مرد متهم در غرب-مینه سوتا مرکزی شهرستان با سرقت از ماشین های کلاسیک

ویلمار, Minn. — یوسف و هارون Pawlowski, 38, از Kerkhoven متهم به جنایات متعدد متصل به اتهام سرقت از لندن از یک سال 1956 Ford Thunderbird که تخمین زده می شود ارزش های ذکر شده در اسناد دادگاه در $80,000.

این خودرو کشف شد به سرقت رفته پس از یک افسر با بلگراد/Brooten اداره پلیس متوقف شد و این خودرو شب 18 مارس برای افراد درحال آزمایش بدون چراغهای عقب در بلگراد و راننده نمی تواند ارائه اطلاعات در مورد خودرو.

اجرای قانون یاد گرفتم خودرو را مالک است که در یک خانه سالمندان اما به محض ورود در ذخیره سازی ریخته Kandiyohi County نمایندگان خطاب به مالک پسر که خودرو به سرقت رفته است.

Pawlowski است به اتهام جنایت سوم-درجه و دزدی و جنایت و سرقت به اتهام سرقت تاندربرد تعداد دیگری از جنایت و سرقت و سوم-درجه ناخالص بزه خسارت به اموال به اتهام صدمه به ذخیره سازی ریخته و دو فقره بزه سرقت.

او ساخته شده خود را برای اولین بار حضور در دادگاه مارس 20 و بعدی خود ظاهر است و در حال حاضر برنامه ریزی شده در مارس 1, با توجه به آنلاین سوابق دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>