مرد آتش یکی دیگر از شات در سال های اخیر سن خوزه قتل

سن خوزه – جنوبی خلیج مقامات در حال بررسی یک جفت اخیر قتل از جمله 59 سال حمله و آتش در نزدیکی Coyote Creek در سن خوزه.

اطلاعات در مورد قتل که به نظر نمی رسد که مربوط منتشر شد در پاسخ به سوالات توسط این سازمان خبری.

سن خوزه آتش نشانان کشف اولین قربانی حدود 8:15 p. m. on May 11 در حالی که مبارزه با یک برس آتش در 1800 جلوگیری از مراکز تجاري جاده گفت: سن خوزه افسر پلیس Gina Tepoorten.

Tepoorten گفت: تحقیقات اولیه دریافتند که قربانی شده بود حمله و به آتش کشیدند. قربانی عنوان سن خوزه ساکن جیمز میلتون گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن او باقی ماند تا زمانی که مرگ او چند هفته بعد.

یک مظنون شناسایی شده که 41 سال سن خوزه مقیم فرشته لوئیس بم دستگیر شد و در صحنه Tepoorten گفت. افسران رزرو او را به شهرستان سانتا کلارا زندان به اتهام حمله با سلاح مرگبار اما بعد از اصلاح به اتهام اقدام به قتل است.

Tepoorten گفت: میلتون بود مرده در ژوئن 2. مرگ او مشخص شده در این شهرستان را 14 قتل از سال است.

دفتر دادستان منطقه هنوز به اصلاح رزرو شارژ Tepoorten گفت.

دوم قتل ناشی از یک تیراندازی که گزارش شده در منطقه غرب ویرجینیا و Prevost خیابان در سن خوزه فقط قبل از 11 p. m. در ژوئن 11. Tepoorten گفت: ماموران وارد برای پیدا کردن 46-سال-گرگوری Dominguez درد و رنج از حداقل یک زخم گلوله.

دمینگوز گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن او درگذشت و دو روز بعد Tepoorten گفت. مرگ او مشخص شده این شهر 17th قتل از سال است.

Tepoorten گفت: یک مظنون است دستگیر شده و یا شناخته شده است.

هر کسی با اطلاعات در مورد مورد اول می توانید با کارآگاه گروهبان. TJ لوئیس و کارآگاه برایان Meeker در 408-277-5283 و هر کسی با اطلاعات در مورد مورد دوم می توانید تماس کارآگاه گروهبان. پل Hamblin و کارآگاه کن Rak در 408-277-5283.

کسانی که مایل به ناشناس باقی می ماند می توانید با دره سیلیکون Crime Stoppers در 408-947-7867 و یا در svcrimestoppers.org.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>