مرد کشیده شده توسط فدرال اکسپرس کامیون می میرد در طول شب جورج فلوید اعتراضات در سنت لوئیس

توسط نیکول ساندرز | KMOV

ST. لویی یک مرد کشته شد و پس از کشیده شدن توسط فدرال اکسپرس کامیون شبانه در مرکز شهر سنت لوئیس در طول یک شب از اعتراضات به پلیس گفت: روز شنبه.

حادثه اتفاق افتاده در نزدیکی N. برادوی و اوفالن مدت کوتاهی پس از 3:00 a. m. مرد گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن او بعد از درگذشت, پلیس گفت:.

پلیس گفت: این کامیون مجبور شد خاموش ایالتی 70 با توجه به معترضان در جاده. کامیون رو خاموش بر روی شمال برادوی به سمت Cass. در حالی که در N. برادوی, به گفته پلیس متوقف راننده کامیون به علت بیشتر معترضان در جاده ها است.

اطرافیان Jared اسلحه دستگیر و تصویری از تظاهرات و مسدود کردن یک بخش از جاده با اتومبیل های خود را و تنظیمات چیزی در آتش زمانی که فدرال اکسپرس کامیون با نزدیک شدن. به عنوان آن را به توقف آمد جمعیت معترضان احاطه شده جلوی کامیون و شروع به کوبیدن و بالا رفتن بر روی سمت مسافر. پلیس گفت: دو نفر ایستاده در سمت مسافر footboard کامیون اشاره کرد و اسلحه در راننده.

تظاهرکنندگان نیز دیده می شود در حال اجرا با بسته های از کامیون.

کامیون, راننده از ترس برای ایمنی خود را به پلیس گفت: صدا خود را شاخ و سپس سوار کردن.

“من ایستاده بود و در طرف پیاده رو و من شروع به توجه به جمعیت رفتن به کامیون, تا زمانی که من رفت و بیش وجود دارد و من شنیده ام مردم می گویند وجود دارد یک مرد به دام افتاده در زیر تایر گفت:” اسلحه.

فریادهای “پشت کامیون” و “کسی است که زیر کامیون” شنیده می شود از سلاح های تصویری. یک مرد بود که دیده می شود ایستاده بین کامیون را دو تریلر کشیده بود و توسط کامیون های نیمه لحظه بعد. به گفته پلیس راننده نمی دانم قربانی وجود دارد.

مرد گرفتار شد این نیمه را با تایر زیر کشیده و فرار بیش از, پلیس گفت:. نام او منتشر نشده توسط پلیس.

“با شما به وضوح می توانید ببینید مردم در درب فقط می رویم تا آنجا که آنها در تلاش بودند به او بگویید کسی گیر کرده بود به آن را باز کنید و سعی کنید به ضرب و شتم او و چیزهایی مانند آن است” گفت: سلاح.

تظاهرکنندگان سعی کردند پس از تعقیب راننده اما نمی شد قادر به گرفتن تا به کامیون.

صدها نفر از معترضان راهپیمایی در خیابان های شبانه در مرکز شهر سنت لوئیس به تقاضای عدالت برای جورج فلوید. فلوید کشته شد پس از یک مینیاپولیس افسر kneeled در گردن او در حالی که فلوید بود و دستبند.

بزرگراه میان ایالتی 70 بود تعطیل برای نزدیک به سه ساعت به معترضان ترافیک مسدود شده.

یک سخنگو از فدرال اکسپرس منتشر شد بیانیه زیر را در مورد این حادثه:

“دل ما به همه کسانی که عزادار حوادث این هفته است. ما عمیقا غمگین به یاد غم انگیز از وضعیت مربوط به یک تظاهرکننده در سنت لوئیس و یکی از وسایل نقلیه ما است. ما ارائه می دهیم ما از صمیم تسلیت به خانواده فرد درگیر است. هیچ اولویت بالاتر برای فدرال اکسپرس, از, ایمنی, و ما در حال همکاری کامل با مقامات تحقیق در این زمان است.”


The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر