مرد اذعان به تیراندازی در سر ” در حوادث پس از نشان دادن او تفنگ خود را

اوکلند — پنج-زمان جانی روزولت انگور گفت که او فقط نشان دادن یک دوست که او یک تفنگ هنگامی که آن را به طور تصادفی رفت و خود را به ضرب گلوله در سر کشته شدن او.

Vines, همچنین شناخته شده به عنوان روزولت Hines 40 ساله متهم است که حمله ماریو توماس, 36, on Aug. 27, 2018 در 7100 بلوک بین المللی بلوار. انگور نیز متهم به جنایت کار در اختیار داشتن غیر قانونی اسلحه و dissuading یک شاهد عینی از شهادت.

در کراس-معاینه توسط آالمدا کانتی معاون دادستان منطقه Charly Weissenbach روز چهارشنبه در Rene C. Davidson دادگاه تاک متحرک شد در پاسخ های خود را در زمان استفاده از زبان رنگارنگ و حتی نورد چشمان او در دادستانی. او با اعتراف به قتل توماس.

“شما چپ او وجود دارد به مرگ؟” Weissenbach پرسید. “هیچ” او پاسخ داد.

“شما نمی تماس با پلیس؟,” او گفت:. “جهنم هیچ من می ترسم” انگور پاسخ داد.

او اعتراف کرد به دروغ گفتن به پلیس در مورد دیدن نیست توماس در تمام آن روز اما تصریح کرد که هیچ مشکلی بین خود و توماس و آن را تنها یک تصادف است.

“من احساس بد در مورد نه گفتن آنها (خانواده اش) حقیقت است. آن نگاه مانند برخی از پشت-سلاح سرد گه” انگور گفت. “که گه یک تصادف بود.”

پلیس قادر به شناسایی انگور به عنوان یک مظنون بعد از اطلاعات از یک شاهد عینی و از طریق نظارت تصویری که نشان داد او در حال فرار از صحنه در یک متمایز ماشین که به او متصل شد. در یک مصاحبه پلیس تاک بستری برای رانندگی خودرو را تکذیب کرد اما تیراندازی توماس.

که شاهد بود انگور’ پس از آن-که جلو آمد و به آنها گفت او کمک کرده بود Vines, اسپری خود را با سفید کننده پس از تیراندازی به منظور از بین بردن هر گلوله باقی مانده است.

اما در ایستاده صبح روز چهارشنبه گفت: دفاع از خود وکیل کریس Lamiero که او نگران نیست با گلوله باقی مانده است. در دفاع از چرا چیزی نمی گفت پلیس شد که در آن حادثه اتفاق افتاده در ابتدا و تاک و گفت: او تاکید کردم با کارآگاه. تاک گفت: کارآگاه شروع به دروغ گفتن و “خراب آن را” تلاش برای پیچ و تاب و کلمات خود را.

“او مانند یک بچه کوچک. و من رو عصبانی کردن من نمی خواهم به بحث بیشتر” انگور گفت.

انگور دستگیر شد و در ماه ژوئن سال 2019 در اوکلند پایان دادن به 10 ماه جستجو برای او. تاک گفت: او به لاس وگاس رفت برای مدتی به دلیل آن ارزان تر وجود دارد و او می خواست به زندگی با یک زن دیگر — نه دختر او در زمان عکسبرداری است.

تاک گفت: او نمی یاد نام شاهد دوست دختر خود را تا اکتبر 2019.

“او همیشه به تهدید من در مورد آن. بنابراین آن را نمی شوک من,” او گفت:. او گفت: “من زندگی خود را در دست من” انگور به هیئت منصفه گفت.

زندان تماس بین دو ثبت شد و انگور گفته به او گفت “من نه میخوام کشتار خود را به نام” و او می خواست که او را به حقیقت را بگویید.

دو انتظار داشتند که یک کودک با هم و مشغول شدم که انگور گفت که او تنها “به او احساس خوب است.” او دارای هفت فرزند با چهار های مختلف زنان گفت: و دوست دارد به تک.

هنگام رفتن بیش از گذشته خود را اعتقادات از جمله این که او مجاز به داشتن یک تفنگ انگور گفت: او تنها به حال تفنگ برای 30 روز قبل از عکسبرداری است. او ادعا کرد که این یک هدیه است که او هرگز به ضرب گلوله یک تفنگ قبل از. او گفت: او یکی را برای حفاظت به عنوان یک فروشنده مواد مخدر که برخورد “پیش بینی نیست.”

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من می دانم که من نباید انجام دهید, اما من هنوز هم آن را انجام دهد او گفت:” در بازجویی.

او همچنین اعتراف کرد که او می دانست که او را به خدمت برخی از زمان برای جنایات خود و است که او در تلاش برای فرار از زندان یا نیست نگران زمان خدمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>