مالزی نگار هدفمند با بیان نفرت و حملات نژادپرستانه در Facebook

وزیر محیط زیست Tuan ابراهیم Tuan مرد بود در مصاحبه با Malaysiakini روزنامه نگار Kow Gah چیه در مورد ورود به سیستم فعالیت در Kelantan. تصویر از KiniTV تصویری آپلود شده در یوتیوب

یک مالزی روزنامه نگار بود و در معرض نژادپرستانه و تهدید نظرات به Facebook پس از گزارش در مورد ورود موضوع مربوط به یک وزیر دولت. گروه رسانه خواست مقامات و Facebook به اتخاذ اقدامات با هدف حفاظت از روزنامه نگاران.

در تاریخ 11 مارس سال 2020 آنلاین, وب سایت خبری Malaysiakini چاپ مقاله نوشته شده توسط Kow Gah چیه در مورد ورود به سیستم عملیات در کلانتان ایالت در شمال شبه جزیره مالزی است. این گزارش به نقل قول از وزیر محیط زیست Tuan ابراهیم Tuan مرد که در آن او به نظر می رسد حمایت از یک شرکت ثبت شده.

حامیان وزیر متهم Kow جعل نقل از این بیانیه ذکر نشده بود در جریان کنفرانس مطبوعاتی از دولت است. این وزارت همچنین گفت که این گزارش نادرست است. اما Kow کردم نقل قول از وزیر خود را در طول یک مصاحبه تصویری پس از کنفرانس مطبوعاتی. KiniTV است گزیده ای از این مصاحبه به زبان فارسی.

یک Facebook پست حمله Kow ویروسی رفت. نظرات در پست پرتاب نژادپرستانه و توهین به اظهارات علیه این خبرنگار با استناد به چینی او اصل و نسب. برخی از تهدید به آسیب فیزیکی ،

این پست به طور خلاصه به حذف Facebook برای نقض استانداردهای جامعه بود اما دوباره ترمیم. پس از چند تجدید نظر ارسال شد و در نهایت حذف شد اما در آن زمان آن را در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده توسط تقریبا 3000 کاربران با بیش از 2000 نظرات.

ماده 19 یک گروه دفاع از آزادی بیان و انتقاد از حملات علیه Kow. Nalini الوملی مقاله 19 مالزی برنامه افسر برجسته سوء استفاده مواجه روزنامه نگاران مانند Kow.

آزار و اذیت و سوء استفاده از خبرنگاران در فضاهای آنلاین به منزله یک تهدید عمده برای مستقل روزنامه نگاری و آزادی بیان در مالزی. روزنامه نگاران و کسانی که از گروه های اقلیت به ویژه آسیب پذیر است.

Wathshlah Naidu, مدیر اجرایی مالزی-بر اساس مرکز مستقل روزنامه نگاری توصیه Facebook به بررسی روند آن در پاسخ به آنلاین سخنرانی نفرت:

ما امیدواریم Facebook خواهد شد و تعامل با سازمان های جامعه مدنی و رسانه های بازیگران به درک زمینه محلی و چالش است. به موقع عمل با Facebook و دیگر رسانه های اجتماعی عامل بسیار مهم در مهار آنلاین حملات که معمولا شامل چرخش و doxing.

رسانه ها محقق Gayathry S Venkiteswaran گرفت Facebook به وظیفه خود آهسته پاسخ به این موضوع:

مشابه نقطه ساخته شده توسط روزنامه نگار سابق نورمن Goh که توییتی که Facebook در ابتدا حاضر به حذف پست

گذشته از رسانه های گروه Kow کردم پشتیبانی از ارتباطات و چند رسانه ای وزیر Datuk Saifuddin عبدالله که با انتقاد از حملات علیه خبرنگار. وزیر محیط زیست Tuan ابراهیم Tuan مرد نیز شانس آزار و اذیت در برابر خبرنگار و اصرار داشت که این اختلاف بیش از اخبار مقاله باید حل و فصل شود در یک شیوه ای حرفه ای’.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>