مرد به ضرب گلوله کشته و در نزدیکی خودرو در شرق خلیج مجتمع آپارتمانی شناسایی شده است

یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در پارکینگ یک سان پابلو مجتمع آپارتمانی در هفته گذشته شناسایی شده است به عنوان 27-year0old انطاکیه ،

شاون Tillis جونیور فوت در صحنه در 12 ژوئن پس از ضربه بودن بیش از یک بار به پلیس گفت:. این Contra Costa County, دفتر پزشکی قانونی شناسایی Tillis علنی روز سه شنبه.

پلیس در پاسخ به این آپارتمان در 1300 جلوگیری از Rumrill بلوار حدود 2:50 a. m. و در بر داشت Tillis پایین در نزدیکی اتومبیل خود را در مجتمع سان پابلو پلیس سروان. برایان Bubar گفت. قتل او بود که برای اولین بار در سن پابلو پس Nov. 20, 2019.

محققان بر این باورند او را هدف قرار Bubar گفت.

آنلاین جمع آوری کمک برای Tillman گفت که او ازدواج کرده بود و دو فرزند داشتند.

“شاون بود وفادار و سخت کوش و قرار دادن خانواده خود را بالاتر از همه” نوشته شده است و ورود در جمع آوری کمک توسط سازمان شنی Delgadillo گفت. “لبخند او بود به طوری عفونی این امر روشن کردن هر اتاق او پا به. ما را از دست او نوع روح و حس شوخ طبعی است.”

جمع آوری کمک است که به دنبال $40,000 برای کمک به این خانواده با هزینه های مراسم تشییع جنازه. دوازده اهدا کنندگان مطرح کرده بود $555 9:30 صبح روز سه شنبه.

پلیس شناسایی نیست هر مظنون و یا اعلام هر گونه دستگیری و نه به آنها گفت: آنچه آنها فکر می کنم آنها انگیزه شده اند ممکن است.

محققان به دنبال هر کسی که با اطلاعات و خواست آنها را به تماس 510-215-3150. تماس گیرنده می تواند به ناشناس باقی می ماند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>