مانع یک افسر در بررسی است. او رزرو در سان متئو کانتی اصلی زندان است.

هر کسی با اطلاعات بیشتر در مورد کسانی که مظنون به تولید و یا فروش مواد مخدر خواسته است برای تماس San Mateo پلیس در 650-522-7700 یا ناشناس از طریق خود راز شاهد خط در 650-522-7676.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>