مرد متهم به قتل کلوکت, مادر, خود, کودک متولد نشده

کارلتون — وثیقه تعیین شد در $1 میلیون سهشنبه برای یک مرد متهم به قتل باردار کلوکت و 20-ماه-پیر پسر.

شلدون James Thompson, 33, از کلوکت به نظر می رسد دولت در دادگاه منطقه در دو فقره عمدی قتل درجه دوم و یک تعداد از قتل درجه دوم از یک کودک متولد نشده.

یک شکایت کیفری مدعی است که تامپسون به ضرب چاقو 27 ساله جکی دفو در داخل محل اقامت خود. پسرش کوین مرده پیدا شد از blunt-نیروی ضربه.

بدن کشف شد شنبه هنگامی که پلیس انجام یک چک رفاه در محل اقامت 1620 لاک لین در فوند دو لک رزرو در شهر کلوکت. در این شکایت آمده است که پلیس مخفیگاه آنان توسط یک شخص ثالث که در حال صحبت با تامپسون.

“(تامپسون) بود اقدام غیر معمول و زمانی که خواست آنچه مهم بود ساخته شده بیانیه نشان می دهد که او را کشته بود (دفو) و ساخته شده یک ژست نشان می دهد اختناق” شکایت متحده است. “متهم همچنین در بیانیه ای که او تا به حال به کشته شدن کودک است.”

تامپسون شناخته شده بود در رابطه با دفو بود که 13 هفته باردار, با توجه به شکایت. بدون روشن شدن انگیزه شناسایی شد در شکایت است.

متهم دارای سابقه خشونت و حمله به اعتقادات. با استناد به نگرانی های عمومی ایمنی و آینده حضور در دادگاه, قاضی, Rebekka Stumme کاهش یافته است به کمک مالی به هر شکل از انتشار پیش از محاکمه.

این است که در حال توسعه داستان; بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>