Image by David Mark from Pixabay. Used under a Pixabay License.

مالدیو اسکله. تصویر توسط دیوید علامت از Pixabay. استفاده می شود تحت یک Pixabay مجوز.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

Covid-19 دارای طرح میتوانست به زندگی در مالدیو. در مارس 25 کنفرانس مطبوعاتی رئیس جمهور Solih اعلام کرد که این کشور در حالت مستند و تمام در بدو ورود ویزا خواهد بود لغو شروع 27 مارس سال 2020 است. او همچنین تمدید تعطیلی ادارات دولتی و مدارس و دانشگاه ها تا 5 مارس سال 2020 است.

در 17 مارس تمام ادارات دولتی به جز خدمات اورژانس دادگاه رسانه ها و موسسات مالی دستور داده شد تا از نزدیک مارس 19 تا 26 برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس. رئیس جمهور همچنین اعلام کرد که این کشور به طور کامل آماده برای بدترین سناریو با نصب 200 تخت ICU. اما به عنوان کشور وابسته به درآمد حاصل از گردشگری شهروندان سوال که آیا مالدیو می توانید استطاعت مستند.

Covid-19 در مالدیو:

اولین موارد شناسایی شده در دو اتباع خارجی مشغول به کار در یک رفت و آمد مکرر توریستی در مارس 7. هر دو این موارد در تماس با یک توریست که تست مثبت برای این ویروس پس از بازگشت به ایتالیا. تعدادی از عفونت در حال حاضر افزایش یافته است به 13 از کسانی که هشت بهبود یافته اند.

به عنوان جهانی صنعت سفر می آید به توقف سنگ زنی کشورهایی که کاملا وابسته به گردشگری هستند احساس بسیار زیاد فشار اقتصادی به عنوان ورود توریست به کاهش شدت. بیش از 50 استراحتگاه در حال حاضر تعطیل به طور موقت به دلیل کاهش گردشگران و آنها قطع حقوق کارگران است.

دولت اعلام کرد بهداشت و درمان اضطراری در مارس 12 به مدت 30 روز در حالی که آژانس حفاظت بهداشت (HPA) معرفی کرده است اقدامات گسترده از جمله ممنوعیت مهمانخانه در جزایر مسکونی از پذیرش گردشگران است. HPA را ممنوع کرده است کارگران در استراحتگاه از سفر به و از استراحتگاه و ناهار خوردن در خدمات در کافه ها و رستوران ها در پایتخت, Malé شد متوقف شده است.

ساکنان Malé, یک جزیره کوچک کمتر از 2 کیلومتر مربع که در آن بیش از 150 ، 000 نفر زندگی می کنند در حال تشویق به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

تاثیر بر اقتصاد

در سال گذشته مالدیو شد بازدید بیش از 1.5 میلیون گردشگر. این کشور از هدف تعیین شده از 2 میلیون گردشگر در سال 2020 است. اما COVID-19 مجموعه به داش امید دستیابی به این هدف است.

در 9 مارس سال 2020 این کشور تحمیل تحریم سفر به چین, ایران, ایتالیا, قطعات از کره جنوبی و بنگلادش و تمام کشتی های کروز. در 15 مارس برخی کشورهای اروپایی اضافه شد به لیست.

چین و ایتالیا دو تا از آسیب دیده ترین کشورها نیز بزرگترین بازارهای مالدیو گردشگری. گردشگری ورود کاهش 14.3 درصد در ماه فوریه این سال است. در ماه مارس پس از ممنوعیت آن کاهش قابل ملاحظه ای بیشتر است.

پتو ممنوعیت گردشگران از جمله کشتی های کروز را ضربه به اقتصاد کشور و از آن خواهد شد به احتمال زیاد به صورت جدی کمبود ارز خارجی درآمد.

کاربران رسانه های اجتماعی در حال تقسیم در میان کسانی که مشاهده کامل مستند به عنوان تنها گزینه برای جلوگیری از این ویروس از ایجاد خرابی در حالی که برخی دیگر بر این باورند که این کشور به سادگی نمی توانیم ممنوعیت گردشگران خارجی و کامل مستند.

جنی Latheef نمایش کامل مستند به عنوان راه حل:

علی حسین در پاسخ به Amhar که می پرسد اگر کل یک مستند می تواند فراهم شود:

اسراء, سوال اندازه گیری محدود کارگران حتی کسانی که دیگر کار به استراحتگاه در حالی که گردشگران اجازه داده شد برای رسیدن به تعطیلات تا آخرین تصمیم برای مسئله در بدو ورود ویزا:

Umran توییتهایی:

برخی از کارگران در استراحتگاه مانند Saaif Zaryr حمایت از حرکت دولت برای محدود کارگران:

در ضمن Faraz می پرسد اگر پول تولید شده توسط گردشگری منافع مردم:

مالدیو نیز با استفاده از چندین استراحتگاه به قرنطینه افراد مشکوک در جزایر جداگانه در نزدیکی پایتخت Malé. طبق تصمیم قبلی قبل از مستند مالدیو اتباع ورود از خارج از کشور بودند که قرنطینه به مدت 14 روز در این مکان تعیین شده به غیر از گردشگران چک کردن در به خود را از قبل رزرو اقامتگاههای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im