مرد پس از دستگیری 7 استعمال بیش از حد در 72 ساعت در دولوت

با توجه به دلوت پلیس محققان از دریاچه های فوق العاده مواد مخدر و جرم و جنایت خشونت آمیز نیروی کار دستگیر شده مرد در درجه دوم فروش هروئین.

اولیه تحقیقات به مصرف بیش از حد منجر به دستگیری انتشار اخبار گفت. دلوت پلیس سرهنگ جف Kazel که دستورات منطقه ای دریاچه سوپریور مواد مخدر و جرم و جنایت خشونت آمیز نیروی کار گفت: محققان با اعتماد به نفس انسان مرتبط است به پنج نفر از هفت استعمال بیش از حد. در طول بازداشت محققان بهبود هروئین, نقد و شواهد دیگر از هروئین فروش در انتشار اخبار گفت. Kazel گفت: هروئین شده و ارسال به آزمایشگاه برای تست.

هیچ یک از استعمال بیش از حد بودند کشنده که از بعد از ظهر دوشنبه با انتشار اخبار گفت.

در ضمن دو استعمال بیش از حد رخ داده در Carlton County روز دوشنبه با توجه به درک رندال کلوکت موقت رئیس پلیس. یکی بود در کارلتون و دیگر در کلوکت Randall گفت: در یک ایمیل.

Shown is money recovered from an arrested related to opioid overdoses. Photo courtesy of the Duluth Police Department.

نشان داده است که پول از بهبود از یک بازداشت شده مرتبط با مواد مخدر استعمال بیش از حد. حسن نیت ارائه میدهد عکس, Duluth, اداره پلیس.

مواد مخدر درگیر در هر دو مورد معتقد بودند به هروئین به احتمال زیاد رنگ و لعاب با فنتانيل, او گفت:. قربانیان 20 سال از برتر و 53 سال از کلوکت. هر دو گرفته شد و توسط آمبولانس به بیمارستان محلی برای درمان او گفت:. شرایط خود را ندارد فورا در دسترس است.

“ما در حال حاضر با (دریاچه سوپریور مواد مخدر و جرم و جنایت) نیروی کار و کارلتون شهرستان و فوند دو لک اداره پلیس در تحقیقات(ع) و تلاش برای تعیین اگر مواد مخدر هستند و از همین منبع به عنوان مواد مخدر مسئول استعمال بیش از حد در Duluth” Randall نوشت.

این مرد است که برگزار می شود در St. Louis County زندان در انتظار رسمی اتهامات عنوان شده علیه. اخبار تریبون به طور کلی نیست شناسایی متهمان تا زمانی که آنها شده اند به طور رسمی متهم شده است.

با توجه به Kazel وجود داشته است 45 استعمال بیش از حد در St. Louis County تا کنون در سال 2020 با 38 رخ داده در دولوت. در سال 2019 بودند 230 مصرف بیش از حد countywide با 174 رخ داده در دولوت.

هر کسی با اطلاعات در مورد هروئین و یا فنتانيل نمایندگی تشویق می شوند به گزارش اطلاعات به مواد مخدر نیروی کار محققان با تماس 218-730-5750.

این داستان به روز شده در 5:26 p. m. 2 مارس با اطلاعات اضافی دربارهی مربوط به استعمال بیش از حد در Carlton County است. این اصل نوشته شده در 3:27 p. m. 2 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>