ساخت اسکار, تاریخچه ‘انگل’ برنده بهترین تصویر

توسط جیک COYLE

لس آنجلس (AP) — در یک نقطه عطف پیروزی که فورا گسترش اسکار’ افق های بونگ جون هو را استادانه غیر مستقیم طبقه طنز “انگل” اول شد غیر انگلیسی زبان فیلم برنده بهترین عکس در 92 سال تاریخ جوایز اسکار.

“انگل” در زمان هالیوود جایزه برتر یکشنبه شب همراه با جایزه برای بهترین کارگردان, بهترین های بین المللی فیلم و بهترین فیلمنامه. در یک سال تحت سلطه دوره حماسه — “سال 1917” “Once Upon a Time … در هالیوود” “The Irishman” — فیلم آکادمی به جای رفت و در خارج از کشور به کره جنوبی به پاداش معاصر و نگران کننده پرتره از نابرابری های اجتماعی در “انگل.”

درست به آن نام “انگل” به سادگی کردم زیر پوست اسکار رای دهندگان اتصال خود را به آمریکا فصل جوایز و در نهایت به تاریخ است. برنده شد یک لحظه نقطه عطفی برای جایزه اسکار است که محتوا به تعصبی بین المللی فیلم های خود را به دسته. اما در سال های اخیر به تنوع آن عضویت آکادمی تصاویر متحرک هنر و علوم دعوت کرده است بسیاری از رای دهندگان در خارج از کشور.

چندین ایستاده ovations استقبال بونگ چندین برنده است. “من آماده ام به نوشیدن امشب” بونگ گفت: باعث roars از جمعیت است. به طور غیر منتظره ای به نام دوباره برای بهترین کارگردان بونگ ادای همکار خود را نامزد خصوص مارتین اسکورسیزی و به این نتیجه رسیدند: “در حال حاضر من آماده برای نوشیدن تا فردا.”

پس از دالبی تئاتر را خالی کرده بود از “انگل” تیم هنوز باقی مانده در مرحله خیساندن در پیروزی خود را. پشت صحنه بونگ هنوز gobsmacked. “این واقعا f–ing دیوانه” او به خبرنگاران گفت: محکم خود جوایز.

پیروزی برای “انگل” — بود که پژواک از تعجب برنده توسط “مهتاب” بیش از “لا لا زمین” سه سال پیش — در آمد یک سال که بسیاری از انتقاد از عدم تنوع در نامزد و عدم وجود زن فیلمسازان. اما پیروزی برای “انگل” نخل طلا برنده در سال گذشته در جشنواره فیلم کن را فعال کنید هالیوود به تلنگر اسکریپت و سیگنال پیشرفت این وجود. هیچ فیلم کره ای همیشه برنده جایزه اسکار قبل از.

در انجام این کار, اسکار فیلم تبدیل دور دیگر تاریخ ساخت رویداد دوباره انکار Netflix بکشد خود را برای اولین بار بهترین عکس برنده با وجود دو رقیب در “ایرلندی” و “ازدواج داستان” و-هزینه جوایز کمپین حمله رعد اسا.

مندس’ بی باکانه تصور جنگ جهانی اول فیلم “1917” ساخته شده به نظر می رسد یکی مستمر شات, شده بود, روشن مورد علاقه به عنوان اسکار, برنده تقریبا تمام پیشرو جوایز از جمله افتخارات بالا از تولید کنندگان انجمن صنفی مدیران تیم گلدن گلوب و بفتا. در پایان “1917” به خانه رفت با سه جایزه برای آن ویژگی های مهارت: Roger Deakins’ فیلمبرداری و جلوه های بصری و صدا مخلوط کردن.

همه از اقدام برندگان — براد پیت, Renée Zellweger, Joaquin Phoenix و لورا درن — رفت و به عنوان انتظار می رود. در حالی که پیت اهمیت حیاتی خود را برای اولین بار اقدام به اسکار تا به حال regaled مخاطبان با یک آستر در اجرای یکشنبه, او شروع به خود را در نظرات سیاسی توجه داشته باشید.

“آنها به من گفت من باید 45 ثانیه به صحبت می کنند است که در 45 ثانیه بیش از سنا به جان بولتون در این هفته” پیت گفت: اشاره به استیضاح جلسات قبل ذکر کارگردان کوئنتین تارانتینو. “من فکر شاید کوئنتین می کند, یک فیلم در مورد آن.”

پیت گفت: این افتخار را به او داده بود دلیلی برای تأمل در خود افسانه ای سفر در صنعت فیلم رفتن به عقب به زمانی که او نقل مکان به لس آنجلس از میسوری. “Once upon a time in Hollywood گفت:” پیت. “Ain’t که حقیقت است.”

زلوگر تکمیل گشت برنده دومین جایزه اسکار را برای او شکننده اما سرکش جودی گارلند در “جودی.” درن برنده برای عملکرد خود را به عنوان یک وکیل طلاق در Noah Baumbach را “ازدواج داستان است.” پذیرش اولین اسکار درن او را در حضور پدر و مادر “من افسانه, Diane Ladd و بروس درن.”

ققنوس طولانی یکی از هالیوود محترم ترین بازیگران زمان بهترین بازیگر نقش اول مرد برای limber اما عبوس بذله گو. در سخنرانی پذیرش خود را, ققنوس صحبت عمدا در مورد یک میزبان از مسائل از جمله تبعیض و نژاد پرستی در صنعت فیلم, فاجعه زیست محیطی و گیاهخواری.

“من یک رذل در زندگی من است. من خودخواه بودم بی رحمانه در زمان و سخت به کار با. اما بسیاری از شما را در این اتاق به من داده اند یک شانس دوم” ققنوس گفت. هنگامی که مردم هدایت هر یک از دیگر به سوی رستگاری او افزود: “که بهترین بشریت است.”

او به این نتیجه رسیدند به نقل از یک شعر از برادر مرده اش, River Phoenix: “اجرای به نجات با عشق و صلح را به دنبال خواهد داشت.”

برای 87 مراسم اهدای زمان بودند نامزد دریافت جایزه بهترین کارگردان این سال یک موضوع که بافته شده بود به کل مراسم — و حتی به برخی از شرکت کنندگان پوشاک. ناتالی پورتمن عینک کیپ اندود شده با نام زن فیلمسازان که نیست نامزد خود را جهت از جمله لولو وانگ (“خداحافظی”), Greta Gerwig (“زنان کوچک”) و ماتی آرسنال (“Atlantics”).

در آینده نادر روز بارانی در لس آنجلس, مراسم بود خیس و آهنگ-سنگین. برخی از اجراهای مانند Eminem عملکرد از “از دست دادن خودتان” بودند غیر منتظره (و به خود جلب کرد wan پاسخ از اسکورسیزی). همه از این آهنگ نامزد انجام شده از جمله التون جان که برنده دیرین خود را با آهنگسازی شریک Bernie Taupin ارسال برای “Rocketman” لحن.

این hostless مراسم افتتاح توجه داشته باشید از ورود با Janelle Monae انجام “یک روز زیبا در محله” و آهنگ های خود را “زنده” با کمک از بیلی پورتر. “من خیلی افتخار می کنم به اینجا ایستاده به عنوان یک سیاه و سفید عجیب و غریب هنرمند گفتن داستان” Monae گفت. “مبارک ماه تاریخ سیاه.”

دو سابق اسکار میزبان, Chris Rock and Steve Martin, ارائه, باز کردن تک صدایی. “باور نکردنی تنزل” مارتین به نام آن. مارتین همچنین خاطر نشان کرد که چیزی گم شده بود از این سال کارگردانی نامزد. “Vaginas!” سنگ پاسخ داد.

وجود نقاط عطف فراتر از “انگل.” برنده بهترین فیلمنامه اقتباسی برای نازی طنز “جوجو خرگوش” نیوزیلند فیلمساز Taika Waititi شد اولین مدیر بومی که تا کنون برنده جایزه اسکار. او اختصاص داده شده و این جایزه به “تمام بومی کودکان و نوجوانان در جهان است که می خواهید به انجام, هنر رقص و نوشتن داستان است.”

“ما در حال اصلی گوهای” Waititi گفت.

“بذله گو” آهنگساز Hildur Guðnadóttir شد تنها زن سوم تا کنون برنده بهترین امتیاز اصلی. “به دختران, به زنان, به مادران و به دختران که شنیدن موسیقی باز در داخل لطفا صحبت می کنند گفت: Guðnadóttir. “ما نیاز به شنیدن صدای خود را.”

جوایز پخش شد در اطراف برای همه بهترین عکس نامزد با تنها استثنا بودن اسکورسیزی 10-زمان مهاجرت “در ایرلندی.” زمانی که بونگ ذکر تحسین خود را از اسکورسیزی بداهتا ادای احترام شکست با صدای دالبی تئاتر به اسکورسیزی یک ایستاده اند. ماشین مسابقه رجعت “فورد v فراری” برنده هر دو ویرایش و ویرایش صدا. Gerwig را Louisa May Alcott اقتباس “زنان کوچک” برنده برای ژاکلین Durran را طراحی صحنه و لباس. “Once Upon a Time … در هالیوود” برنده برای باربارا لینگ را طراحی و تولید.

Netflix نمی رفتن به خانه دست خالی. گذشته از درن را پیروزی برای “ازدواج داستان” این پرچم در حال اهتزاز آمریکایی “کارخانه” برنده بهترین فیلم مستند. این فیلم اولین نسخه از باراک و میشل اوباما به زمین بالاتر محصولات.

پیکسار تمدید آن سلطه از بهترین فیلم انیمیشن دسته برنده برای “داستان اسباب بازی 4.” این 10 پیکسار را به نفع خود جایزه و دوم “داستان اسباب بازی” فیلم برای انجام این کار پس قبلی 2010 قسط.

آن اوایل جایزه برای والت دیزنی شرکت ، که با وجود گردآوری یک رکورد 13 میلیارد دلار در سراسر جهان فروش در سال گذشته و داشتن شبکه اسکار در حال پخش در بازی یک نقش کوچک در این مراسم است. بخش عمده ای از آن جوایز آمد از 20th Century Fox (“فورد v فراری”) و Fox Searchlight (“جوجو خرگوش”) که هر دو این شرکت در زمان کنترل و بعد از آن $71.3 میلیارد دلار کسب 21st Century Fox سال گذشته است.

دیزنی ABC امیدوار به طور گسترده ای به تماشای زمینه نامزد — از جمله 1 میلیارد دلار-پرفروش “Joker” — کمک خواهد کرد که بینندگان. سال گذشته نشان می دهد به دست آورد 29.6 میلیون بیننده 12% چشم انداز مثبت.

___

AP فیلم نویسنده لیندزی بحر کمک به این گزارش.

___

دنبال AP فیلم نویسنده جیک Coyle در: http://twitter.com/jakecoyleAP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید