مرد رو به زندان برای توطئه برای به دست آوردن $1M به سرقت رفته در تلویزیون های

GREENBELT, Md. (AP) — دادستان فدرال در مریلند هستند توصیه حبس بیش از پنج سال برای مردی که التماس گناه به توطئه برای به دست آوردن صدها نفر از سرقت تلویزیون به ارزش بیش از $1 میلیون نفر است.

دادستان توضیح داد که در یک دادگاه تشکیل پرونده در روز شنبه همین دلیل آنها توصیه 65-ماه حبس برای Saul Eady. یک وکیل مدافع است که به دنبال سه سال حکم زندان برای Eady که التماس گناه در ماه نوامبر سال 2019 به توطئه برای ارتکاب پست الکترونیکی و سیم تقلب.

دولت را محاسبه و صدور دستورالعمل در Eady مورد خواستار حبس اعم از 57 تا 71 سال. ایالات متحده منطقه قاضی جورج هازل نیست محدود به این دستورالعمل که او جملات Eady در یک Feb. 24 جلسه برنامه ریزی شده در Greenbelt, Maryland.

Eady یکی از هشت متهم متهم در سپتامبر 2018 کیفرخواست. او مجموعه برای اولین بار متهم محکوم به اعدام در این مورد. خواهر خود Saulina Eady نیز به اتهام در کیفرخواست.

در روز شنبه در دادگاه تشکیل پرونده دادستان گفت: Saul Eady عضو West Coast عملیات بین المللی طرح تقلب که مطرح شده به نیروی دریایی ایالات متحده پیمانکاری عوامل برای متقاعد کردن سه شرکت آمریکایی به کشتی آنها در الکترونیک تجهیزات بدون پرداخت در صف مقابل.

Eady و دیگران دریافت بیش از 300 سرقت تلویزیون در کالیفرنیا ذخیره آنها را در واحد اجاره در لوس آنجلس بودند و نقدی پرداخت می شود و پس از کالا فروخته شد, با توجه به پر کردن دادگاه که همراه با گناه.

پر کردن نیست و نام قربانیان این طرح اما آن را توصیف آنها به عنوان یک مریلند بر اساس پیمانکار دفاعی ساخته شده است که ارتباطات تجهیزات عمده فروشی و صوتی و تصویری توزیع کننده در ویرجینیا و واشنگتن-بر اساس شرکت است که ارائه های بی سیم صدا و داده ها خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید